Стосунки з оточуючими людьми нерідко будуються не тільки у формі діалогу і взаєморозуміння — бувають і сварки. Як вийти із затяжної конфлікту або помиритися після бурхливого спору — підкаже знак Зодіаку.

 

Як помиритися з Овном

Овни сваряться швидко і в пориві емоцій кажуть, що «накипіло». Саме це часто стає причиною небажання йти з ними на примирення. Але вони так чарівні й безпосередні, що і злитися на них довго неможливо. Якщо ви вирішили помиритися з Овном, то дотримуйтесь його ж тактики — просто зателефонуйте йому або зустріньтеся особисто і безпосередньо запропонуйте світ. Немає необхідності вдаватися до хитрощів і вивертів, адже у відносинах Овни насамперед цінують щирість і відкритість.

Як помиритися з Тельцем

З Тільцями помиритися нескладно, головне — зайвий раз не провокувати їх на прояви ревнощів і не обманювати їх довіру. Якщо у вас вийшов конфлікт з Тельцем, будьте готові вислухати свого співрозмовника. Йому напевно є що сказати, особливо якщо в запалі сварки ви обоє перейшли на особистості. Не виключено, що він не відразу піде на примирення, як би перевіряючи ваш настрій на відновлення відносин. Але якщо ви дасте йому зрозуміти, що щиро шкодуєте про сварку — будьте впевнені, що він сам запропонує вам мир і докладе всі сили для того, щоб сварок більше не було.

 

Як помиритися з Близнюками

Близнюки відкриті і комунікабельні, а тому частина конфліктів просто сприймають як природний процес обміну думками. У цьому випадку ваша задача — просто зібрати більше аргументів на свою користь, а заодно налаштуватися на те, щоб вислухати доводи самих Близнюків. Якщо ж конфлікт вийшов в особистих взаєминах, то краще не зволікати і самому запропонувати світ. І звичайно ж, відразу перемикайте Близнюків на щось цікаве і нове, наприклад, в честь перемир’я запропонуйте їм спільний похід в театр або на виставку.

 

Як помиритися з Раком

Раки часом бувають надмірно емоційні і чутливі, їм нелегко пережити бурхливий натиск опонента і вони просто йдуть від конфлікту, замикаючись у собі. Якщо ваш улюблений Рак раптом став замкнутим і неговірким, це вірна ознака того, що він на щось образився. Тут можуть допомогти лише спроби витягнути його на задушевну розмову, краще — удома, за чашкою чаю. Раку важливо довіряти своєму співрозмовнику, тому якщо ви хочете знову дістати його розташування, продемонструйте свою надійність і дбайливість.

Як помиритися з Левом

Гордим Левам часом буває непросто визнати свою помилку і піти на примирення, тому навіть якщо ваш Лев не прав, миритися першої доведеться саме вам. Краще прийняти це як аксіому, а заодно налаштуватися на те, що процес відновлення відносин буде бурхливим і кілька театральним. Палкі смс-визнання, букети квітів або незвичайні презенти і примирення вечеря в ресторані — ось типовий арсенал, за допомогою якого можна відновити відносини з ображеним Левом або Левицею.

 

Як помиритися з Дівою

Діви кривляться лише від однієї згадки про конфлікти з оточуючими, тому вони самі щиро зацікавлені в тому, щоб відновити відносини з близькими, друзями, колегами. Однак не варто спеціально провокувати Діву на перший крок, особливо якщо в душі ви розумієте свою неправоту. Небагатослівність у цьому випадку буде лише на користь, так само як і щире бажання відновити з нею стосунки. І звичайно ж, після примирення не треба знову повертатися до тієї теми, яка спровокувала конфлікт.

 

Як помиритися з Вагами

Ваги всіма силами прагнуть підтримувати добрі стосунки з оточуючими, тому з ними досить легко помиритися, особливо якщо ви по-справжньому хочете знову відновити стосунки. Аргумент на вашу користь один, і він полягає в тому, що ви більше не хочете розбиратися хто правий, а хто винен. Повірте, Ваги і самі переживають, що вийшла сварка і всіма силами підтримають ваше прагнення знов налагодити відносини. Все, що від вас вимагається — просто щиро показувати свою зацікавленість у подальшому довірчому спілкуванні з ними.

 

Як помиритися зі Скорпіоном

Помиритися зі Скорпіоном — ціле мистецтво і досить непросте завдання. Тут вже будь-які засоби гарні, якщо є хоч якийсь шанс, що вони подіють. Саме просте, але вимагає певних навичок акторської майстерності — зобразити щирий жаль про те, що вийшла сварка. Але будьте обережні, адже Скорпіон тонко відчуває фальш, не переигрывайте. У будь-якому випадку будьте готові до того, що Скорпіон буде аналізувати ваші мотиви, що спонукають вас до примирення. Розжалобити Скорпіона нереально, але дати зрозуміти, що ви дійсно шкодуєте про сварку — це безпрограшний варіант помиритися з ним.

Як помиритися зі Стрільцем

Стрільці взагалі не тримають зла надовго і помиритися з ними нескладно. Будучи по своїй натурі оптимістами, Стрільці віддають перевагу жити і радіти, а не збирати образи і страждати від конфліктних відносин. Доведіть словом і справою, що вам теж не хочеться згадувати старе і ви готові пробачити або зізнатися у власних помилках. Ну і звичайно ж, відразу після примирення, займіться тим, від чого не відмовиться жоден Стрілець — вирушайте удвох на активний відпочинок або хоча б на екскурсію по місту.

 

Як помиритися з Козерогом

Козероги вдумливі і кілька повільні в тому, що стосується відновлення відносин з іншими людьми. «Худий мир краще доброї сварки» — ось девіз Козерога, і тому з ними досить нескладно відновити формально доброзичливі взаємини. Але якщо ви хочете знову тієї глибини в спілкуванні, що була раніше, вам доведеться попрацювати трохи більше. Заявіть про свої серйозні наміри і активно зробіть перший крок назустріч — так ви зможете значно прискорити процес відновлення відносин.

 

Як помиритися з Водолієм

Водоліям довго злитися просто ніколи — світ занадто прекрасний і різноманітний, щоб фіксуватися на одній якійсь сварці. Не виключено, що Водолій вже забув про деталі конфлікту, тому просто підходьте до нього і пропонуйте укласти перемир’я. Водолії просто розквітають, коли навколо панує дружелюбна атмосфера, тому великі шанси на те, що світ запанує досить швидко і безкровно. Але все-таки постарайтеся не наступати на старі граблі, інакше одного разу Водолій просто перестане спілкуватися з вами.

 

Як помиритися з Рибами

Риби дуже емоційно переживають конфліктні ситуації і зовсім не налаштовані на суперечки. Не варто ятрити рани Риб і пригадувати їм деталі сварки, краще влаштуйте зустріч в теплій домашній обстановці, заваріть смачний чай і щиро зізнайтеся їм у тому, що хочете знову спілкуватися один з одним, як раніше. Риби будуть зворушені таким визнанням і вже звичайно докладуть всі сили, щоб між вами знову запанували добрі взаємини.