Згідно містичним світоглядом, космічні тіла Сонце, Земля, центр Галактики розташовані так, що «відкривається лінія зв’язку між серцем нашої планети і центром Галактики». Діє особливого роду енергетичний канал, який певним чином структурує все, що в нього потрапляє. Цієї структуризації піддається вода на Землі і все, що зроблено з неї.

Водохресну воду називають агіасма, що в перекладі з грецького означає «святиня». Вперше згадує про цілющі властивості водохресної води святий Іоанн Златоуст, що жив в III столітті. І ось вже більше 17 століть противники християнства намагаються довести, що феномену хрещенської води не існує.

Її здатність довго не псуватися пояснюють тим, що священики опускають у чаші, срібні хрести (іони срібла, як відомо, згубно діють на мікроорганізми), а також тим, що вода набирається в зимовий час, коли кількість мікроорганізмів у водоймах мінімально.

Що думають про Хрещенській воді вчені

Дослідження показали, що оптична щільність хрещенської води вище, ніж води з тих же джерел у звичайні дні. Більш того, вона близька до оптичної щільності води з річки Йордан. Цілющі властивості водохресної води деякі вчені пояснюють особливостями магнітного поля Землі. У цей день воно відхиляється від норми і вся вода на планеті намагнічується. З чим пов’язані ці зміни, вивчено поки не до кінця.

Читайте також:

Молитва на Водохреща 2017, на святу воду

Професор Антон Бєльський, фізик-експериментатор, як у ніч на 19 січня взяв у найближчому ставку проби води у поліетиленові пляшки. Вони стояли у нього в лабораторії багато років. Вода в них залишалася прозорою, без запаху і осаду. На одній з наукових конференцій він розповів про цьому експерименті знайомого професора з НДІ ядерної фізики при МДУ, який займався дослідженням нейтронних потоків з космосу та від Землі. Той, пообіцяв подивитися свої експериментальні дані за останні роки. Незабаром А. Бєльський отримав по електронній пошті вельми цікаву інформацію. За його даними, перед 19 січня цілий ряд років реєструвалися інтенсивні сплески потоку нейтронів, що перевищують фонові рівні в 100-200 разів. Жорсткої прив’язки до 19 січня не було: максимуми доводилися і на 18-е, та на 17-е, але іноді точно на 19-е.

Унікальні дослідження взятої в Троїце-Сергієвій лаврі хрещенської води, проведені кілька років тому в Московському інституті інформаційно-хвильових технологій, показали, що частотний спектр випромінювання хрещенської води схожий з електромагнітними випромінюваннями здорових органів людини. Тобто виявилося, що у водохресній церковної воді закладена певна інформаційна програма у вигляді впорядкованого набору здорових частот людського організму.

Якщо цілющі властивості водохресної води в церкві всім відомі, то ще мало хто знає, що звичайна водопровідна вода в водохресну ніч теж може стати біоактивної і потім зберігати свої особливі якості не тільки цілий рік, але і набагато довше. Виявляється, водопровідна вода щорічно 19 січня багаторазово змінює свою структуру протягом півтори доби. Проведені дослідження включали вимірювання біополя води, кислотно-лужного балансу, водневого потенціалу, питомої електропровідності, а також результат від її впливу на людину при внутрішньому і зовнішньому застосуванні (методами газорозрядної візуалізації, біолокації, лабораторними дослідженнями). Для цього, починаючи з вечора 18 січня, через короткі проміжки часу бралися проби води, що ллється з крана води і проводилися заміри. Для контролю проби залишалися на зберігання протягом тривалого часу.

Спеціалісти лабораторії питного водопостачання Інституту ім. Сысина також провели серйозне наукове дослідження. Як розповів кандидат технічних наук Анатолій СТЕХІН, головним завданням було зафіксувати фазу переходу води в незвичайний стан, для цього за водою почали спостерігати з 15 січня. Набрану з-під крана воду, відстоювали і заміряли в ній кількість іон-радикалів.

Стаття по темі:

Привітання синові з Хрещенням Господнім

В ході дослідження, кількість іон-радикалів у воді поповзло вгору з 17 січня. Разом з цим вода ставала м’якшою, зростав її водневий показник (pH), що робило рідина менш кислотної. Піку активності вода досягла 18-го січня, ввечері. З-за великої кількості іон-радикалів електропровідність її була дійсно як у штучно створеного католіта (води, насиченої електронами). При цьому водневий показник води перестрибував нейтральна (рН 7) на 1,5 пункту.

Також вивчення була піддана ступінь структурованості хрещенської води. Дослідники заморозили кілька зразків з — під крана, з церковного джерела, з Москви-ріки. Так от, навіть вода з-під крана, яка зазвичай далека від ідеалу, в замороженому вигляді являла собою під мікроскопом гармонійне видовище. Крива електромагнітної активності води почала знижуватися вже вранці 19 січня та до 20-го прийняла свій звичайний вигляд.

Вчені вважають, що причиною такого різкого підвищення електромагнітної активності води в Хрещення стало велике скупчення іон-радикалів у літосфері Землі. У звичайні дні кількість енергії у воді змінюється в залежності від часу доби. З 7 вечора до 9 ранку вода найбільш активна (але далеко не в тій мірі, що водохресна). Це найкращий час для того, щоб вмитися і зробити запаси для побутових потреб. Коли встає сонце, велика кількість іон-радикалів «відлітає» з води у верхні шари атмосфери. Такими каналами, через які від нас «тікає» енергія, є всі вихрові процеси в атмосфері. Неспроста під час активності циклонів у багатьох людей погіршується самопочуття. Нам просто не вистачає водної електромагнітної енергії. Але саме екстремальне явище, яке буквально спустошує Землю енергетично — землетрус.

Що стосується трьох водохресних днів — це, за словами Стехін, «аномальний» період, коли на Землі завжди панує антициклон. І електрони, підкоряючись якомусь космічному впливу, струнко «сидять» в літосфері і воді і насичують нас цілющими силами. Єдиним поясненням цьому може бути особливу перерозподіл полюсів магнітного поля, існуючого між Сонцем і Землею. Саме космічні сили і утримують в Хрещення енергію на Землі.

Читайте також:

Молитва на Водохреща 2017, на святу воду

Доктор наук, професора біофаку МГУ Володимир Воєйков вважає, що на воду впливають різноманітні магнітні і нейтронні бурі. Зокрема, вченими доведено, що властивості води дуже сильно змінює сонячне затемнення. Причому повсюдно, незалежно від ступеня затемнення в тій чи іншій частині земної кулі. Що ж стосується процесів, які впливають на воду на Водохреща, вони поки повною мірою не вивчені. Можливо, в цей період дійсно йде перебудова міжпланетних магнітних полів і електрони води якимось чином «примагнічуються» до Землі. Але це лише гіпотеза.

Феномен Богоявленської води до кінця не вивчений, і дослідникам, схоже, ще не скоро вдасться розгадати її секрет. Хрещенська вода не проходила наукові дослідження, яким піддають лікарські засоби, і ніяких медичних висновків про властивості водохресної води поки немає. Але є багатовіковий досвід величезної кількості людей. І, напевно, не так важливо, що виліковує — вода або тверда віра людини в те, що це йому допоможе

Обов’язково купатися на Водохреща

Купання не є обов’язковим правилом, вважають священики. Справа це благословенне, але не обов’язкове. Адже люди різні, хтось може викупатися в крижаній воді взимку, а хтось ні, комусь це некорисно — стан здоров’я таке, що не по силам. Церква не вимагає від людини подвигу понад його сил. Можна прийти додому і не крижаній хрещенській водою, а просто прохолодною, облитися у ванній, оскільки благодатна сила одна. І залежить вона не від температури води, не від її кількості та якості, а від віри людини.

Лікарі не забороняють, але застерігають

Незважаючи на світлий емоційний настрій, лікарі радять підійти до занурення в ополонку продумано і обережно. Головні небезпеки: серцевий напад із-за спазму судин, судоми, швидкий розвиток пневмонії. Тому людям зі слабким серцем або бронхолегеневими захворюваннями (особливо страждають астмою) категорично не можна занурюватися в холодну воду. Якщо артеріальний тиск підвищений, при купанні у крижаній воді зростає ризик спазму судин і навіть мікроінсульт, а якщо низький — судоми і небезпека втрати свідомості у воді.

Не випивайте ні краплі спиртного перед тим, як лізти у крижану воду: алкоголь тільки допоможе швидкому переохолодженню і дасть зайве навантаження на серце. Охолоджуйте поступово: спочатку зніміть верхній одяг, через кілька хвилин — взуття, потім роздягніться до пояса і тільки потім заходьте у воду. До речі, перед купанням добре розтерти тіло будь-яким жирним кремом або оливковою олією. Сидите у воді не довше 1 — 2 хвилин. Коли вилізете, розітріться махровим рушником і поспішайте в тепле приміщення, де вже можна пропустити чарочку коньяку або келих підігрітого вина.

Де набрати Водохресної води

Вважається, що вода, зібрана в водохресну опівночі з будь-якого джерела, навіть з-під крана), має цілющі властивості. Говорячи сучасною мовою, водохресна вода структурується. Якщо таку воду зберігати подалі від людських очей і пустопорожніх розмов — в тихому і темному місці (віруючі зберігають її у домашнього іконостасу), то вона зберігає свої цілющі властивості весь рік.
Дослідники вважають, що щорічно, починаючи з п’ятнадцяти хвилин на першу ночі 19 січня людина протягом доби в будь-який час можна набрати з крана води для наступного зберігання і використання її як біоактивної протягом року.

Стаття по темі:

Привітання синові з Хрещенням Господнім

Для того щоб отримати саме біоактивної хрещенське вплив, не виходячи з дому і не купаючись на морозі в ополонці, то потрібно дочекатися половини другого ночі і за наступні півгодини вмитися, прийняти душ або ванну з водопровідної хрещенської води, трохи попити цю незвичайну воду з крана. Результати досліджень методом біолокації показують, що це відразу ж впливає на організм, піднімає в десятки і сотні разів розміри біополя людини, заряджає енергетично і надає оздоровчий ефект.

Як користуватися Водохресною водою

Тим, хто встиг запастися найактивнішою водохресною водою, причому не важливо, де ви її набирали — з водопроводу, з відкритого джерела або принесли з церкви, — вчені нагадують, що пити її треба регулярно, бажано кожен день і натщесерце. Вона чудово піднімає імунітет і робить людину стійкою до багатьох інфекцій. Наприклад, якщо дитину регулярно поїти такою водою, він буде рідше застуджуватися. До речі, корисно не тільки пити водохресну воду, але і умивати нею обличчя вранці і на ніч. Також буде не зайвим поїти водохресною водою живність і поливати рослини.