Відоме видання представило власний прогноз на майбутній 2017-й рік. Можна констатувати, що це не якесь пророцтво, а прогноз від сімейства Ротшильдів і всіх тих, хто знаходиться поруч з ними. Цікаво, що прогноз представлений старшими арканами карт таро, тому і розшифровувати його належить відповідними методами.

Що чекає Америку в 2017 році

Минулі в США вибори виявилися сенсаційними, і здатні змінити весь світовий порядок. Саме про це у своєму прогнозі говорить друкований «голос» Ротшильдів. Не дивно, що на карті Суд виявився зображений Дональд Трамп з основними атрибутами королівської влади. Його повноваження порівнюють з королівськими, причому не тільки в Америці, але і у всьому світі, про що символізує покритий американським прапором земну кулю.

Що чекає Трампа в 2017 році?

Прогноз обіцяє, що перед Дональдом Трампом стоїть завдання не просто управління, а знищення старої системи (руйнування «вежі»), створення на її місце нового порядку, заснованого на абсолютно інших принципах, значно більшою мірою спираються на совість і шляхетність. Звичайно, нова система управління, яку пропонує американський президент не всім сподобається і його зустрінуть демонстраціями, байкотами та акціями, не тільки в США, але і в Європі.

Представники верхівки нинішнього світу прекрасно розуміють, що існуючий курс людства здатний завести його в глухий кут, і потрібно кардинально міняти сома світосприйняття і порядок. Саме для цього на політичній сцені з’явився Дональд Трамп, який буде кардинально все міняти, що создовали до нього інші. Можна сказати, що це символ кінця епохи.

Пророцтва на 2017 рік для Америки

Поняття існуючих цінностей не може бути однозначною, але сюди входять і ліворадикальні настрої, присутні в суспільстві, і в першу чергу християнські цінності, якими користуються всі прихильники традиційних ідей. Американському президенту пропонується відмовитися від усього цього, втілюючи в життя нові ідеї та принципи, що кардинально відрізняються від звичних стандартів.
Не варто забувати, що саме підтримка лівих і відданість християнським цінностям дозволили Дональду Трампу виявитися переможцем президентської гонки. Чи зможе він відмовитися від усіх цих цінностей, питання складне, але саме це пророкують йому всесильні Ротшильди.

Можна говорити про перехід під покровительство нових сил, залишалися тривалий час в тіні, але це не втрачали свого впливу на громади. Передбачення на 2017 рік для США показує, що погодившись на нові умови, відбудеться звільнення від всіх складнощів і обмежень, що накладаються колишніми стереотипами. Це буде свого роду дорога в рай, причому пройти по ній можна буде тільки разом з масонами.

Не секрет, що таємне масонське товариство відіграє основну роль в американській політиці, володіючи масою різноманітних важелів. Тепер же Трампу пропонують стати провідником їхніх ідей і поглядів, обіцяючи взамін за це доступ до благодаті і райського життя. Йому практично відкрито говорять, будь з нами, працюй в ім’я нас, і тебе не омине мирське благоговіння. Звичайно, масонство завжди було оточене таїнством, і говорити про щось конкретне не доводиться, але явні знаки посилення позицій суспільства, що вважається найбільш впливовим у світі, не можна.

Прогноз на 2017 рік говорить про прийдешнє руйнування існуючого світопорядку, появі у влади нових сил, після чого за скоєне прийде благодать. При цьому нові принципи повинні стати провідником для всього іншого світу, якому необхідно вказувати правильний шлях, здатний привести до кращого життя. Виходячи з усього вищесказаного, припустимо, що масони будуть намагатися збільшити власний вплив на дії Білого Дому, диктуючи власні бажання і наміри допомогою американської адміністрації решті світу, і фактично отримуючи значний контроль над діяльністю всіх світових еліт.

Якщо говорити про перспективи зовнішньополітичної діяльності американської адміністрації, то в ній повинні відбутися істотні зміни. В першу чергу вони стосуються Китаю. Розвивається економіка Піднебесної стикається з інтересами американського бізнесу вже в багатьох місцях, і в США далеко не завжди задоволені такою ситуацією. В результаті відносини з Китаєм повинні стати більш прохолодними, а сама політика стосовно даної країни більш жорсткою. У теж час Сполучені Штати продовжать керувати європейськими політиками, і орієнтуючи вектор розвитку Євросоюзу у відповідності з власними інтересами.

При цьому масони проявлять себе більш відкрито, і настає час, коли можна не ховатися в тіні, а повноцінно заявити про себе. Якщо говорити про Дональда Трампа, як ключової фігури наступаючого року, то він зміг досягти величі і влади, порівнянної з королевською, але тепер від нього потрібно відректися від своїх звичних зв’язків, знайшовши для себе опору в таємне товариство масонів. Тільки з опорою на перевірених часом таємних правителів світу він зможе реалізувати задумане.

Що чекає Європу в 2017 році

Європейський союз у 2017 році чекають зміни і перестановки. І тут час руйнує сформовані підвалини, сформовані на світогляді періоду «холодної війни». Система повинна померти заради переродження на благо мільйонів людей, незадоволених існуючою ситуацією, і бажають бачити навколишній світ зовсім іншим, заснованих на інших принципах і починаннях.

Сучасний світ перебуває в стані «віртуальної реальності», коли прийшли в життя практично кожної людини передові технології затуляють собою реалії звичайному житті, не дозволяють розгледіти за ширмою прогресу справжні цінності. Фактично сьогодні європейське суспільство є найбільш відірваним від буденності, перебуваючи в полоні ілюзій. Правителі пропонують народу різні розваги, відеоігри, мобільні пристрої, все це доповнюється вихвалянням гріховних почав. Але виправити ситуацію ще можливо. Звичайно, відмова від усього підмінного на користь справжніх цінностей ще можливий, але подібну трансформацію можна порівняти з чаклунством, коли відбувається щось чарівне і чудодійний.

Сьогоднішню європейську ситуацію можна порівняти з Колесом фортуни, коли ситуація знаходиться в стані тонкій грані між двома станами, коли не відомо, в яку сторону в підсумку хитнеться ситуація.

2017 рік Півня обіцяє пройти в Європі під знаком виборів в основних європейських країнах, які можуть призвести до серйозної зміни вектора розвитку. І тут, як у Сполучених Штатах, прогнозуються серйозні зміни. В першу чергу може статися замовлення політичної зірки Ангели Меркель, яка поступиться владу представникам інших напрямків. Можна сказати, для неї наслідки ураження опиняться руйнівними.

У свою чергу успішним рік має бути для Марін Ле Пен і Герта Вілдерса. Французька і голландська політики вже давно знаходяться на висхідній траєкторії, набираючи все більше прихильників серед європейського електорату. У 2017-му році їх може чекати справжній успіх. Обидва значною мірою орієнтуються на представників середнього класу, і просувають справжні християнські цінності, виступаючи проти останніх трендів сучасної Європи, неконтрольованої міграції, процесів глобалізації у всіх сферах так далі. В сучасних умовах Ле Пен і Вілдерс стають провідниками ідей для тих, хто не згоден з ілюзіями, насаджуваним в Євросоюзі сьогоднішніми владою.

З урахуванням можливих результатів національних виборів в країнах, що визначають більшою мірою економічні та політичні можливості європейського співтовариства, можна буде очікувати і змін загальноєвропейського поведінки. ЄС з новими силами в провідних країнах вже не зможуть користуватися своїми стандартними принципами. Нові політики — це протест проти існуючої схеми.

Прогноз для Европый н 2017 рік обіцяє перелом, причому зміни відбудуться в усіх без винятку напрямках, як безпосередньо всередині європейського суспільства, так і за його межами. Почнуть будувати відносини з іншими країнами на нових принципах.

У цілому прогноз на майбутнє для Євросоюзу позитивний, зміни в 2017 році в Німеччині, Франції нададуть сприятливий вплив на жителів всієї Європи. Але не всі зміни будуть зустрінуті радістю і оваціями, викликаючи бурю позитивних емоцій, коли мрії збуваються, можна розслабитися і насолоджуватися досягнутими результатами.

Ось тільки ця радість може виявитися передчасною, у передбаченні чітко проглядається зірка у формі комети, яка означає про можливе руйнівному впливі, здатного зруйнувати все створене людиною, перетворивши свято у справжню катастрофу. Не виключено, що 2017-й рік буде ознаменований серйозними катастрофами й катаклізмами, які на довгі роки залишаться в пам’яті своїми масштабами і наслідками на оточуючих.

Зірка-комета є символом руйнування, якоїсь катастрофи. Можливо також можуть виникнути які-небудь інші катаклізми, здатні надати руйнівний вплив на людство.

Припустимо, що перемога вищезгаданих політиків обернеться загальної радістю, але в подальшому протягом подій втрутяться вищі сили, і перетворять торжество і задоволення руйнування і катастрофу.

У будь-якому випадку, прогноз на 2017 рік передбачає серйозні зміни в життя не тільки в США, але і європейського суспільства. Їх чекає серйозна зміна світопорядку, коли на зміну звичним і усталеним стереотипам повинні прийти нові цінності й нове сприйняття оточення. При цьому прогноз на рік Півня вказує на те, що Америка продовжить відігравати головну роль, нехай і в дещо переглянутому форматі. Саме вона розглядається в якості провідника для Європейського союзу і вершителя доль.

Не виключено, що саме в 2017-му році світу вперше відкрито з’явиться масонське товариство, що залишалося таємним протягом багатьох століть, і вершившее долі людства, залишаючись інкогніто.