Повний місяць розпалює між людьми вогонь, який не завжди приводить до приємних наслідків. Природно, що цієї місячної фазою можна користуватися і так, що вона принесе удачу.

Кожна людина може навчитися звільнятися від підступних мереж Повного місяця. Є справи, які не тільки можна, але і треба робити при повному Місяці. Ця стаття буде корисна для кожної людини. У поточній же статті ми розповімо про те, що обов’язково потрібно зробити в цю місячну фазу, щоб позбутися від проблем і підвищити енергетику на весь період спадання місячного диска.

Вплив повного Місяця

В цей час Місяць завжди знаходиться в апогеї свого впливу. Вона оголює страхи людей, роблячи нас більш слабкими і беззахисними. В Повні часто збільшується кількість злочинів у світі. Більшість з них незаплановані, засновані на емоціях.

Ніхто в Повню не може пояснити причин своєї агресії, невдоволення, сумнівів, тривоги. Всередині кожного починає вирувати щось небезпечне, чому не можна давати вихід. Впоратися з цим не вийде ніколи, але це можна використовувати іншим способом.

Не варто виступати з вимогами. Не треба провокувати людей, чекати від них чогось або тиснути на них. Будь-які, навіть самі добрі і нешкідливі прохання мають величезні шанси на негативну відповідь. Результат непередбачуваний, тому не намагайтеся стрибнути вище своєї голови або виправити того, хто вам доріг. У цей день все повинно плисти за течією, а вам краще придбати спеціальну човен, яка збереже ваші кістки цілими і неушкодженими, тому що річка, по якій ви пливете, неймовірно небезпечна.
Що потрібно обов’язково зробити в Повню

Астрологи і психологи виділили найважливіші справи, які просто необхідно зробити, щоб не тільки день Повного місяця, але весь наступний період убування Місяця був для вас позитивний.

По-перше, почніть те саме діло, плани на яке ви виношуєте вже на протязі довгого часу. Почніть його саме в повний Місяць, адже в цей день всі ваші здібності будуть покращені у багато разів. Якщо ви давно хотіли почати займатися спортом або давно хотіли почати приділяти час нового хобі, то краще зробити це у цю місячну фазу. Обов’язково готує до кожного повного місяця початок чогось дуже важливого, щоб ця справа мала величезний успіх у майбутньому. Найголовніше — не кидайте це на півдорозі.

По-друге, потрібно щось створювати. Одна справа, якщо ваша робота пов’язана з створенням чогось конкретного власними руками. Інша справа, коли робота цьому заважає. Напишіть вірш, якщо ви поет або створити щось, що буде продуктом вашого хобі. Привнесіть в цей світ щось прекрасне, щось нове. Це підвищити вашу енергетику і поліпшить настрій.

Займіться справами любовними. Це стосується не тільки спільного планування, поїздок, справ, але і сексу. Обов’язково займіться любов’ю у повню, тому що це дасть вихід вашим емоціям і знизить емоційне навантаження. Саме в повний місяць у вас є шанс розгледіти в людині всі його негативні якості і закохатися по-справжньому сильно.

Не забудьте в Повню спробувати позбутися своїх страхів шляхом зустрічі з ними лицем до лиця. Клин клином вибивають, як говориться. Саме в цей день ми можемо побачити себе з боку і зрозуміти, що боїмося марно. Стосується це не тільки страх висоти, павуків чи темряви, але і страхів більш високих, типу страху втратити любов, зробити помилку або страху самотності.

Безоплатно допомагайте людям. Так ви можете налагодити хороші відносини зі своїми ворогами. Все хороше, що ви зробите без будь-якої причини, повернеться до вас в майбутньому. Обов’язково зробіть добру справу, від якого у вас на душі стане тепліше.

Будьте обережні з алкоголем та іншими шкідливими звичками. Обов’язково оцініть свої сильні і слабкі сторони. Для того, щоб прожити Місяць, без потрясінь, будьте реалістами і не сподівайтеся на диво. Не чекайте, що ваш ангел-хранитель зробить за вас всю важку роботу і допоможе виправити проблеми. Це під силу тільки вам.

Отже, Повня — це найнебезпечніше і одночасно найпродуктивніший для нас місячне стан. Кожен може добитися успіху, але і в той же час може впасти в калюжу. Повня все перевертає з ніг на голову, так що будьте обережні.