Якщо для Вас головними якостями партнера є оптимізм, доброта і вміння знайти позитив у будь-якій події, то радимо уважніше придивитися до людям, народженим під знаком Стрільця.

Має чудове почуття гумору

Стрільці не мислять свого життя без жартів і розіграшів, але, завдяки впливу Юпітера, їх жарти найчастіше бувають добрими і по-справжньому смішними. Навіть якщо у Вас зовсім немає почуття гумору, типовий Стрілець легко зможе Вас розсмішити або хоча б змусити посміхнутися.

Примітно те, що Стрільці практично ніколи не зачіпають у своїх жартах слабкі місця близьких і друзів. Їх почуття гумору має одну мету — всім навколо повинно бути весело і легко на душі. Народжені під знаком Стрільця володіють чудовим умінням розрядити незручне мовчання або напружений момент невимушеній і легким жартом.

Запалює оточуючих своєю цілеспрямованістю

Хронічний сплін і хандра третій тиждень поспіль без видимої причини — це зовсім не про Стрільців. Навіть самі непослідовні представники цього знака вміють «запалити» оточуючих якою-небудь яскравою і незвичайною метою.

Стрільці — захоплюються натури творчі, вони прикладають всі зусилля для того, щоб світ довкола став трішки яскравіше та цікавіше. Тому нудьга з представником цього знаку Зодіаку Вам вже точно не загрожує. Якщо Ваш настрій на нулі, Ви втратили смак до життя — терміново звертайтеся за порадою до Стрільці. Він і розвеселить, і впевненість Вам поверне, а заодно — підкаже заняття, яке повністю захопить Вашу увагу.

Вміє створювати близьким яскраві враження

Світ навколо Стрільця — калейдоскоп постійно мінливих подій, вражень і емоцій. І якщо Вам здається, що навколо вже давненько не відбувалося нічого путнього, то придивіться до Стрільця і візьміть з нього приклад.

Стрільці мають природженим умінням вправно вибиратися з чіпких клешнею побутової рутини і знаходити абсолютно незвичне ситуації буквально «на рівному місці». Не можете поїхати у відпустку за роботи? Не біда — адже варто про це дізнатися Вашому коханому Стрільцеві, і він за півгодини накидає Вам з десяток варіантів маршрутів вихідного дня на найближчий місяць.

Стрільцеві нічого не варто наповнити новим і яскравим змістом те, що набуло характеру звички. Саме тому життя зі Стрільцем гарантує Вам відсутність рутини і постійну новизну вражень.

Любить романтику і урочистість

Якщо Вам пощастило стати коханою Стрільця, то будьте впевнені, що він докладе всі зусилля для того, щоб постати перед Вами в романтичному світлі. Стрільці обожнюють робити сюрпризи своїм близьким і вміють по-справжньому дивувати. І вплив Юпітера на цей знак надає їх дій глибина і розмах. Зробити пропозицію руки і серця в той момент, коли Ви з ним удвох опиняєтеся на найвищій точці колеса огляду або влаштувати класичний романтичний вечір в ресторані — Стрільці з задоволенням демонструють своєї коханої знаки своєї уваги і любові. Нехай іноді їх дії виглядають дещо помпезно, але ж вони ж від усієї душі намагаються завоювати серце коханої жінки!

Чудово ладнає з дітьми

Більшість жінок, оцінюючи свого обранця, задаються питанням про те, який з нього вийде батько. Незважаючи на певну ребячливость, з Стрільців виходять прекрасні батьки, які вміють знайти спільну мову з дитиною навіть у дуже непростій ситуації. Стрільці ніколи не заграють з дітьми, намагаючись штучно їм сподобатися, вони щирі і не терплять фальші і показовості в спілкуванні. Діти відчувають це і самі тягнуться до народженим під знаком Стрільця, охоче ділитися з ними своїми радощами і прикрощами. Невтомна уява Стрільців робить їх розповіді та історії по-справжньому захоплюючими, а фінали — непередбачуваними, але неодмінно з доброї кінцівкою.

З дітьми старшого віку та з підлітками у Стрільця теж знайдеться, про що поговорити, особливо якщо улюблене чадо раптом загрустило з-за проблем з однолітками або нерозділеного кохання. Саме Стрілець знайде найпотрібніші слова розради, які допоможуть дитині знову повірити в те, що після дощу ще яскравіше сяє Сонце, і життя триває.

Охоче робить подарунки коханій

Жадібний і скупий Стрілець — явище майже неймовірне в астрології, адже найчастіше представники цього знака з великим задоволенням роблять подарунки своїм коханим. Причому для того, щоб порадувати свою обраницю їм і приводу особливого не потрібно. Тут знову позначається вплив Юпітера, часом межує з марнотратством.

Так, часом Стрільців треба зупиняти, та й ліміт витрат на кредитній карті у цьому випадку виручає, але, погодьтеся, так приємно отримувати подарунки і невеликі приємності від коханого чоловіка не тільки до свят, але і просто так. Стрілець може запросто влаштувати Вам свято без всякого на те вагомої причини — для цього Вам достатньо лише натякнути, що Ви хочете внести трохи веселощів в свої будні.

Виявляє сталість у коханні

Здавалося б, що при таких характеристиках Стрільці повинні бути натурами вітряними і непостійними, але астрологія спростовує цей міф. Так, закохатися для Стрільця — деколи справа п’яти секунд. Але представники цього знака Зодіаку чудово розрізняють грань між закоханістю і коханням. Якщо Стрілець по-справжньому Вас любить, то він продемонструє це не лише словами і гарними жестами.

Стрільцеві дуже складно знайти ту єдину, яка буде готова повністю розділити його незвичайні погляди на життя, і такою удачею Стрільці, як правило, дуже дорожать. Сказавши одного разу «люблю», Стрілець залишиться вірний своєму слову і буде працювати над стосунками, не дозволяючи рутини і повсякденності зруйнувати щасливий шлюб. Ідеальна супутниця життя для Стрільця — та, що може бути не тільки винахідливою коханкою, але і вірною подругою, здатної підтримати свого коханого в скрутну хвилину.