Нічне світило завжди було об’єктом пильної уваги людини. Циклічні зміни візуального вигляду і розташування, зриме вплив супутника на рівень вод на планеті в різні часи трактувалися по-різному. Але навіть для давніх взаємозв’язок фаз космічного тіла з загадковими проявами на землі була очевидною.

Вивчення Місяця, здебільшого, залишається в компетенції астрономів, однак вплив супутника на собі може відчути кожен.

«У фазі спадною Місяця наша активність слабшає. Людина стає, повільним і млявим: з кожним днем сил стає все менше, накопичується втома», — повідомив двічі переможець і суддя «Битви екстрасенсів» в Україні, постійний експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси», астролог з Азербайджану Хаял Алекперов.

Ясновидець впевнений, що у цей час слід вести спокійний спосіб життя і не робити ніяких несподіваних рішень, адже загальна пригніченість, позначається на психологічному стані: «Ми можемо відчувати незрозуміле почуття страху, пригнічення та депресію в ці дні».

Однак період Місяця, що убуває можна використовувати і на благо. Адже він, за словами екстрасенса, як не можна краще підходить для своєрідною розвантаження та поновлення: «Організм як би звільняється від тягаря, накопиченого за місяць, і готовий почати нове життя. Це відповідний час, щоб усунути зі свого життя те, що є перепоною на шляху до щастя. Якщо хочете чогось позбутися — робіть на убуваючу Місяць».

При цьому, можна покінчити не тільки з психологічними перешкодами, але і з такими небажаними побутовими явищами, як, наприклад, бородавки або комахи, стверджує Хаял Алекперов.