Ворожіння споконвіку огортали міфи, забобони, домисли. Якщо ви давно хочете поворожити, але боїтеся чи не знаєте, як правильно і коли це робити, у нашій статті ви знайдете відповіді на всі свої питання.

Що таке ворожіння

Якщо говорити просто, ворожіння — процес отримання якоїсь інформації з тонких світів, підсвідомості. Вищі сили дають підказку, попереджають або несуть благу звістку. Але їх відповідь — один з варіантів розвитку життєвої ситуації, а не аксіома, яка не підлягає сумніву. Ваше майбутнє може змінитися під впливом ваших думок, настрою і вчинків або зовнішнього впливу. Передбачення ворожки збувається один-в-один в тому випадку, якщо вихідні дані залишаються незмінними.

Пророкування можна змінити. Якщо воно вам не подобається, докладіть зусиль, щоб пустити протягом свого життя в інше русло. Ваша доля у ваших руках, так що не впадайте у відчай, якщо ворожка передбачила вам неприємні події. Те ж саме відноситься і до хорошим прогнозам — не чекайте, поки хтось подасть вам любов, успіх і достаток на блюдечку із золотою облямівкою. Якщо ви будете плисти за течією, втратите прихильність Вищих сил.

Пам’ятайте, ворожіння — це рада. Він незамінний, якщо ви не знаєте, що робити в тій чи іншій ситуації, якщо ви заплуталися у своєму житті або стоїте на роздоріжжі. Звернувшись до ворожки, ви розглянете свою ситуацію з боку, відкинувши зайві емоції, і побачите декілька варіантів розвитку ситуації.

Які бувають види ворожінь

На рунах і картах, по воді і вогню, з дзеркалами, на кавовій гущі — найбільш відомі види ворожінь. Вони прийшли до нас з глибини століть, їх таємниці передавалися від покоління до покоління.

Гадання на картах

Одна з найбільш поширених методик. Ворожать на звичайних картах Таро, Таро Манара, Таро Ленорман, Таро Казанови та інших колодах. Вибір колоди залежить від того, на що ви гадаєте.

Ворожіння на рунах

Руни — своєрідний магічний алфавіт, який подарували світу скандинавські країни. Вони допоможуть вам розібратися в суті проблеми, а не просто дадуть поверхневий відповідь.

Ворожіння по воді

Це ціла наука, адже експерт тлумачить колір води, брижі і кола на дзеркальній поверхні. Для такого ворожіння використовують воду в ємності, виходять на берег озера чи річки, моря або океану.

Ворожіння по вогню

Вогонь — жива істота, яка вміє говорити. По коливання полум’я свічки або багаття можна визначити майбутнє, гадати на удачу і любов.

Ворожіння з дзеркалами

Дзеркало — двері в потаємний світ. Якщо поставити кілька дзеркал один навпроти одного, запалити перед ними свічки і довго вдивлятися у відображення, можна підучити відповідь на будь-яке питання.

Ворожіння на кавовій гущі

Це самий приємний спосіб ворожіння. Якщо ви любите каву, приготуйте міцний напій, випийте його і розгадайте таємницю кавовій гущі. На стінках чашки ви знайдете відповідь на хвилююче вас питання.

Звичайно, ми перерахували не всі види ворожінь. Їх десятки, кожен рік з’являється щось нове: ворожіння онлайн, ворожіння по травах, по поведінці тварин, які опинилися на дорозі та багато іншого. У них одне завдання — відповісти на питання, тому вибирайте той вид ворожіння, який припав вам до душі.