Дружба — одна з основних цілей в житті людини. Дізнатися, яка сумісність знаків Зодіаку в дружбі, — це своєрідна допомога знайти надійного і вірного товариша. Ніхто не стане заперечувати, що дружні відносини виникають незалежно від раси, підлоги, знаків зодіаку. Сумісність по гороскопу — це свого роду модель людських взаємин, у якої підбираються друзі по абсолютно об’єктивним ознаками.

Астрологія стверджує, що спорідненими душами найчастіше стають люди, народжені в одній стихії. У них багато спільного, але головне — один темперамент.

Вогняна стихія (Овен, Лев, Стрілець)

Народженим у цій стихії властиві сила, енергія, темперамент. Це типові холерики: швидкі, рвучкі, дратівливі. Живуть за принципом: бажати і діяти.

У них величезний енергетичний потенціал, але часто вони схильні до емоційних зривів і невдач. Овни, Леви і Стрільці знайдуть собі товаришів у своїй вогненній стихії. За душі ще їм припадуть Близнюки, Терези і Водолій. Знаки Повітря, роздмухуючи полум’я вогню, приносять нові ідеї та натхнення.

Стихія Землі (Телець, Діва, Козеріг)

Народжені під заступництвом земної стихії статичні, ґрунтовні. Типові флегматики. Їх важко вивести з себе. У будь-якій справі вони неквапом, незворушні і старанні. Їм притаманні почуття обов’язку і практичність. Не люблять і не хочуть проявляти емоцій. Їм близькі по духу люди стихії і представники Води.

Стихія Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Це типові сангвініки: контактні, рухливі, позитивні і живі. Але переможені частою і різкої зміни настрою. Вони товариські, життєлюбний і цікаві. У них незалежний характер, часто бувають незібраними і недисциплінованими.

Їх друзі — повітряні і вогненні знаки.

Стихія Води (Рак, Скорпіон, Риби)

Водні представники чутливі, ранимі і мрійливі. Типовий представник — меланхолік. Живе за принципом: відчуваю і відчуваю. Часто примхливі, слізливі. Це найбільш консервативні люди. Друзів вибирають або з рідної стихії, або з представників земних знаків.