Симорон — це досить молоде магічне вчення, яке значною мірою відрізняється від традиційних поглядів на всю магію в цілому. Магічні ритуали симорон більше нагадують веселу гру, ніж серйозне таїнство, однак, це не заважає таким обрядів працювати і, завдяки ефективності, знаходити все більше прихильників і адептів.

У перший день нового місячного циклу рушайте в канцелярський магазин та знайдіть найбільш красивий блокнот. Ця річ дійсно повинна вам подобатися, а тому не варто скупитися, блокноти в цілому не відрізняються дуже високою вартістю. Крім блокнота придбайте також гарну ручку зі стрижнем будь-якого кольору.

Куплені предмети нікому не показуйте та не кажіть про те, який магічний обряд ви будете проводити.

Опівночі візьміть блокнот і ручку і починайте писати власну долю. Бажання треба записувати наступним чином:

«Я (ім’я) з вдячністю приймаю від всесвіту (ваше бажання), для мого блага, для блага сім’ї моєї.»

Не соромтеся, перераховуйте всі свої мрії, якими б глобальними вони не були, Всесвіт витримає, будьте впевнені. В кінці списку напишіть: «Дякую». Пам’ятайте про те, що ваші бажання повинні бути виражені максимально чітко і лаконічно. Хочете нову машину? Пишіть яку, причому, приділяйте увагу деталям, пишіть колір, марку, модель. Наприклад: хочу новий Мерседес червоного кольору. Терміни вказувати не потрібно.

Після того, як перерахуйте всі свої бажання, закрийте блокнот і приберіть його разом з ручкою в надійне місце. На наступний Молодик блокнот потрібно дістати, викреслити зі списку усі наповнилися бажання і, якщо необхідно, вписати нові.