Астрологія може розповісти багато чого про людину, відштовхуючись від його знаку Зодіаку, в тому числі і про секс. Вивчення уподобань знака Зодіаку вашого партнера може дати вам загальне уявлення про те, чи будете ви з ним сексуально сумісними.

 

ОВЕН

Пристрасні й нетерплячі, ці любителі сексу хочуть якнайшвидше приступити до справи. Вони не завалюють вас квітами і романтичними повідомленнями. Вони актори, а не мрійники, і воліють пікантний і енергійний флірт перед заняттями любов’ю.

Сумісні знаки в сексі: Лев, Стрілець, Близнюки, Водолій.

 

ТЕЛЕЦЬ

Тельці хочуть, щоб їх завоювали і повільно спокусили. Ці чуттєві коханці обмірковують свої рішення, але, як тільки вони вирішили, що ви — єдина/ий, вони хочуть бути з вами і тільки вами. Надійний і спокійний Телець любить неквапливий, затяжний секс, і має витривалим лібідо, яке дозволяє йому займатися сексом всю ніч безперервно.

Сумісні знаки в сексі: Діва, Козеріг, Рак, Скорпіон, Риби.

 

БЛИЗНЮКИ

Це словесний знак заводиться на ментальному рівні і лише потім на фізичному. Після того як ви порушили його, терміново тягніть в спальню, поки не відволікся на щось інше, так як Близнюки — майстра стрибати від однієї думки до іншої. Секс буде гарячим, іноді жорстким і балакучим.

Сумісні знаки в сексі: Терези, Водолій, Овен, Лев, Стрілець.

 

РАК

Раків не просто укласти в ліжко. Цей вкрай емоційний знак хоче відносин, і, як тільки він захопить вас своїми клішнями, то не захоче відпускати.

Сумісні знаки в сексі: Телець, Діва, Козеріг, Скорпіон, Риби.

ЛЕВ

Лев хоче бути зіркою і дуже драматичним в ліжку, як і в житті. Лев жадає визнання і овацій, і, якщо ви захоплюєтеся їм, він задовольнить вас у такий спосіб, що ви навіть і не мріяли.

Сумісні знаки в сексі: Овен, Стрілець, Близнюки, Терези, Водолій.

 

ДІВА

Всі думають, що Діва непорочна, але вони просто вибагливі. Діва любить насолоджуватися сексом в чистому і красивому оточенні. Вони романтичні, акуратні коханці, які відчувають себе комфортно у спокійних відносинах і часто воліють бути менш агресивним партнером.

Сумісні знаки в сексі: Телець, Козеріг, Рак, Скорпіон, Риби.

 

ВАГИ

Складні Ваги є інтелектуалами і перфекціоністами навіть у ліжку. Високоморальні Терези віддають перевагу секс, нерозривно пов’язаний з ментальної стороною особистості партнера, і часто заінтриговані еротикою і новими концептуальними підходами до задоволення.

Сумісні знаки в сексі: Близнюки, Водолій, Овен, Лев, Стрілець.

 

СКОРПІОН

Всім відомо, що Скорпіони ? диваки, але не всі розуміють, в чому саме полягає їх дивина. Таємничий, інтенсивний Скорпіон може бути секс-гігантом, але при цьому віддавати перевагу целібат і бути боязким. Він зацікавлений в різноманітних заняттях любов’ю, а не 20 хвилин фрикцій в місіонерській позиції.

Сумісні знаки в сексі: Рак, Риби, Близнюки, Терези, Водолій.

СТРІЛЕЦЬ

Палкий, захоплений мандрівник змусить вас відчути себе єдиною людиною в світі, коли він буде в ліжку з вами, але, якщо він почує поклик дороги, ви будете насолоджуватися видом його миготіли п’ят.

Сумісні знаки в сексі: Овен, Лев, Близнюки, Терези, Водолій.

 

КОЗЕРІГ

Ці хлопці можуть здатися трудоголіками, але, як тільки ви заманите Козерога в спальню, він покаже вам, що він займається сексом так само, як і працює. Козеріг ? один з самих пристрасних знаків, але мало хто знає про це.

Сумісні знаки в сексі: Телець, Діва, Рак, Скорпіон, Риби.

 

ВОДОЛІЙ

Вони закінчені ексцентрики і інтелектуали, і не схожі ні на кого, кого ви знаєте або знали. Лібідо Водолія висловлюється на розумову стимуляцію, а також експеримент. Вони готові спробувати щось, якщо це звучить цікаво і заманливо.

Сумісні знаки в сексі: Близнюки, Овен, Лев, Стрілець.

 

РИБИ

Цей коханець-хамелеон, здатний підлаштуватися до ваших потреб і бажань. Вони емоційні, а не інтелектуальні. Рибам не вистачає практичності, що, в поєднанні з їх люблячої натурою, ентузіазмом до всіх плотських речей і природного емпатією, робить їх приголомшливими у задоволенні інших і прийнятті задоволення.

Сумісні знаки в сексі: Скорпіон, Рак, Телець, Діва, Козеріг.