Багато людей вважають за краще дізнаватися любовну сумісність до початку відносин, щоб заощадити свій дорогоцінний час. Звичайно, не виключені ситуації, коли ідеальні пари розпадалися, проте це вже людський фактор, адже далеко не всім Всесвіт подарувала здатність дбайливо зберігати подарунки Долі. Також є люди, які створюють міцні і щасливі шлюби, незважаючи на відсутність сумісності за гороскопом.

Сумісність Повітряних Знаків

Повітря — це Водолій, Близнюки, Терези. Цим Знакам Зодіаку властива деяка легковажність. Це не означає, що вони постійно будуть змінювати. Просто люди, народжені під заступництвом Повітря, знають, що таке свобода, і цінують її вище всього. Свобода не накладає заборону на шлюб. Ця розкутість носить радше емоційний характер. Коли ви стримуєте представників повітряної стихії, вони починають діяти наперекір.

Не треба з ними погоджуватися в усьому і йти на поводу — досить просто зрозуміти їх. Астрологи кажуть, що найкращою сумісністю з повітрям має Вогонь. Однак закоханим, які являють собою союз цих стихій, необхідно бути гранично акуратними: поєднання вогню і повітря може бути вибухонебезпечним. Ця любов буде пристрасною, але вимагає великої контролю, якщо ви хочете одружитися і створити міцну сім’ю. Велика пристрасть вимагає обачності.

Повітря і Земля — це ідеальне поєднання для створення сім’ї. Емоційна складова в таких відносинах буде зниженою, тому на ранніх етапах можливі розставання. Однак якщо закохані благополучно подолають можливі проблеми, то створять по-справжньому щасливий союз.

Повітря і Вода теж можуть зустріти на своєму шляху чимало труднощів, але такий шлюб буде змушувати Повітря «тонути», додавши йому обачності і розсудливості.

Повітря з Повітрям добре будуть дружити, але сім’я навряд чи вийде міцна. Легковажність в сімейному житті до добра не доводить, так що комусь із закоханих доведеться змінити свої принципи і характер заради такої любові.

Сумісність Водяних Знаків

Скорпіони, Раки і Риби з самого початку свого дорослого життя шукають місце для душевного і тілесного спокою. «Водні» люди бажають знайти твердий грунт під ногами, але самостійно до цього не прийти. Саме тому вони з ранніх років замислюються про одруження та сім’ї. Методи їх перевірки на придатність людини до любові і тривалим відносинам можуть бути непростими і навіть жорстокими. Вони неймовірно вимогливі, але не до себе, а до інших.

З Землею Воді найпростіше, тому що вода просочується в грунт і стає з нею єдиним цілим. Водні Знаки завжди поважають і навіть захоплюються Земними, їх стійкістю, мудрістю, терпінням, розумом і красою душі. Це ідеальний союз як для одних, так і для інших, але і тут не обходиться без застережень. Вони полягають у тому, що Водні Знаки, коли відчувають якусь твердь під ногами, починають розслаблюватися і змінюватися. Це лякає тих, хто належить Земної стихії. Для Води ж все безхмарно і чудово.

Вода та Вода — це гримуча суміш. Ви можете собі уявити, як два Скорпіона будуть жити разом? Ці люди просто не створені одне для одного, але не все так погано. Іноді такі сім’ї, навпаки, стають непорушними, успішними і щасливими, але для цього потрібна колосальна праця обох сторін.

Вода і Повітря погано поєднуються, але з часом зв’язок посилюється. Саме тому пристрасть, що спалахнула між двома такими людьми, буде зберігатися десятиліттями.

А ось Вогонь гаситься Водою. У разі такої любові або шлюбу краще давати Левам, Стрільцям або Овнам більше свободи.

Сумісність Вогняних Знаків

Досить дивно, але Стрільці, Леви і Овни добре поєднуються з усіма іншими людьми при деяких умовах. Вогонь — це емоції і чуттєвість. У любові дані якості можна вважати головними.

Повітряні Знаки є щасливими талісманами для Вогняних людей. Головне — показати їм їх важливість для вас. Їм необхідно відчувати, що в них потребують. Якщо Вогненні Знаки зможуть це зробити, то за життя їм буде дуже везти, причому не тільки в любові, але і в кар’єрі.

З Водою Вогню краще не зустрічатися, якщо ви не вмієте висловлювати свої побажання і вести переговори. Вогню краще не намагатися перемогти силу Води. Будьте стриманими і вибудовуйте свою стратегію акуратно.

Вогонь+Вогонь — це щось. Такі союзи майже ніколи не живуть довго, якщо в стосунках немає ніякого контролю. Це як намагатися керувати автомобілем, летить вниз з Евересту.

Вогненно-Земляний союз — саме те, що може подарувати двом людям щастя. Якщо ви будете вчитися один у одного чогось важливого, то ніколи не розлучитеся. Не ігноруйте те, що говорить Земний Знак, тоді навіть деякі витівки вам будуть прощатися.

Сумісність Земних Знаків

Земля — це твердість духу. Це мудрість і неймовірна витримка. Це скромність, логіка, доброта, а також принциповість, що межує з жорстокістю. Ці люди не люблять, коли їх обманюють або командують ними без їх дозволу. Вони вміють визнавати помилки, але ненавидять безпричинні закиди.

Земля повинна контролювати все і бути впевненою у завтрашньому дні. Це бажання задовольняється в союзі з Водою. Однак коли справа доходить до одруження, то Земні Знаки зупиняються — адже їх половинка була спочатку поступливою, а потім раптом стала іншою.

З Повітрям Діви, Козероги і Тельці мають шанси 50 на 50. Земним Знакам легковажність Повітряних часто здається дурістю і відсутністю принципів. Цього вони не терплять. Трохи контролю тут не завадить.

Земні+Земні — ось істинна сила. Єдине, що буде в цьому випадку страждати — грошове благополуччя. Такі пари збирають, збирають і збирають, але не можуть правильно вкладати гроші, тому що постійно бояться чогось. Втім, це не такий вже і сильний мінус.

Останні, про кого піде мова — це Вогненний легіон. З ними Дівам, Тельцям і Козерогам може бути неймовірно складно взаємодіяти. Тут, на жаль, все буде залежати не від Земних Знаків. Якщо Леви, Стрільці і Овни зможуть придушити в собі егоїзм і розгледіти гідності Земних Знаків, то цей союз подарує обом щастя.

Нехай удача в любові супроводжує вас незалежно від того, під заступництвом якої стихії ви народилися. Любов народжується з уміння йти назустріч. Зірки і астрологія допоможуть вам зберегти свій особистий час, якщо ви не готові йти на поступки. Якщо ж ви сповнені бажання знайти свою справжню любов, дозвольте їй штурмувати перешкоди, падати вниз і злітати вгору. Випробування зміцнюють сім’ю, так що не бійтеся їх.