Хто не мріє про те, щоб в новому році у нього почалася нова, більш щасливе та успішне життя? Так хочеться залишити всі проблеми, сварки і невдачі в минулому, а в новому році стати краще, сильніше, добиватися поставлених цілей і не робити помилок. Але для того, щоб у вашому житті відбувалися зміни, і зміни на краще, вам потрібно діяти. З чого ж почати, запитаєте ви. Відповідь підкажуть зірки.

Психологи рекомендують не намагатися досягти небачених успіхів у всіх сферах життя одночасно. Виберіть основну мету і сконцентруйте на ньому всі свої зусилля. Якою має бути ваша основна мета в 2017?

 

Овен – здоров’я та спорт

В цьому році вам підуть на користь заняття спортом. Перегляньте свій спосіб життя, змінити харчування, і ви помітите, як поступово разом з поліпшенням вашого самопочуття налагоджується ваше особисте життя, а кар’єра і побут стають більш організованими.

 

Телець – кохання, кохання і ще раз кохання

Цей рік буде успішним для ваших відносин з партнером. Якщо ви одружені – ви зблизитеся ще більше. Любов буде жити у вашому серці і творити дива з оточуючими. В цьому році у вас буде так багато любові, що, можливо, вона виллється в ще одну прекрасну нове життя.

 

Близнюки – стабільність і організованість

Прийшла пора нарешті осісти, знайти стабільну опору і організувати своє життя так, як цього хочете ви. Можливо, ви переїдете в нове місце, яке з часом стане вашим будинком. Для тих, хто вже знайшов стабільність, цей період буде відмінним часом, щоб зробити своє життя більш організованою та впорядкованою.

 

Рак – проявіть себе на роботі

Не варто весь час уникати відповідальності, не бійтеся проявити ініціативу. Якщо вас просять зробити щось нове, не дозволяйте страху провалу здолати вас. Ви багато чому навчитеся і будете пишатися собою, якщо скористаєтеся можливістю.

Лев – час робити гроші

Так, це не даватиметься вам легко. Щоб заробити гроші, вам доведеться потрудитися і, можливо, піти на деякі компроміси з начальством. Але зірки сприятимуть вашим фінансовим операціям, тому запасіться терпінням і цілеспрямованістю, і в кінці року ви скажіть собі спасибі.

 

Діва – знайомтеся з новими людьми

Цей рік повинен стати для вас роком нових зустрічей, спілкування і веселощів. Будьте простіше, ніхто не ідеальний, і це чудово! Не оцінюйте людей – просто приймайте їх такими, які вони є, і, можливо, ви зустрінете серед них своїх однодумців.

 

Ваги – будьте щасливі!

Звичайно, щастя – досить розпливчасте і незрозуміла мета. Але повірте, йому можна навчитися! Даруйте людям радість, дивіться на світлу сторону речей, і ви зрозумієте, що щастя завжди було всередині вас!

 

Скорпіон – переглянете своє коло спілкування

Оточіть себе людьми, які сприяють вашому зростанню. Позбавтеся від токсичних людей і тих, хто тягне вас на дно. В цьому році у вас з’являться нові знайомі, серед яких можуть виявитися ваші родинні душі.

Стрілець – будуйте свою кар’єру

У цьому році ви будете закладати фундамент для свого майбутнього. Тому докладіть максимум зусиль до розвитку своєї кар’єри. Зірки сприятимуть вашій творчості і працьовитості. Не бійтеся приймати нестандартні рішення, і вас чекає великий успіх.

 

Козеріг – вчіться і подорожуйте

В цьому році ваша мета – зрости як особистість. Займіться самоосвітою, запишіться на курси іноземної мови або відправляйтеся в подорож і вивчайте навколишній світ на власному досвіді. Не дозволяйте собі чіплятися за зручне насиджене місце, залиште це в минулому, якщо хочете стати краще.

 

Водолій – ловіть удачу за хвіст!

В цьому році доля підкине вам безліч вдалих можливостей, особливо це стосується фінансів. Ваша мета – не втратити їх і використовувати по максимуму. Це ваш рік, щасливчики! Насолоджуйтесь!

 

РИБИ

Цього року зірки обіцяють вам вдалий шлюб, або, щонайменше, зустріч з тим самим людиною. В цілому, в цьому році намагайтеся плисти за течією і не чинити опір змінам. Астрологи рекомендують, навпаки, створити їх: щоб прискорити зміни на краще, поміняйте зачіску і стиль одягу.