Свамі Даші — послідовник вчення Ошо, вивчення якого він присвятив близько 20 років, активно осягаючи східні духовні практики в Індії, в 2016 році став відомий мільйонної аудиторії після перемоги в популярному шоу «Битва екстрасенсів», представленому каналом ТНТ.

У своєму містичному, що знаходиться на межі нез’ясовного талант бачити події майбутнього і минулого людина-загадка, що приховує подробиці своєї біографії, використовують виключно методи медитації, основи йоги, тілесні пульсації та інші духовні і ментальні активності. За всю історію телепроекту про екстрасенсів Свамі Даші отримав рекордну кількість глядацьких голосів, загальна кількість яких перевищила 720 тисяч.

Майбутнє Росії в прогнозах Свамі Даші

2017 рік, за прогнозами екстрасенса, для Російської Федерації буде складним, але продуктивним часом. Економічна ситуація в країні нарешті покаже стабільне зростання, дозволивши росіянам збільшити свій рівень доходів. Але не варто сподіватися на повне подолання кризи, наслідки якого відчутні до 2020 року.

Політичне життя держави буде рівною, без значних потрясінь. Незважаючи на спроби дестабілізації внутрішньої ситуації в Росії, влада не просто збережуть порядок і спокій громадян, але і значно зміцнять свої позиції. За словами Свамі Даші, чинний російський президент буде переобраний на новий термін, майбутні в 2018 році вибори на посаду глави держави будуть виграні Володимиром Путіним з великим відривом від інших кандидатів.

Фото опубліковано Все про Магії (@magiya_dushi) 8 Лют 2017 о 3:14 PST

Невтішний прогноз екстрасенс робить для деяких представників політичної еліти Росії, 2017 рік буде щедрим на смерті в їх рядах і віднесе життя багатьох видатних діячів.

Головним для внутрішнього життя Російської Федерації, незважаючи на різні потрясіння, буде духовне відродження громадян, росіяни продовжать своє інтелектуальне розвиток. Також в 2017 році їм варто готуватися до появи в лавах новоспечених співгромадян нових світових зірок шоу-бізнесу і спорту, які отримають російське громадянство.