Наближається час Святок 2017. Святки — це час від Різдва до Хрещення. Святки починаються 6 січня і тривають до 22 січня. Святки традиційно були часом дівочих ворожінь — на майбутнє, на судженого, на любов, на заміжжя, вагітність і дітей. Святки — найкраща пора для найбільш достовірних ворожінь на судженого, на свою долю, на заміжжя і сімейне життя. Під час святочних ворожінь можна дізнатися, чи судилося вам зустріти вашого судженого в році, що наступив, хто буде вашим обранцем, багатий він, і чи будете ви щасливі разом.

У Святки на Русі дівчата ворожили на своє майбутнє. Збиралися дівочими компаніями і влаштовували дівочі посиденьки. Також, ворожили і хлопці — на свою милу, на сватання та сім’ю — чи вдасться посватати придивилася дівчину, дадуть її батьки згоду на весілля чи ні. Святками називається час від Різдва до Хрещення.

?

Ворожіння на Стрітення 15 лютого 2017 року

Під час святочних ворожінь можна дізнатися, чи судилося вам зустріти вашого судженого в році, що наступив, хто буде вашим обранцем, багатий він, і чи будете ви щасливі разом. Святочних ворожінь надзвичайно багато: різними способами передбачають своє майбутнє як у Росії, так і в інших країнах, де проживає слов’янський народ.

Ось найбільш цікаві і нескладні ворожіння, якими користуються на Святки.

Ворожіння на ниточках

Потрібно відрізати нитки рівної довжини в тій кількості, скільки гадающих зібралося. Потім потрібно підпалити їх всі разом від однієї свічки. Дівчині, чия нитка догорить найперша, судилося всіх раніше вийти заміж. Але якщо нитка потухне не догорівши навіть до половини, дівчина не стане заміжньою ніколи.

Ворожіння з сірниками

По боках сірникової коробки вставити два сірники, попередньо загадавши імена хлопця і дівчини для кожної із сірників. Потім підпаліть ці два сірники і зверніть увагу як вони розвернулися відносно один одного. Якщо вони обернулися головками назустріч один одному, то ця пара обов’язково будуть разом.

Ворожіння на снігу

Вийдіть приблизно опівночі на вулицю і пройдіться по щойно випав снігу. Якщо до настання світанку ваші сліди ніхто не перейде, то це означає, що заміжня ви будете почувати себе досить вільно. Але якщо ваші сліди затопчуть, то з чоловіком до кінця життя будуть сварки.

?

Ворожіння на старий Новий рік від зірок шоу-бізнесу

Рівно в різдвяну опівночі підіть на вулицю і киньте жменю снігу, проти вітру. Якщо сніжинки впадуть прямо на вас, то значить, що ваш чоловік буде молодий і симпатичний, а якщо сніжинки полетять по сторонам — ваш чоловік не молодий.

В якій стороні живе майбутній чоловік

Дівчина повинна кинути через паркан або поріг будинку яку-небудь взуття. Потім уважно подивитися: в яку сторону буде дивитися носок кинутої взуття, в тій стороні і живе ваш суджений.

Ворожіння на судженого

Незадовго до сну, налийте в склянку трохи води і додати жменьку солі. Випивши вміст склянки, вимовіть слова: «Суджений мій, суджений, принеси мені пити». Уві сні ваш суджений повинен принести вам води.

У будь святочних вечорів перед сном покладіть під подушку чотирьох карткових королів, сказавши слова: «Суджений мій, суджений, прийди до мене уві сні». Ваш суджений присниться вам в образі короля.

Пізно ввечері незадовго до сну, покладіть гребінець зі словами: «Суджений мій, суджений, причеши мою голову!» Під час сну ваш суджений прийде і причеше вам волосся.