У 2017 році кожному випаде шанс стати щасливішими. Про те, як правильно скористатися цим шансом, розповіла астролог Тамара Глоба.

Вогненний Півень у східній філософії символізує такі якості, як цілеспрямованість, відповідальність і впевненість у собі. За словами Тамари Глоби, заступництво Вогняного Півня рік наповнить енергією фінансової удачі, а тому цей етап обіцяє бути найбільш сприятливим у всьому майбутньому десятилітті.

Його просто необхідно використовувати для того, щоб домогтися бажаного і змінити своє життя на краще — адже іншої такої можливості доведеться чекати дуже довго.

Як добитися успіху у 2017 році

Тамара Глоба вважає, що успіх залежить не тільки від того, наскільки людина активно завойовує своє місце під сонцем. Це ціла сукупність факторів: найчастіше необхідно опинитися в «потрібному місці в потрібний час», вчасно зав’язати контакти з корисними людьми. Однак і це не дає стовідсоткової гарантії, що бажана мета буде досягнута. Активних та цілеспрямованих людей багато, але процвітання домагається далеко не кожен з них.

Якщо людині не щастить, то навіть самий сприятливий збіг обставин не приведе його до мети. Як правило, найбільш успішні люди мають можливість потрапити в «потік удачі».

Тамара Глоба вважає, що таку здатність може розвинути в собі абсолютно будь-яка людина. Кожен гідний щастя, а благ щедрою Всесвіту цілком вистачить на всіх.

Що допоможе стати щасливішим і багатшим у 2017 році

Секрет залучення удачі — в здатності правильно спрямувати енергію на досягнення бажаного. Астрологи і екстрасенси називають це силою зовнішнього наміри. Така техніка відома ще з давнини. У давні часи люди краще відчували енергетичні потоки, що пронизують наше життя, і вміли користуватися ними.

З плином часу ця здатність втратилася, проте існує кілька способів повернути її. Ті, у кого це вийшло, змогли домогтися успіху з нуля, і зараз вони щасливі і багаті.

Тамара Глоба щодня зустрічає безліч добрих і світлих людей, яким для досягнення мети не вистачає удачі. Саме тому вона зважилася поділитися способом, завдяки якому людина може навчитися управляти енергією й робити своє життя щасливішим.

Розкрити силу зовнішнього наміри допомагають особливі амулети. Зараз багато хто скептично ставляться до подібних атрибутів. Однак Тамара Глоба вважає, що це помилкова позиція: правильні талісмани і амулети таять в собі величезну силу, і ті, хто випробував їх вплив на собі, підтверджують це.

Сильний амулет на удачу і багатство

Тамара Глоба зізнається, що сама вона черпає енергію з амулета-монети, яку отримала з Сибіру. Багато хто не з чуток знають про життєдайної сили сибірської природи і величезної енергії, яку таїть у собі сибірська земля. Такі талісмани використовувалися там протягом століть і донині не втратили своєї актуальності і сили.

Амулет-монета дарує своєму власникові удачу у всіх починаннях, відкриваючи нові можливості і допомагаючи долати труднощі. Крім того, талісман проявляє властивості оберега: він захищає власника від будь-якого негативного впливу, привносить мир і гармонію в сім’ю, забезпечує добрі взаємовідносини з оточуючими людьми.

Кожна монета заговорюється виключно на свого майбутнього власника і має тісну прив’язку до імені. З кожним днем її вплив буде зростати, надаючи господарю сил для того, щоб робити своє життя щасливішим і домагатися бажаного.

Не відкладайте щастя на потім — почніть шлях до нього прямо зараз. Нехай 2017 рік змінить усе на краще і кожен новий день приносить нові перемоги!