У 2017 році маса вдалих днів і цілих періодів. Якщо ви будете їм слідувати, у вас все буде виходити. Ви уславитеся серед знайомих щасливчиком. Ваші справи будуть незмінно йти добре. Рік виявиться для вас результативним, плідним і вдалим.

Час для амбітних людей і великих проектів

Визначається положенням Сонця. Простір для своїх амбіцій ви знайдете тоді, коли Сонце буде в знаках своєї сили — Овні і Леві. Також там Сонце протегує великим справах, великих і видовищним проектів, масових видовищ (концертів, спортивних змагань), відкриття нічних клубів, казино, ресторанів і спортивних комплексів. Воно надихає на творчість і дарує удачу креативним людям.

Коли Сонце буде в Овні (20 березня — 20 квітня), розраховуйте тільки на себе. Займіть по відношенню до життя позицію завойовника. Сміливо йдіть вперед. Коли Сонце буде у Львові (22 липня — 23 серпня), займайтеся тим, що має відтінок видовищності і креативності.

Інтелектуальні заняття, навчання, поїздки та спілкування

За ці справи відповідає планета Меркурій. Також він керує листуванням, посилками, транспортом, переїздами в межах міста, контактами з близьким оточенням, рідними і сусідами, новими знайомствами, відвідування майстер-класів, гуртків і публічних лекцій, інтелектуальною діяльністю, написанням статей і рефератів і посередництвом.

?

Любовний гороскоп Павла Глоби на 2017 рік

Цими справами треба займатися, коли Меркурій сильний — перебуває в знаках Близнюків, Діви і Водолія. Коли він у Водолії і Близнюках (7-26 лютого і 7-21 червня відповідно), віддайте перевагу інтелектуальним заняттям і спілкуванню, а коли в Діві і не є ретроградним (26 липня-11 серпня і 10-30 вересня) — справах з практичним відтінком: роботи з документами, спілкування з посередниками в матеріальних сферах життя, отримання практичних навичок та знань.

Любов і фінанси

За обидві ці сфери життя відповідає Венера. Також в плані особистих емоцій вона пов’язана з задушевної дружбою, а в матеріальному плані — з речами, особливо красивими, і творами мистецтва. Вона протегує добрим взаєминам з оточуючими, дипломатичному вирішенню спорів, приємного дозвілля, комфорту, створення красивих речей, тонкому сприйняттю мистецтва, догляду за зовнішністю, розквіту жіночої краси.

Коли Венера буде в знаку Риб і не ретроградна (3 січня — 3 лютого і 18-28 квітня), на перший план вийде духовна складова дружби і любові, платонічне потяг і романтичні мрії. Посиляться творчі здібності і загостриться сприйняття прекрасного в нематеріальній сфері (музика, поезія). Коли вона буде в знаку Тельця (6 червня — 5 липня), буде сприятливий час для занять з матеріальним відтінком — покупок, виготовлення речей і матеріальних предметів мистецтва (картини, скульптура), комфортного відпочинку, фінансових накопичень, покращення матеріального рівня життя. А проходження Венери по знаку Терезів (14 жовтня — 7 листопада) принесе удачу в сферу людських взаємовідносин і подарує мир і лад у спілкуванні з оточуючими, теплу дружбу і красиву любов.

Фізична активність, ініціативи і боротьба з конкурентами

За ці речі відповідає Марс. Також він протегує активності в будь-яких її проявах, сміливості, сили й боротьби. Він створює динамічні, енергійні ситуації і допомагає перетворити вашу волю в конкретні дії. Марс — покровитель спортсменів, підприємців, воїнів і авантюристів. Він підсилює сексуальну активність чоловіків і допомагає виробити справжній чоловічий характер. Жінкам сильний Марс може дати як посилення їх ділових і бійцівських якостей, так і посилення позитивної ролі чоловіків у їхньому житті.

?

Передбачення Джуни на 2017 рік для Росії і світу

Марс яскравіше проявити себе, проходячи по знаках Овна і Скорпіона. В Овні (28 січня — 10 березня) він протегує запалу, фізичної сили і прямої, безпосередньої активності. В Скорпіоні (9-31 грудня) він робить наголос на психічну енергію, силу духу і приховану активність.

Удачі і нові можливості

В астрології успіх і нові шанси пов’язують з Юпітером. Юпітер протегує експансії, а значить, допомагає вийти з глухого кута і відкрити нові горизонти у різних сферах життя. Також Юпітер приносить соціальний успіх: ви можете отримати підвищення, зайняти почесну громадську посаду, прославитися, стати світськими левами і левицями. Ще одна функція Юпітера — давати достаток і збільшувати його. З його допомогою можна купити квартиру, стати багатими, обзавестися безліччю друзів і покровителів, цілим натовпом шанувальників, зачати дитину.

Важливіше за все будуть гармонійні астрологічні аспекти Юпітера і особистих планет, Сонця, Меркурія і Венери. Найсильніший гармонійний аспект — з’єднання. Його чинності відчують всі люди — і навіть ті, у кого немає сильного Юпітера в особистому гороскопі. Комусь буде легко добитися успіху, а кому-то доведеться потрудитися. Але без нагороди не залишиться ніхто.

З’єднання Юпітера в 2017 році

Юпітер-Меркурій — 18 жовтня (діє на протязі 15-20 жовтня). Розширює контакти, сприяє навчанню, приносить знайомства з впливовими людьми, сприяє удачі в поїздці;

Юпітер-Сонце — 26 жовтня (діє 23-28 жовтня). Посилює честолюбство. Протегує ситуацій, в яких можна розкрити таланти. Приносить удачу, соціальний успіх і визнання;

Юпітер-Венера — 13 листопада (діє 10-15 листопада). З’єднання планет-бенефакторов. Приносить любов чи гроші. Сприяє появі світських знайомств. Допомагає завоювати симпатії оточуючих.

У кожної людини є ще і його індивідуальні дні удачі. Їх можна розрахувати за особистим гороскопом народження.