Для сильного обряду, спрямованого на залучення багатства у власну життя, необхідно заздалегідь придбати сім зелених воскових свічок в езотеричній лавці. Крім того до дня проведення обряду слід зібрати паперові купюри різних валют. Причому, чим більше їх буде, тим сильніше вийде вплив.

Обряд проводиться в окремому приміщенні в повній самоті вночі в той момент, коли диск місяця повністю видно на небі. На підвіконні слід встановити сім свічок і запалити їх. Вони повинні обов’язково освітлюватися місячним світлом. Навколо свічок розкладаються купюри в довільному порядку.

Після того, як будуть виконані всі описані дії, на таку інсталяцію сім разів проговорюються такі магічні слова:

«Свічки чарівні зеленим полум’ям яскраво горите, до мене, Рабу(-е) Божого(-ій) (власне ім’я) багатство влеките. Нічне світило силою грошові потоки наповнює і до мене їх надсилає. Гроші будуть летіти до мене, як нічні метелики до місяця. Ніяких перешкод і парканів, злих слів і обмов. Мій дохід місяцем небесної освячений і позитивом напитан. Все на користь і на благо. Амінь».

Після цього слід посидіти і почекати, коли догорять свічки. Після цього недогарки слід загорнути в серветку і заховати в затишному місці. А заговорені купюри слід витратити на наступний день на подарунки рідним і близьким.

З цього дня до вас почнуть надходити гроші з різних джерел. Щоб потоки не припинялися, слід обов’язково після кожного надходження фінансів влаштовувати свята для близьких людей і купувати їм подарунки.