У кожному році є незвичайний період, коли можна стати самим собі чарівником і найбільш точно передбачити майбутнє на рік.

У чому полягає магія і сила періоду?

Чарівний період починається Різдво, 25 грудня, і закінчується 19 січня, перед Хрещенням.
Наші предки дуже добре знали, що ці дні володіють чарівною силою і використовували їх по максимуму. З глибини століть йдуть святочні ворожіння самими різними способами: на воску, на дзеркалах, на чоботі (так, і таке теж є), на сірниках, на соломі… і звичайно ж, на картах.

Чому ж дні різдвяних свят такі значущі, чому ймовірність передбачати Долю значно зростає? Чому це період навіть має особливу назву — «святочні ворожіння»? Вся справа в тому, що в цей час Права, Ява і Нава з’єднані незримим мостом, минуле, сьогодення і майбутнє як би співіснують одночасно. І люди, мають провісні або екстрасенсорні здібності, в ці дні можуть не тільки гадати, але і зробити правильну корекцію того чи іншого негативного події, підкажуть, як можна уникнути його. І, звичайно, найголовніше: всі амулети, талісмани, обереги, виготовлені майстром по Вашому замовленню будуть мати найбільшу силу, якщо зробити їх в ці дні.

Стаття по темі:

Привітання на Різдво 2017

Однак помічено, що найбільший вплив на Долю в період різдвяних свят мають саме практики, пов’язані з любовною тематикою. Найсильніша волшба, найсильніший вплив цих днів виявляється саме на сферу любовну.

Ви самотні або перебуваєте в нещасливому союзі? Виготовлений любовний амулет або енергетична корекція пари дає величезні шанси на вирішення ситуації в потрібну Вам сторону! Чудові результати саме в сімейних відносинах дають сеанси гармонізації енергією Рейки. Люди, що втратили зв’язок один з одним досить давно (3 місяці, півроку) відновлювали відносини протягом місяця після гармонізації, а іноді — буквально на наступний день. А в інший час на це ж йде набагато більше часу і сил.

Практика виконання бажань

У нескладних випадках Ви можете допомогти собі самостійно, влаштувавши своє святочне ворожіння! В давнину люди знали багато корисних способів, що дозволяють це зробити. Я поділюся одним з них з Вами. Найкращий час для виконання цих простих практик — в 12 годин дня і о 3 годині ночі.

Купіть непарне число свічок (три, п’ять, сім, одинадцять). Якщо Ви хочете поліпшити справи любовні, додати у відносини пристрасті — купіть червоні свічки, якщо Вам в житті не вистачає романтики -рожеві, якщо ж Вам необхідно покращити своє матеріальне становище — купіть золоті або зелені свічки. Придбайте папір колір свічок. Візьміть білу нову тарілку або блюдце, встановіть на неї свічки, запаліть їх.

Читайте також:

Прикольні привітання на Святвечір 2017

На листочку паперу напишіть свою мету або бажання. Хочу відразу попередити: бажання повинно бути екологічним, тобто, не можна бажати чужого. Зверніться з проханням до Всесвіту, до Вашого Ангелу-Хранителю або шанованої Вами святому. Прочитайте Ваше прохання 3, 6, 9, 12, 21, 27, 40 раз. Енергетиці людини відповідає різна кількість читань. Інтуїтивно виберіть, скільки разів треба читати саме Вам.

Покладіть написаний листок в центрі, між свічками. Дайте їм догоріти. Дуже добре буде, якщо Ви якийсь час будете перебувати поруч, дивитися на полум’я свічок і візуалізувати своє бажання. Після того, як свічки догорять, листок сховайте в потаємному місці до виконання Вашого бажання. Коли бажання здійсниться, не забудьте спалити це послання.