Символ 2017 року — Червоний Вогняний Півень. Саме він буде задавати тон всьому році, тому варто враховуватися гарячу вдачу цієї птиці. У 2017 році багатьох чекають конфліктні ситуації і складності. Не виключені й зі здоров’ям.

Однак ті, хто займеться бізнесом, саморозвитком або творчістю — точно не залишаться в програші, так як Півень любить розкіш, праця і гроші. Так як на роботі багато будуть сильно втомлюватися — не варто нехтувати відпочинком. Такі поради дала всім знакам Зодіаку відомий астролог Тамара Глоба.

 

Овен

Ваше чарівність привертає до вас загальну увагу. Вас чекають численні любовні пригоди. Уникайте службових пригод. Якщо маєте свою половинку, бережіть її, не змушуйте ревнувати. Зрадою можна зіпсувати спільне життя. Небезпечні також романи на курорті і різні дрібні інтрижки.

 

Телець

Конфліктуючи на роботі, не випускайте з уваги сім’ю. Не приносьте неприємності додому. Погуляйте, якщо відчуваєте сильну втому або дратівливість. Ви заспокоїтеся, і конфлікт сам собою зникне. Цей рік – час змін. Вільні Тельці знайдуть свою половинку. Будьте до неї дуже уважні. Все повинно вийти. Вас очікує вступ у шлюб.

 

Близнюки

Підбирайте слова, коли починаєте спілкуватися з родичами, щоб не вийшло скандалу. Особливо обережно слід спілкуватися з рідними старшого покоління. Бережіть хороші відносини зі своєю половинкою. Гороскоп на 2017 рік від Тамари Глоби рекомендує Близнюкам-жінкам бути уважними, старанно уникати розбіжностей. Спалахи можуть перерости в конфлікт, а це вже зайве.

 

Рак

Змін вам не належить. Раків очікують побутові проблеми. Їх багато. За ними ви забуваєте про сім’ю. Спробуйте відключитися від проблем і намагатися проявити турботу про своїх рідних. Виникли розбіжності – не варто зневірятися. Захоплені романами і новими знайомствами – пам’ятайте: для вас вони швидкоплинні, зміни настануть тільки в наступному році.

Лев

Лев благополучний, з його авторитетом згодні всі члени сім’ї. Головне, не третируйте членів сім’ї. Не морализируйте, ви не ідеальні. Виявляйте м’якість дружині, даруєте їй турботу. Рік буде багатий сюрпризами — сім’я чекає поповнення. Це нагородить вас морем нових відчуттів. Крім того, що народився в рік Півня здавна величають улюбленцем долі, йому супроводжує удача.

 

Діва

Незначні сімейні розбіжності легко вирішаться, ви спільно вирішити побутові проблеми. Вас пов’язують досить міцні узи шлюбу. Важко буде Дівам, які самотні. Правда, у грудні вони можуть вступити в шлюб.

 

Ваги

Наступаючий рік буде вдалим, якщо прислухатися до гороскопом, для тих Терезів, які не пов’язані шлюбом. Взимку з’явиться ваша половинка. Можливо вступ у шлюб. З’являться нові знайомства, деякі зроблять на вас сильне вплив. Значущі для вас будуть весна, середина літа та рання осінь. Комфорт і сімейний затишок чекають Ваги, у яких є сім’я. Дорожіть своїм благополуччям.

 

Скорпіон

Скорпіона постійно займає проблема грошей, але любов для нього відрада. Його підтримують близькі, йому добре в родині. Холостих Скорпіонів чекає зустріч зі своєю половинкою і вступ в законні відносини. Сімейний союз буде щасливим та міцним. Увага і турбота будуть його тільки зміцнювати ще більше.

Стрілець

Стрілець емоційний, йому не відмовиш в підвищеній активності.. Ці якості посилює Півень і підтримують домочадці. Рік буде складатися з бурхливих сплесків подій. Це характерно для Стрільця, але доведеться вчитися стримувати емоції. Зірки говорять, що з ним не засумуєш.

 

Козеріг

Щосили зберігайте склалися сімейні стосунки, щоб не відчувати самотність. Даруйте увагу партнеру. У холостих Козерогів нові романи будуть порожніми. Шукайте половинку серед давніх знайомих. Такий союз може виявитися дуже вдалим.

 

Водолій

Гороскоп радить не використовувати підвищений тон для вирішення своїх проблем. Доведеться вчитися тримати себе під контролем. Розладнатися відносини можуть із-за зради. Тому слід багато разів подумати. Дбайливо ставитеся до того, що ви вже маєте. Важливо постійно думати про близьких.

 

Риби

Будьте добрішими, і стосунки з партнером стануть яскравішими. Гороскоп на 2017 рік від Тамари Глоби обіцяє вам щасливий рік. Радості та удачі будуть поруч з вами. Холостих Риб чекає весілля. Вирушайте у весільну подорож. Радійте кожному щасливого дня.