Ритуали на старий Новий рік 2018

 

 

Ритуал спалення проблем

Напевно, ви вже знайомі з цим ритуалом, проте в ніч з 13 на 14 січня, тобто в переддень Старого Нового року він просто необхідний! Візьміть невелику тарілочку, і наріжте маленькі листочки паперу. На кожному з них напишіть те, що хотіли б залишити в минулому році: хвороби, страхи, сльози, розчарування. АЛЕ! Писати ми будемо не «взагалі», а конкретно. Несете в собі вантаж недавньої сварки з супротивної Люськой?! Ось про неї і пишіть! Переживаєте, що немає гарної роботи? Скаржимося на безробіття і т. д.

?

Обряд для залучення любові на старий Новий рік

Потім спаліть кожен цей листок у підготовленій тарілочці зі словами подяки, тому що з цим вогнем прийде не просто полегшення, а вирішення всіх нагальних проблем!

Ритуал на виконання бажання у Старий Новий рік

Коли на годиннику вже майже опівночі, наповніть келих! Пити алкоголь зовсім не обов’язково, я, наприклад, запросто обходжуся звичайним компотом.

Подуйте на воду в склянці (або що там у вас буде перебувати) і вимовте вголос або про себе своє бажання. В 00:00 випийте рідину до дна і спокійно вкладайтеся спати… а Всесвіт подбає про виконання вашого бажання…

?

Вагітним не можна на кладовищі

На жаль, Старий Новий рік вже давно не відзначений у календарі як вихідний день, але цей факт ніяк не зіб’є вас із нашої маленької чарівної стежки виконання бажань. Перед відходом на роботу, або коли прокинетеся, візьміть в руку трохи крихт хліба або крупи (на крайній випадок можна покришити коржика), вийдіть на вулицю (або на балкон), подумайте про своє бажання і киньте ці крихти зі словами:

«Віддаю-отримую, я мрію втілюю!»

Більше від вас нічого не потрібно. Нехай горобці або голуби поласують вашим маленьким частуванням, а ви в цей час вже візьмете важливий старт до реалізації мети…

Грошовий ритуал

Дуже простий і ефективний ритуал, який можна проводити тільки на Старий Новий рік. Ритуал вимагає невеликої підготовки. Кілька днів носити в гаманці 2 монетки срібного кольору (краще всього, по 5 рублів). Вони повинні до вас «звикнути». Напередодні Старого Нового року візьміть свічку зеленого кольору (цей колір притягує гроші, долар адже не випадково зелений!), розтопіть трохи воску.

Зробіть невелику коржик і наліпити на неї з двох сторін заготовлені монети. Нехай у новорічну ніч ваш талісман буде при вас. Вранці покладіть в полотняний мішечок зеленого кольору і сховайте в затишне місце, наприклад, туди, де ви зберігаєте гроші та коштовності. Талісман весь рік буде притягувати до вас достаток.