СТРІЛЕЦЬ і ОВЕН

Ось вже хто може взяти Овна голими руками, так це Стрілець! У всіх відносинах Стрілець — наставник Овна, і, незважаючи на взаємне бажання захопитися сторонніми, вони тримаються один за одного, розуміючи, що кращої пари їм все одно не знайти. Якщо представники цих знаків добре виховані, взаємна імпульсивність не буде переходити у взаємні образи. Іскри .незлагод, як не дивно, лише розпалюють полум’я потягу. Овен — Козеріг. Такий союз — самотність удвох. Для Козерога шлюб — це набута грунт під ногами. Козеріг захоче «перевиховати» Овна, направити його емоції в потрібне русло. Звідси антагонізм, спалахи, розриви. Якщо Овен слабкого характеру, він стає безвільним чоловіком (або дружиною). Якщо Овен сильний, про це союзі можна сказати: «Найшла коса на камінь».

 

СТРІЛЕЦЬ і ТЕЛЕЦЬ

Союз рідко буває благополучним. Політика диктату Стрільця, його безапеляційність, нав’язування своєї думки викликають у Тельця неприйняття і протест. В інтимних відносинах влаштовують один одного, але не більше. Навіть діти не зміцнюють цей союз, але він може зберігатися як шлюб за розрахунком.

 

СТРІЛЕЦЬ і БЛИЗНЮКИ

Союз рідкісний, нетиповий, заснований, як правило, на розрахунку. Їх стосунки, щоб не вичерпатися, вимагають постійного оновлення: подорожі, гості, розважальні програми. У цьому шлюбі Близнюки відіграють роль провідника волі Стрільця. Якщо Близнюки зі слабким характером, то Стрілець керує ними: веде по життю, направляючи у всьому. У духовному плані це союз вчителя і учня. Їх повна протилежність дає обом можливість духовного зростання.

 

СТРІЛЕЦЬ і РАК

Це яскравий, багатогранний, оманливий, як фальшивий діамант, і досить частий союз, де велика кількість захоплень, сексу, скандалів (що доходять іноді до суду), а також розчарувань і образ. Стрільцеві так само важко опанувати Раком, як Раку — Водолієм, і він безуспішно, але вперто намагається домогтися цього.

СТРІЛЕЦЬ і ЛЕВ

Їх любов і шлюб часто побудовані на взаємній авторитеті, на загальному світогляді і спільної роботи. Обидва люблять пригоди, подорожі, схильні до азарту і авантюр. Їх відносини носять не тільки характер свята, задоволень, світського життя, але і напруженої спільної творчості. Удвох вони домагаються неможливого.

 

СТРІЛЕЦЬ і ДІВА

Рідкісний союз. Економна Діва страждає від марнотратства і щедрості Стрільця. Їх може об’єднати взаємне служіння суспільству в соціальній чи релігійній сферах. В цьому союзі Діва служить цілям і планам Стрільця, як і її покровитель — Меркурій —служить Юпітеру.

 

СТРІЛЕЦЬ і ТЕРЕЗИ

Прекрасний союз. Його зміцнюють не тільки любов і дружба, але і загальний світогляд. Обидва прагнуть до активної діяльності, як правило, досягають певного суспільного становища.

 

СТРІЛЕЦЬ і СКОРПІОН

Дивний, але частий союз. Обидва ніби підсилюють одне одного до дії. Азартні коханці, подружжя-однодумці, які добиваються удвох дуже багато чого, прекрасні, турботливі батьки — така найчастіше характеристика цього шлюбу.

СТРІЛЕЦЬ СТРІЛЕЦЬ

Хіба можуть два царя всидіти на одному троні? Комусь доведеться поступитися владою. Спільне життя Стрільців пройде під прапором боротьби за авторитет. Кожен спробує стати господарем у сім’ї. Будинок розколеться на два ворожих табори, якщо тільки їх не об’єднує ділова мета — тоді вони подібні двом мисливцям, загоняющим зайця.

 

СТРІЛЕЦЬ, КОЗЕРІГ

Стрілець — охоронець громадського закону, порядку та загальноприйнятих установок. Для Козерога їх не існує взагалі — йому важливі лише його внутрішні установки. Союз можливий настільки, наскільки взагалі можливо поєднати свій внутрішній закон з законом суспільним, індивідуальне з колективним. Це може бути шлюб з розрахунку, коли подружжя пов’язують спільні інтереси і справи. Або абсолютно духовний.

 

СТРІЛЕЦЬ і ВОДОЛІЙ

Легкість, дружба, авантюризм і взаєморозуміння, міцніючий з роками, панують у цьому шлюбі. І Стрілець і Водолій люблять поїздки, зміни, суспільство, компанії. Обидва дають один одному відому частку свободи, пам’ятаючи про загальноприйнятих установках. Фантазія і гумор не залишають подружжя навіть у період поневірянь. Діти для них — друзі і сенс існування. Вони проживають з дітьми нове життя, оновлюючись, відкриваючи другу і третю молодість.

 

СТРІЛЕЦЬ і РИБИ

Тільки релігія, містика і загальні фанатичні ідеали можуть об’єднати цих людей, як закон людський здатний об’єднатися з законом Божим. Щасливий союз можливий за умови високого духовного потенціалу обох. Стрілець уособлює проявлений авторитет, загальноприйняті норми і правила, а Риби — прихований авторитет, вони — тіньовий неформальний лідер, який стоїть за його спиною. Якщо подружжю вдається зрозуміти один одного і вони пов’язані спільною справою, їх союз — сама досконалість. Але на побутовому рівні — на жаль! — активний, жадібний до життя Стрілець і занурені в себе Риби рідко можуть зійтися. Вони дратують один одного.