ОВЕН

Переконайтеся, що розмовляти зараз хочете не тільки ви, але і він. Якщо розмова дійсно важливе, не проводите його в пориві почуттів. Заплануйте час розмови та її тему. Випишіть тези. А далі – постарайтеся контролювати себе і не особливо відхилятися від заданого напрямку.

 

ТЕЛЕЦЬ

А чи все у вас в порядку для такої розмови? Вас ніхто не розлютив на роботі, вас не мучать сторонні думки? Неправильно приступати до розмови з негативними емоціями, тим більше, якщо викликані вони не чоловіком.

 

БЛИЗНЮКИ

Ви дійсно збираєтеся бути серйозною? Після всіх ваших пригод, заяв і метань сприйняти вас в такому ключі буде непросто. А ви самі – чи довго ви зможете витримувати цю роль? Ви можете спробувати висловити все письмово – до друкованого слова завжди більше довіри. Але пам’ятайте, що написано пером – не витягнеш і волом, тому пишіть виважено. А чернетки ретельно знищуйте.

 

РАК

Напевно, ви відкладали цю розмову не один рік. І проблем накопичилося не на один розмова, і навіть не на два. Як би вам не вибухнути докорами та плачем! Заздалегідь вирішите, що ви хочете – виплеснути свої почуття чи дійсно обговорити проблеми. І що ви хочете отримати: розраду або конструктивну пропозицію.

ЛЕВ

Приготуйтеся до того, що ваш чоловік може мати власну думку, різко відмінний від вашого. Причому раніше ви про це могли й не здогадуватися. Як ви себе поведете в цьому випадку? Просто допустіть таку можливість і продумайте свою стратегію поведінки.

 

ДІВА

Одна мова – одна проблема. Звичайно, ваш партнер не ідеальний, і у вас знайдеться, що йому розказати. Але не варто звалювати все в одну купу. Стежте за своїм тоном – він повинен бути доброзичливим, а не повчальний. Якщо вам належить прийняти спільне рішення, будьте готові йти на компроміс, дайте хоч щось.

 

ВАГИ

Серйозні розмови такі нудні! До того ж небезпечні – мало, що з’ясується в процесі? Чи Не краще просто дипломатично промовчати і жити як раніше? Ні, не краще. Звикайте до думки, що проблеми потрібно вирішувати, а не замовчувати. Можливо, грядуть зміни.. Налаштуйтеся на позитив і будьте рішучіше.

СКОРПІОН

Є різниця між обговоренням чого-небудь і оголошенням партнеру своєї волі. І відповідальність між партнерами повинна ділитися порівну. Ніхто не сперечається, що вам видніше, що ви все зробите краще і правильніше. Але прийміть до уваги почуття і бажання іншої людини. Врешті-решт, адже ви цінуєте його як особистість, чи не так?

 

СТРІЛЕЦЬ

Зробіть собі позначку в щоденнику: «Не перетворити розмову у скандал! Не підвищувати голос!» А ще краще попросіть простежити за цим чоловіка: «Любий, ти ж знаєш, яка я захоплива натура! Зупини мене, якщо побачиш, що мене понесло!» І вам ще про сам факт розмови потрібно не забути. І тижневик не втратити.

 

КОЗЕРІГ

Поставте собі мету – посміхатися хоча б раз в 10 хвилин. Інакше серйозна розмова з вами буде похід на холодний допит. Не потрібно тиснути на чоловіка – спробуйте дійсно з’ясувати те, чого він хоче. Якщо не виходить по вашому – не треба впадати в депресію, вчіться шукати компроміси.

 

ВОДОЛІЙ

Вас не назвеш любителькою довгих з’ясувань відносин. Швидше, ініціатором розмови будете не ви, а чоловік. Можна порадити проводити з’ясування сімейних стосунків у присутності психолога – так у вас більше шансів почути і бути почутою. Але не варто замінювати психолога на друга або родича – це тільки погіршить ситуацію.

 

РИБИ

А ви спробуйте! Не бійтеся нічого, Правда – найкраща політика. Чи ви так не думаєте? Стерпиться-злюбиться, як-небудь переживемо, головне – терпіння? Що ж, це теж позиція. Тільки потім не дивуйтеся, чому з вашою думкою вважаються все менше, а ваша цінність в очах чоловіка падає все нижче. Врахуйте тільки, що покірні жінки швидко набридають, а рух назустріч своєму страху здатне неймовірно посилити вашу особистість.