Що нас чекає в 2017 році? Прогноз Хаяла Алекперова

 

Символ 2017 року Червоний Вогняний Півень кардинальним чином вплине на долі всіх людей. У цьому році удача чекає тих, хто багато працювати, займатися творчістю, створювати сім’ю і поправляти здоров’я. Про це розповів переможець «Битви екстрасенсів», експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидець і астролог Хаял Алекперов.

— 2017 рік обіцяє стати роком позитивних змін, нових можливостей і перспектив. В пошані у господаря року — впевненість в собі, цілеспрямованість і працьовитість. А тому ті, хто може похвалитися такими рисами, в 2017 році можуть досягти дуже багато чого і навіть стрибнути вище своєї голови. Єдина умова — усі старання та намагання повинні бути спрямовані на досягнення результату, а не на отримання користі.

Адже споживацький підхід до життя не до вподоби Вогняного Півня. На високому рахунку у господаря року буде інститут сім’ї. А тому 2017 рік буде сприятливим для укладення шлюбів та прийняття важливих сімейних рішень.

Що стосується розташування небесних тіл в 2017 році — астрологічна ситуація не обіцяє якихось лих чи катаклізмів. І навіть навпаки, той факт, що войовничий Марс в 2017 році не вступає у зворотний рух відносно землі, обіцяє дозвіл давно тягнуться конфліктів і спорів. Використовуйте цю можливість, щоб залагодити давні сварки та досягти максимально гармонійних відносин з близькими.

У сфері здоров’я 2017 рік піднесе чимало стимулів змінити своє життя на краще, позбутися від шкідливих звичок і активно зайнятися спортом. Так, вже з початку року багато представників зодіакальних сузір’їв можуть зіткнутися із загостренням хронічних захворювань і погіршенням самопочуття. І буде краще діяти на випередження, займатися собою і не затягувати з тривалими гастрономічними надмірностями новорічних свят.

Також уважними варто бути в кінці літа, а саме в кінці серпня, коли настає період повного місячного затемнення. Людям, страждаючим захворюваннями нервової і серцево-судинної систем потрібно уникати стресів і побільше відпочивати, — розповів він.