ЩУР: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Ваша природна товариськість, помножена на вплив доброчинних Зірок у річному гороскопі, дозволить досягти значного прогресу в амурних справах. Для одиноких Змій Вогненний Півень приготував нові відносини, повні пристрасті, вогню, взаєморозуміння і тяжіння. Чоловіки-Змії будуть особливо затребувані у представниць протилежної статі, що значно підвищує Ваші шанси на пошук ідеальної дружини. Сімейні представники Вашого знаку зможуть провести цей рік в ідилії. Якщо Ви мрієте про дитину, то висока ймовірність зачаття і народження під впливом цілющих енергій зірок.

 

БИК (ВІЛ): 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Ваша привабливість, товариськість і романтичний настрій будуть притягувати до Вас в цьому році нових людей. Самотні Бики можуть зазначити, що «армія» їх шанувальників і шанувальниць неухильно зростає, пропонуючи найбільш хороші варіанти для побудови міцних і довгострокових відносин. Вам варто приділити увагу тим знайомствам, які будуть відбуватися в незвичайних місцях. Приймайте знаки уваги навіть від тих, хто не зовсім вписується в Ваші критерії вибору партнера. Серед них може опинитися той, хто зробить Ваше життя справді щасливою. Сімейні Бики будуть насолоджуватися гармонією в своєму союзі, і мають всі шанси спільними зусиллями домогтися поліпшення якості життя, наприклад, придбати більш просторе і комфортне житло.

 

ТИГР: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Ваше серце, истосковавшееся за взаємним почуттям, зможе в цьому році возликовать. Ваші шанси на пошук другої половинки значно зростають в рік Півня, і Ви зможете почати нові відносини, які приведуть до створення сім’ї. Будьте більш довірливі до людей, не біжіть від нових симпатій, надайте знаки уваги тим, хто Вам симпатичний, і Ви побачите, що любов дарує незабутні емоції. Сімейні Тигри також зможуть відчути на «власній шкурі», що романтика і новий загострення пристрастей можливий навіть в усталених відносинах. Говорите компліменти своїй другій половинці, і тоді лід, який був у Ваших відносинах, розтане, а рівень довіри – зросте.

 

КРОЛИК (КІТ): 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Ваша зовнішня привабливість і фізична привабливість будуть в рази посилені порівняно з попереднім роком, в результаті чого Ви будете буквально потопати в потоках компліментів і знаків уваги з боку представників протилежної статі. Самотні Кролики, якщо хочуть обзавестися сім’єю, повинні розуміти, що зробивши вибір, повинні чітко слідувати йому. Якщо ж Ви будете розпорошуватися у відносинах, то це може призвести до зав’язування необременяющих і разом з тим нетривалих романтичних відносин, кількох романів, які не дадуть потрібного результату. Сімейні Кролики будуть захоплені рішенням спільних справ з другою половинкою. Можливо, увагу, участь та турбота потрібні комусь із рідних і близьких людей, і Вам неодмінно варто огорнути любов’ю і теплом дорогого Вам людини, щоб поглибити почуття і зміцнити Вашу зв’язок.

ДРАКОН: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Любов може увірватися у Ваше життя, якщо Ви будете самостійно робити кроки назустріч їй. Пам’ятайте про те, що Ваша природна привабливість здатна підкорювати будь серця, а благотворний вплив зірок на тему любові дозволить Вам зустріти свою другу половинку. Якщо Ви самотні і мрієте влаштувати своє особисте життя, частіше бувайте в соціумі, відвідуйте різні заходи як розважального, так і ділового характеру. І не бійтеся першими робити крок до зближення з симпатичним Вам людиною. Сімейні Дракони, перебуваючи в романтичному стані духу, будуть шукати гармонії в союзі зі своїм супутником життя. Ви маєте всі шанси значно поліпшити відносини, поглибити їх, особливо якщо знайдете загальне захоплення.

 

ЗМІЯ: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Ваша природна здатність закохувати в себе інших людей в цьому році буде багаторазово преумножена. І Ви можете користуватися цим у власних інтересах. Вам будуть довіряти, випробовуючи почуття любові, симпатії. Самотні Змії будуть купатися уваги представників протилежної статі, і чи зможуть – якщо поставлять перед собою таку мету – зустріти того самого людини, який принесе в життя гармонію, любов і спокій. Сімейні Змії направлять свої любовні чари на супутника життя, і зможуть зробити відносини більш міцними. Не виключено поповнення у Вашій родині, особливо якщо Ви будете до цього прагнути.

 

КІНЬ: 930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Ваші думки про другій половинці зможуть реалізуватися в цьому році, якщо Ви самотні. Любов прийде тоді, коли Ви менше всього її будете чекати. Вірте в те, що вона неодмінно буде, і не відкидайте ніякі можливості для нових знайомств. Якісь незвичайні обставини можуть супроводжувати зустріч з Вашою любов’ю. Сімейні Коні можуть переживати кризу у відносинах. Перш за все, він буде пов’язаний з переоцінкою життєвих принципів і спробою хоч щось поміняти в своєму житті. Будьте м’якше і поблажливіше по відношенню до своєї другої половинки, дозвольте собі приймати і дарувати любов. Лише в цьому випадку Ваші відносини зможуть стати більш глибокими, довірчими і міцними.

 

КОЗА (ВІВЦЯ): 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Тема відносин стане провідною і для вільних Овець, і для сімейних. Вам буде забезпечено підвищену увагу від інших людей. Можливо, доведеться «крутитися» відразу між декількома претендентами або претендентками на Ваше серце. Майте на увазі, що той, хто буде Вам обіцяти «золоті гори», «найслабшою ланкою». Не варто вірити всьому, що будуть говорити інші люди – пам’ятайте, що істинні тільки вчинки. Саме по них і робіть висновки, а не вірити порожнім обіцянкам. Якщо Ви налаштовані на серйозні стосунки, то Вам доведеться зробити вибір на користь однієї людини, і не розхлюпувати свою увагу на всіх оточуючих. Сімейні Вівці можуть виникнути спокуса скуштувати заборонений плід, внаслідок чого відносини з партнером можуть опинитися під загрозою розриву. Не робіть необдуманих вчинків, будьте вірні собі, своїм принципам і другій половинці, а не минущим ницим інстинктам – і тоді Ваш союз з коханою людиною стане ще більш міцним!

МАВПА: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Тема відносин буде для Вас актуальною як ніколи. Ваша природна чарівність і привабливість помножаться позитивним впливом зірок, і Ви зможете купатися уваги представників протилежної статі. Якщо Ви прагнете до серйозних стосунків, то повинні вести себе відповідно, а не розпорошуватися на орду шанувальників і шанувальниць. Кілька паралельних романів не дадуть Вам можливість насолодитися глибиною почуттів, і в підсумку не призведуть до стабільних відносин. Сімейні Мавпи також обласкані будуть увагою, тому їх погляди то і справа будуть поглядати в іншу сторону від сім’ї. Для того щоб у Вашому домі було гармонія і спокій, постарайтеся більше уваги приділяти другій половинці: «розпаліть вогонь» Вашої пристрасті, влаштуйте незвичайне побачення, і Ви зможете отримати в рази більше емоцій, ніж від спілкування з малознайомою людиною.

 

ПІВЕНЬ: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005

Вашу увагу протягом року буде прикута до теми фінансів, кар’єрі, соціальної реалізації. На амурні справи може просто не вистачати часу, хоча ця сфера життя також буде хвилювати Вас. Якщо Ви самотні і мрієте про міцних і стабільних відносинах, то Вам потрібно навчитися бути більш терпимими до чужих особливостей характеру. Протягом року у самотніх Півнів можуть бути кілька короткострокових романів, які можуть розпастися за Вашою ж ініціативою. Сімейні Півні повинні бути більш уважні до свого супутника життя, намагатися виявляти в його адресу більше любові, турботи, уваги, а не викликати невдоволення і пред’являти вимоги. Сварки із-за дрібниць, з-за слів, сказаних не в тій інтонації, можуть отруювати Вашу сімейне життя і вносити в неї дисгармонію. Щоб стабілізувати обстановку, спробуйте всією родиною пограти в такі ігри, як пейнтбол, футбол або просто рушайте на спільну прогулянку в парк.

 

СОБАКА: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

Ваше занурення в себе позначиться на сфері відносин таким чином, що Ви будете захоплені більше спогляданням власного світу, і не готові ділитися повною мірою своєю енергією з іншими людьми. Для тих, хто хоче створити серйозні стосунки, потрібно зосередити свою увагу саме на цьому бажанні і йти тим шляхом, який обере для Вас сама Доля. Незвичайні знайомства, дивні зустрічі – це повинно стати для Вас знаками, що вказують на те, що поруч з Вами той самий чоловік, якого Ви так довго шукали. Сімейні Собаки можуть відчувати труднощі у відносинах, перш за все із-за того, що їх світогляд зміниться, а у другої половинки – ні. І щоб привнести гармонію в особисте життя, Вам доведеться чесно відповісти самим собі на запитання про те, чи справді Ви щасливі у своєму сімейному житті.

 

КАБАН: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007

Ваша успішність у соціальному ключі може створювати банальну нестачу часу і сил на реалізацію у сфері любові і стосунків. Тим не менше, якщо Ви самотні і мрієте про серйозні стосунки, то у Вас буде можливість знайти свою другу половинку. В іншому випадку, Ви можете розраховувати на кілька романів протягом року. Сімейні Свині будуть насолоджуватися своїми шлюбними відносинами, так як можуть побачити великі перспективи для зближення зі своєю другою половинкою. Можливо вирішення питань, пов’язаних з дітьми, а також спільні проекти, які створять більш тісний контакт між Вами і Вашим супутником життя. Але остерігайтеся ревнощів і прояви недовіри у відносинах.