Чому саме жінок прийнято вважати майстерними актрисами. А чоловіки ніби володіють стабільністю своїх якостей і характеру. Якщо він каже, що мужній або рішучий, то так і є. Але ж правда життя зовсім інша, і через деякий час представники сильної половини починають показувати у відносинах зовсім інші риси характеру, знімаючи свою початкову маску.

Сьогодні ми розповімо тобі, якими слабкими сторонами мають чоловіки різних знаків зодіаку. На ці якості варто звернути увагу, адже навіть представники сильної половини людства зроблені не зі сталі і потребують розуміння і підтримки. Знаючи приховані сторони характеру чоловіка, можна побудувати з ним довгі стосунки, засновані на взаємній любові і повазі.

 

ОВЕН

Представник цього знаку любить ховатися під маскою справжнього чоловіка. У нього дуже міцне рукостискання, часто виникають пориви щедрості. Він сміливий до нерозсудливості і дуже доброзичливий. Але за всім цим ховається зовсім інша людина.

Овен зовсім не вміє підкорятися, але при цьому не здатний відмовити друзям в чому-небудь. У нього не вистачає терпіння на нудну роботу, він може раптово зірватися з місця, зникнути на пару тижнів, а потім несподівано з’явитися. Але Овен дуже дбайливо ставиться до свого здоров’я та режиму.

Щоб побудувати міцні відносини з цією людиною, спробуй розгледіти за його усмішкою і егоїзмом ранимість маленького хлопчика, який потребує опіки і підтримки.

 

ТЕЛЕЦЬ

Ці усміхнені чоловіки без утруднення викликають спокійну і комфортну спільне життя. На перший погляд чоловік-Телець дуже господарський, та ще й умілець з золотими руками. І так, він дуже наполегливий. Але варто йому хоч на мить відсунути свою маску, і людини як ніби підмінили.

Він швидко перетворюється в впертого ледаря, який не здатний встояти перед насолодами. Телець дуже боїться виглядати підкаблучником, тому може бути досить жорстким по відношенню до коханої. Лежачи на дивані, буде годувати обіцянками, що полагодить кран. Телець уникає розумних розмов і любить смачно поїсти.

Все це тому, що Тельцям вічно не вистачає ласки. Тому жінка повинна відводити багато часу на те, щоб подарувати коханому свою любов і ніжність.

 

БЛИЗНЮКИ

Це дуже товариський чоловік. Його скрізь вважають своїм, і він бажаний гість у будь-якій компанії. Він дуже привабливий, меткий, дотепний і оригінальний. Здивувати жінку для нього зовсім не складе праці. Але насправді Близнюк обіцяє набагато більше, ніж робить. Йому притаманний дух протиріччя, і часто він не знає, чого хоче від життя. Також цей непосида любить ганятися за двома зайцями.

Щоб бути щасливою з Близнюками, тобі потрібно бути досить рішучою жінкою. Ти повинна допомогти йому визначитися з метою і стежити за її досягненням. Також ти повинна бути дуже різнобічною, щоб не набриднути.

 

РАК

Чоловік, народжений під цим знаком, любить душевні розмови. Він дуже турботливий і чимось нагадує няню. Він надчутливий і романтичний. Але за маскою доброго і відкритої людини ховається дуже вразливий чоловік, який часто копається в своєму минулому. Він боїться стати пустельником і дуже прив’язаний до речей, які дарують йому спогади.

Просто залиш Раку в спокої, коли він іде в свої думки. Або умій прикинутися ще більшою страдницею, щоб він переключився на турботу про тебе.

ЛЕВ

Цей чоловік знає собі ціну. У нього дорогий одяг, гарний автомобіль, доглянутий зовнішній вигляд. І взагалі, з вигляду це дуже недоступний серцеїд, і, щоб заробити його розташування, потрібно виглядати на мільйон. Він любить розумні розмови, щедрий, а манери у нього як у аристократа.

Але насправді, Лев дуже боїться бути непоміченим. Нерідко самолюбство заважає йому в діловому житті, адже чоловік думає, що все повинно падати до ніг. Якщо він потерпить серйозну невдачу, то буде дуже довго перебувати в депресії.

Ти повинна бути для нього справжньою королевою. Всі його друзі повинні захоплюватися тобою і говорити про це вголос. А ти в свою чергу дай йому зрозуміти, що він твій цар і найкращий з чоловіків. Похвала — головне у спілкуванні з Левом.

 

ДІВА

На перший погляд, це дуже розумний, постійний і вірний чоловік. Він володіє собою в будь-якій ситуації, пунктуальний і дотримується системи в цілому. Але маска приховує зовсім протилежний образ. Чоловік-Діва дуже боїться відповідальності. Він заручник свого логічного мислення, і йому важко змінити погляди чи визнати правоту іншої людини. Він виробляє певну життєву позицію і завжди дотримується її, навіть коли потрібно змінити напрямок.

Ти повинна володіти даром переконання, інакше все життя доведеться бути рабинею його поглядів на життя. Трохи жіночої хитрості — і щасливий союз забезпечений.

 

ВАГИ

У чоловіків, народжених під цим знаком, дуже широка і щира посмішка. Вони обеззброюють жінок чарівністю і вмінням поступатися. Вони люблять говорити про сімейні цінності і вселяють образ ідеального чоловіка. Але насправді батьки для них набагато важливіше, ніж дружина і діти. У них дуже часто змінюється настрій, причиною цього можуть бути самі звичайні речі. Терези завжди думають, що проблеми вирішаться самі собою.

Візьми прийняття важливих рішень в свої руки. І позабудь про неохайною домашньому одязі. Щоб Ваги не задивлялися на інших жінок, потрібно бути дуже яскравою дамою.

СКОРПІОН

Скорпіон — природжений психолог. Він ховається під маскою сильного і надійного чоловіка. Він проявляє твердість перед ударами долі і має дуже проникливим поглядом. Але насправді він нещадний до жіночого кокетства та флірту. У Скорпіона свої закони і моральні підвалини, тому у нього можуть бути не найкращі стосунки з законом. Його часто мучать душевні протиріччя.

Жінка повинна пам’ятати про те, що Скорпіон запам’ятовує всі образи і радості. Ти повинна бути дуже терплячою і відданою. Скорпіони шукають у жінці хранительку домашнього вогнища.

 

СТРІЛЕЦЬ

Йому притаманна маска веселого і життєрадісного людини. За його словами, можна подумати, що перед тобою найповажніший чоловік в окрузі. Любить розповідати про своїх корисних знайомств з людьми, які можуть вирішити будь-які проблеми клацанням пальців. Його слабкою стороною є те, що йому дуже важко визначитися з жінкою. Він буде ходити від дружини до коханки і назад. Також любить покопатися в минулому.

Не прив’язуй його до дому і сім’ї і не забудь заявити, що сама любиш свободу. Створюй час від часу інтригу таємними дзвінками або квітами в вазах. Стрілець оцінить.

 

КОЗЕРІГ

Його масками є надійність і стабільність. Він обіцяє любов на все життя. Він вміє керувати своїми емоціями і домагатися успіху. Але насправді Козерогові дуже важко висловити свої справжні почуття і проявити ласку. Козеріг чекає, що їм будуть захоплюватися щохвилини. Любить суворо контролювати сімейний бюджет.

Козерогам зовсім не цікаві сексуальні вбрання і новий образ жінки кожен день. Тобі достатньо бути гарною господинею і матір’ю.

 

ВОДОЛІЙ

У нього погляд мрійника, що дуже полонить багатьох жінок. Заради досягнення мети, він готовий навіть подружитися з ворогами. Водолій не приховує своєї зацікавленості в жінці. Але насправді йому важливо відчувати себе вільною людиною. Його абсолютно не цікавлять матеріальні блага. Він любить усе яскраве і нове, будь то людина або ідея.

Щоб створити щасливий союз з Водолієм, ти повинна завжди його дражнити. Не відкривай всі свої козирі. Ти повинна бути непередбачуваною жінкою.

 

РИБИ

На перших побаченнях ти побачиш перед собою чоловіка з величезним серцем. Він дуже романтичний і чуйний. Він випромінює життєрадісність, а в його очах читається океан безмежних мрій. Насправді чоловік-Риби великий мрійник і йому важко пристосуватися до реального світу. За його гумором ховається печаль і скорботу. Він занадто багато сил витрачає на служіння своїм ідеям, друзям і коханій жінці.

Якщо ти хочеш бути щасливою з цим чоловіком, тобі ні в якому разі не можна критикувати його мрію. Краще розділи її разом з ним і допоможи втілити її в реальність.