Енергія весняного Сонця і м’яке вплив Венери наділяють народжених під знаком Тельця безліччю якостей, просто створені для любові і шлюбу. Тому, якщо вам пощастило познайомитися з Тельцем, — не втрачайте часу і постарайтеся не упустити такого чоловіка!

Вміє робити компліменти

Планетою, керуючою цим знаком, є Венера, і саме тому Тельці від природи наділені даром говорити компліменти, красиво доглядати і створювати у жінки стійке відчуття невідворотності і бажаності. Навряд чи Телець забуде принести з собою на побачення букет квітів і швидше за все це будуть троянди — квіти, присвячені планеті-управительнице цього знака. Невеликі презенти або розкішні дари — звичайно, тут все залежить від бюджету закоханого Тільця, але скупитися і економиться на знаках уваги він не стане. Тельці — діти земної стихії, а тому красиві слова вони воліють підкріплювати конкретними вчинками і матеріальними благами.

Міцно стоїть на ногах

Незалежно від кар’єрних пристрастей, Тельці завжди впевнено дивляться у своє майбутнє, не дозволяючи свавільної Фортуні нести їх по волі хвиль. Звичайно, на самому початку вашого роману не так вже і важливо, що там написано в трудовій книжці вашого коханого, але з появою сім’ї та дітей це стає досить значущим пунктом. Телець вміє заробляти гроші і точно розраховує сімейний бюджет не тільки на найближчий час, але і на роки вперед. Ось вже кого не збентежити кризами і фінансовими штормами, так це народженого під знаком Тельця. Звичайно, він не буде проти того, щоб у його обраниці було свою справу або особистий рахунок у банку, але будьте впевнені — цей чоловік зможе забезпечити свою сім’ю всім необхідним.

Цінує комфорт і забезпечує його своїй коханій

З милим, звичайно ж, і в курені рай, але погодьтеся, набагато приємніше не виживати, а жити з комфортом, достатком і впевненістю в майбутньому. Все це може забезпечити своїй коханій чоловік, народжений під знаком Тельця. Це стосується не тільки повсякденного життя, але і туристичних поїздок. Навіть якщо доля звела вас з Тельцем-екстремалом, то хвилюватися не варто — ділити з комарами благеньку намет під проливним дощем посеред болотистій пустки вам точно не доведеться. Але будьте готові і самі не лише бути приймаючою стороною, але активно розділяти захоплення Тельців і підтримувати затишок, який він створює — саме так надходить ідеальна для Тельця жінка.

Вміє показувати свої почуття

У кожної жінки періодично виникають сумніви у своїй бажаності і привабливості. Але б’юсь об заклад, що ви не станете долати свого коханого-Тельця по десять разів на дню з питанням «ти мене любиш»? Тельці не приховують своїх почуттів, але роблять це без палкої гарячності — просто вони постійно, дрібними вчинками, словами, жестами, поглядами дають зрозуміти своїй обраниці про свої почуття. До речі, байдужість з боку Тільця красномовно говорить про зворотне — почуття пройшли і не варто задавати зайвих питань.

Додає гостроту в відносини

Якщо у вас склалося враження про Тіло, як про якесь життєрадісному увальне, то поспішаємо розвіяти цей міф. Вже хто-хто, а чоловік-Телець здатний в секунду підвищити градус ваших взаємин, додавши до них трохи пекучої ревнощів і впертості. Не варто провокувати цей знак на прояви ревнощів — якщо з представниками інших знаків Зодіаку у вас є шанс звільнитися порівняно легко, то з Биком цей фокус не пройде. Тельці по своїй натурі — власники і ділити свою жінку з іншими, нехай навіть і просто шанувальниками, вони точно не стануть. Але погодьтеся, приємно час від часу відчувати, що вас ревнують і не хочуть втратити. Якщо ви зможете в розумних межах використовувати ревнивість цього знака, то відносинам не загрожує нудьга і рутина. Головне, не давайте дійсних приводів, інакше ви ризикуєте пізнати на собі всю міць гніву розлюченого Бика.

Цінує сім’ю і родинні зв’язки

Сім’я, батьки, брати і сестри — все це для народжених під знаком Тельця є певним тилом, надійною опорою в житті. А тому можете бути впевнені, що ні вас, ні ваших близьких Телець не залишить у важкій ситуації і завжди протягне руку допомоги. Цей надійний знак прекрасно розуміє, що треба дбайливо ставитися до тих рідкісних моментів, коли вся родина збирається на велике домашнє торжество. І вже точно він не стане опиратися вашим бажанням ближче познайомитися з його близькими і рідними людьми. Добрі відносини з усіма рідними — ідеальна для Тельця ситуація.

Прагне дати своїм дітям найкраще майбутнє

Звичайно, кожен батько мріє про те, щоб його діти жили краще, ніж він сам. Але саме ті, хто народився під знаком Тельця, докладають до цього найбільш серйозні зусилля. Ваш малюк тільки народився і ледь навчається першим словами, але ідеальний чоловік-Телець вже по-справжньому замислюється про те, в який ВУЗ визначати дитини і яку кар’єру він зможе побудувати у майбутньому. Ви можете думати, що ще рано загадувати, але Тільця не переконати — поки ви з брязкальцями воркуете над дитячою колискою, ваш улюблений Телець прокручує варіанти того, як він зможе допомогти дитині міцно встати на ноги і грунтовно вибудувати власну життя. Відкрити рахунок у банку на ім’я свого малюка, визначити його в елітну школу і влаштувати в кращий ВУЗ за фахом — ось ті кроки, які чоловік-Телець вважає необхідними для того, щоб допомогти своєму маляті влаштуватися в житті.