Олена Ясевич є переможцем 12 сезону «Битви екстрасенсів». Ясновидиця пропонує свої дієві обряди і змови на убуваючу Місяць, які допоможуть очистити свідомість, привнести гармонію і щастя у ваш дім.

Грошовий ритуал на вузлик

Не завжди наше фінансове становище стабільне. У багатьох з нас існують проблеми з боргами чи кредитами. В цьому світі, побудованому на гроші, грошові змови допоможуть позбавити від проблем. Багатьом людям ритуал з вузликом допоміг добитися стабільності. Благо, що він не вимагає майже ніякої підготовки.

Коли Місяць знаходиться в процесі убування, знайдіть що-небудь, схоже на стрічку, щоб її можна було використовувати для ритуалу. Підійде все, що завгодно, включаючи прості білі ганчірки.

Для початку вам необхідно написати всі свої борги на стрічці. Після чого беріться в’язати вузли або, як говорили раніше на Русі, наузы. Робіть це до тих пір, поки стрічка не закінчиться повністю. Залиште її в такому вигляді рівно на добу вдома, після чого її можна буде спалити або просто викинути зі сміттям. Дайте їй увібрати весь негатив, який накопичився у вашому житті, і ви позбудетеся від нього. Через місяць, на наступну убуваючу Місяць, обряд можна повторити і заново почистити енергетичний простір вашого будинку.

Медитація на очищення свідомості

Щербатий Місяць — це сприятливий час не тільки для того, щоб іти від боргів, але і для того, щоб очищати свідомість. Одним з важливих моментів є прощення близьких, долі і Бога. Пам’ятайте: відпускаючи образи, ми очищаємося і змушуємо себе йти вперед.

Для початку дочекайтеся темного часу доби або зробіть так, щоб світло не потрапляло в приміщення. Навколо вас повинна бути повна тиша і спокій. Можна запалити свічку.

Етап 1: уявіть перед собою вашу маму. Тепер згадайте все те, що вона зробила неправильно в цьому житті по відношенню до вас. Вона могла образити вас вчинком або словами. Згадайте це. Тепер скажіть вголос: «Мама, я прощаю тебе». Якщо у вас є образи, позбавтеся від них, оскільки вони не дають вашому біополю нормально функціонувати та обмінюватися енергією з космосом. Уявіть, як ви обіймаєте маму.

Етап 2: тепер настала черга вашого батька. Згадуємо, ніж він міг вас образити. Нехай він сяде поруч з вами і візьме вашу руку. Уявіть, що він усім своїм виглядом просить у вас пробачення. Після цього скажіть: «Батько, я прощаю тебе».

Етап 3: згадайте все, що неправильно робили ви. Ніхто з нас не може похвалитися чистим життям, в якій немає місця негативу. У кожного свої темні сторони в душі і свої необачні вчинки за спиною. Згадайте все, що ви робили поганого в своєму житті. Уявіть, що перед вами знаходитесь ви самі. Ви сідайте навпроти себе, дивіться на себе і говорите: «Я тебе прощаю».

Етап 4: вибачте Бога. У нашому житті є багато речей, які ніяк не залежать від нас. Якщо доля вас чимось образила, настав найкращий час пробачити того, хто її формує. Вибачте Бога і впустіть його в своє життя і душу.

Повторюйте цю медитацію стільки разів, скільки захочете. Людей можна міняти на інших. Важливе правило — медитація повинна займати не менше 10 хвилин вашого часу. На додаток радимо прочитати нашу статтю про те, як змінити свою долю і очистити карму.

Обряд для господині, щоб привернути в будинок гармонію

Щербатий Місяць забирає з собою негатив. Нехай все хороше дістанеться вашим близьким та рідним людям.

Існує старовинний ритуал, який допомагає позбавлятися від проблем і притягувати удачу. Народна мудрість говорить, що будь-які дерев’яні предмети домашнього вжитку накопичують позитивну і негативну енергію. Тому під час прибирання розмовляйте з деревом — діліться з ним вашими успіхами, розповідайте про невдачі і про те, що вас турбує на поточний момент.

Справа в тому, що натуральні матеріали на зразок дерева не тільки вживають, але і змінюють характер вхідної енергії. Тому взаємозв’язок з дерев’яними предметами побуту здавна була міцною. Обідня лавка, прядка — всі ці предмети наділялися особливим значенням в будинку. Про хороше прийнято говорити з деревом до заходу Сонця, а про погане — до півночі після заходу.