Символом 2017 року є Вогненний Півень. Кожен з нас замислювався що можна дарувати у рік Вогняного Півня 2017 своїм рідним, коханим, друзям і колегам. Перш ніж зробити подарунок не забувайте врахувати вимоги господаря цього року — Півня.

Що не можна дарувати в 2017 році Півня

Не можна дарувати сувеніри у вигляді кішок, кажуть астрологи. Пам’ятайте, що півень це птах, а найзапеклішим ворогом всіх птахів є кішки. Новорічний подарунок пов’язаний з котами або кішками може зіпсувати весь рік, робити такі подарунки не рекомендується. А ось символіка, статуетки, фігурки з птахами може принести удачу на весь 2017 рік, особливо якщо в якості подарунка буде сам червоний півень.

Не рекомендується дарувати портрети і фото

Утримайтеся від подарунків у вигляді шаржев і фотографій. Такі презенти відносяться до особистих портретів, дарувати які просто непристойно. Є прикмета, коли дарують фотографію, вважається, що такий дар є передвісником розставання.

Подарунки з текстилю в 2017 році

Якщо ви вирішили подарувати постільна білизна та ковдри, рушники, халати, не вибирайте холодні відтінки для подарунка на Новий рік 2017. Взагалі домашній текстиль — це ідеальний варіант, однак слід звернути особливу увагу на забарвлення. Це повинен бути яскравий і теплий колір, інакше ви можете залучити фінансові проблеми.

Публікація від Korisha Gimadudinova(@korisha_i) Лют 16 2017 о 12:19 PST

Гострі предмети

Не можна дарувати в рік Півня колючі та ріжучі предмети (вилки, ножі, шаблі, мечі). Півень, зі своєю вогненною енергетикою ніяк не поєднується з холодною зброєю. Такий подарунок може зруйнувати енергетичний фон людини, якщо ви тільки не хочете заподіяти шкоду дарувальнику.

Подарунки з часом

Не можна дарувати годинник в 2017 році, а також речі, які будуть асоціюватися з швидкоплинністю життя. Якщо ж так вийшло, що такий небажаний подарунок зробили вам, то, приймаючи його, скажіть про себе такі слова: «Дар приймаю, але своє собі залишаю».