Якщо Ви жадаєте сильних почуттів і емоцій, то Вам напевно варто звернути увагу на того, хто народжений під знаком Скорпіона. Знаходяться під управлінням Плутона, Скорпіони просто не мислять своє життя без пристрасті, взаємного тяжіння і глибоких емоцій.

Проявляє ініціативу у відносинах

Скорпіон навряд чи пасивно чекати, коли об’єкт його любові сам проявить активність. Пристрасні і рішучі, Скорпіони активні в почуттях і легко завойовують серце своєї обраниці саме активними діями. Напористість, яку при цьому здатний проявити Скорпіон, деколи може розтопити навіть самі крижані серця.

Якщо Скорпіон Вами зацікавився серйозно, то Вам не доведеться тижнями чекати його дзвінків і повідомлень. Знаки уваги просто посиплються на Вас як з рогу достатку.

Але є і зворотна сторона такої поведінки — якщо Ваш коханий Скорпіон перестав Вам дзвонити і писати, а про зустрічі доводиться мало не за тиждень домовлятися, значить його інтерес до Вас просто вичерпався. Коли Скорпіон закоханий, він завжди дає це зрозуміти не тільки словами, але й активними діями.

Наповнює відносини яскравими почуттями

Сіра буденність у спілкуванні — не для того, хто народився під знаком Скорпіона. Обраниця Скорпіона відчуває себе яскравою і бажаною жінкою саме за рахунок того, що її партнер не представляє рутинних відносин, без емоцій і пристрасті. Як тільки напруга емоцій поступово спадає, винахідливий Скорпіон неодмінно постарається повернути колишню пристрасть і розпалити почуття.

Використовуючи любов’ю, Скорпіон нерідко дає волю своїм емоціям, але і ревнощів, якої у нього з лишком вистачить на двох. Навіть якщо формально Ви не давали жодного приводу, все одно будьте готові щодня доводити своєму коханому Скорпіону, що він — єдина любов у Вашому житті. Ні, звичайно, він і сам впевнений у своїй чарівності, але хто ж відмовиться зайвий раз почути такі бажані слова?

Не обділений жіночою увагою

Звичайно, нікому не захочеться ділити свого обранця з іншою жінкою, але, погодьтеся, дуже приємно усвідомлювати, що про Вашому чоловікові мріють і інші представниці прекрасної статі, хоча він належить тільки Вам одній.

Незважаючи на свою чуттєву привабливість, Скорпіони вірні, і їх не так легко зачарувати компліментами і знаками уваги. А вже флірт — улюблена зброя багатьох жінок — його Скорпіони сприймуть всерйоз тільки від того, кому належить їх серце. Скорпіони можуть щедро роздавати компліменти і посмішки оточуючим жінкам, але при необхідності завжди дадуть зрозуміти, що їх серце вже зайняте Вами.

Вміє боротися за любов

Скорпіони дуже постійні у своїх прихильностях і почуттях. Їх любов може тривати десятиліттями, долаючи навіть найнеймовірніші перешкоди. Скорпіони — неперевершені майстри реставрації відносин, здатні боротися за свою любов. Поки Скорпіон любить Вас, він буде всіма силами утримувати Вашу увагу і почуття, і тут йому не важливо, хто з вашої пари вирішив поставити крапку у відносинах. Розлуки і відстані не впливають на любов Скорпіона, поки він вважає, що у таких почуттів є майбутнє. Приготуйтеся до екстравагантних визнаннями в любові, ефектним дій з його боку і будьте впевнені — Скорпіон неодмінно зможе знову домогтися Вашого розташування.

Не вірить пліткам оточуючих

Кохана дівчина чи дружина Скорпіона — вище усіляких підозр і чуток. Скільки б різні доброзичливці не розпускали про Вас неймовірних історій і чуток, Скорпіон залишається вірним тільки своїм власним думкам і відчуттям. Його практично неможливо обдурити, він чудово розуміє, що в розповідях про Вас — правда, а що — бездарні вигадки. Скорпіон безмежно довіряє тій, яку любить, хоча на те, щоб завоювати таку довіру деколи йдуть місяці і роки.

Винахідливий у сексі

Інтимне життя Скорпіона і його обраниці сповнена різноманітності і повністю позбавлена стомлюючої рутини і повсякденності. Заслужено маючи репутацію одного з найбільш сексуальних знаків Зодіаку, Скорпіони відмінно розбираються в тому, як доставити неземне задоволення своїй партнерці. Однак і від своєї обраниці Скорпіон чекає повної розкутості в інтимних стосунках, готовності до різних експериментів і повної відкритості. Скорпіони цінують у своїх обраниць спонтанність і чуттєвість, сексуальну розкутість і тонку чуттєвість, здатну розпалити уяву.

Захищає тих, кого любить

Скорпіон — стійкий і надійний захисник тих, кому належить його серце і душа. Він буде до останнього подиху битися за свою улюблену — причому це варто розуміти і в буквальному сенсі теж. Ворог сім’ї Скорпіона — його особистий ворог, який буде повалений і вже навряд чи знову стане на шляху такого сильного суперника.

Якщо Ваш обранець — Скорпіон, то Ви можете сміливо довірити йому все, що Вас хвилює і турбує. Він не тільки знайде для Вас потрібні слова, але і активно буде вирішувати хвилюючі Вас питання. Якщо на кінець — щастя коханої жінки, то Скорпіони підуть на будь-які засоби і способи, щоб здобути перемогу над супротивником. Адже понад усе для Скорпіона — благополуччя тих, кого він любить.