ТЕЛЕЦЬ і ОВЕН

Союз можливий, якщо під знаком Тельця народилася жінка, а чоловік — Овен. Втім, жінка-Телець повинна бути безмежно терплячий і беззастережно визнавати першість Овна — вся домашня робота буде взвалена на неї. При цьому Овен активно домагається любові Тельця. Якщо Овен грубий, союз буде вічним актом насильства, а якщо він «лицар», їх чекає земна любов двох протилежних начал у природі. Союз конфліктний і складний, може триматися на спільною творчою або ділової програмі. Овен дає імпульс, Телець реально втілює ідеал нестримного Овна.

 

Телець і ТЕЛЕЦЬ

Шлюб рідкісний, навіть при різних типах Тільця. Такі подружжя не відразу розуміють свою однаковість, їх відносини розвиваються повільно. Але вони тримаються один за одного через острах змін, за обопільною прихильності до комфорту, до дому, до дітей. Обидва вперті і не поступаються один одному, навіть якщо розуміють марність впертості.

 

ТЕЛЕЦЬ і БЛИЗНЮКИ

Складний, неоднозначний, але часто зустрічається союз, в якому Телець для Близнюків ніколи не буде остаточно пізнаний. Тільця залучають у партнері легкість, контактність, торговий і діловий талант і величезну кількість інформації, якою вони володіють. Близнюки шукають у Тельці вірність, сталість, визначеність, вміння вести будинок і господарство, чого так не вистачає їм. Найважча проблема в такому союзі — ревнощі. Рухливість і мінливість Близнюків будуть викликати у Тельці некеровані спалахи люті. У підсумку вони живуть різними інтересами, не розуміючи один одного.

 

ТЕЛЕЦЬ і РАК

Часто зустрічається, гармонійний союз. Незважаючи на містицизм Раку, яким він заражає і Тельця, його прагнення «осягнути неосяжне», багато їх об’єднує. Обидва люблять будинок. Обидва гарні батьки. Якщо навіть вони змінюють один одного, це тільки зміцнює їх союз, так як обидва починають розуміти, що немає нічого краще свого будинку, де тобі все пробачать, де про тебе піклуються і розуміють. Телець намагається не відпускати від себе Раку далеко і надовго, розуміючи мінливість його натури. Телець ревнивий і запальний, але Рак спритно заспокоює його словами, подарунками, доброзичливістю. Ракам подобається затишок, комфорт, створений Тільцями, їх уміння працювати і відпочивати зі смаком. Їх зближує турбота про дітей, обидва люблять накопичення і маленькі матеріальні радості.

ТЕЛЕЦЬ і ЛЕВ

Союз любові і пристрасті. Королівське пишність Лева притягує Тільця, але він боїться «загубитися» в цьому пишноті. Лев постійно потребує поклоніння, обожнювання і захоплення, шукає пригод, а Телець віддає перевагу спокійну прихильність, врівноважений спосіб життя. Світська «гра» Лева в суспільстві викликає у нього напади роздратування, ревнощів і гніву, чого горді Леви не прощають. Союз може триматися на сексуальної сумісності. Телець міцно тримає Лева в будинку, але з роками цей союз може вичерпати себе.

 

ТЕЛЕЦЬ і ДІВА

Частий і щасливий союз. Обидва — прекрасні господарі, тверезі, практичні реалісти. Якщо Телець виявляє упертість, Діва йде на будь-які поступки, щоб зберегти в будинку спокій і мир. Діва захоплена гармонією Тільця. Вона вчиться у нього смаку до життя, радості буття. Телець щасливий постійністю, хазяйновитістю і терпінням Діви. Об’єднує їх і обопільне прагнення до земних задоволень. Діти роблять цей союз нерозривним, так як дуже багато значать в житті обох. Відносини можуть загострюватися через напади ревнощів Тельця, викликаних кокетством і прохладностью Діви (це відноситься і до Дів-чоловікам).

 

ТЕЛЕЦЬ і ВАГИ

На перший погляд їх повинна тягнути один до одного близькість інтересів, так як обома знаками управляє Венера. Але як по-різному це проявляється! Первісне взаємний потяг і розташування змінюються нерозумінням і наростаючим роздратуванням. Тільця бісить поверховість Ваг, манірність, претензійність. Накопичуються взаємні докори і образи. Разом їх можуть утримати лише положення в суспільстві і робота в одній області.

 

ТЕЛЕЦЬ і СКОРПІОН

Шлюб рідкісний. Прекрасна сексуальна сумісність, взаємні спалаху пристрасті і потягу, потім пересичення. Телець притягує вірного Скорпіона, але їх взаємний магнетизм схожий на смертельну гру кохання — остання ніч перед загибеллю. «Заводять» один одного, доходячи до крайнощів, потім розлучаються «назавжди», але скоро їх знову тягне один до одного. І так, поки не измотаются вкінець і не вичерпають свої відносини. Частіше це коханці, ніж дружини.

ТЕЛЕЦЬ і СТРІЛЕЦЬ

Союз рідко буває благополучним. Політика диктату Стрільця, його безапеляційність, нав’язування своєї думки викликають у Тельця неприйняття і протест. В інтимних відносинах влаштовують один одного, але не більше. Навіть діти не зміцнюють цей союз, але він може зберігатися як шлюб за розрахунком.

 

ТЕЛЕЦЬ, КОЗЕРІГ

Це найсприятливіший із союзів. Об’єднує спільність інтересів і сексуальна сумісність. Провідну роль відіграє Козеріг, який стежить за Тельцем і повчає його у всьому, починаючи від того, як укладати речі в шафу, і кінчаючи життєвими принципами, іноді доводячи цим Тельця до гніву. Відчуваючи, що «перегнув», Козеріг на час дає Тельцю ілюзію свободи, потім знову починає командувати. Тельцю властива інертність, і він внутрішньо захоплюється витривалістю і працездатністю Козерога, намагається наслідувати його приклад.

 

ТЕЛЕЦЬ і ВОДОЛІЙ

Важкий, трудносовместимый шлюб. Водолія залучають у Тельці відданість, домовитість. Хоча сам він віддає перевагу свободу, йому необхідний будинок, щоб було куди повернутися. Для Тельця ж нестерпна свобода Водолія. В шлюбі їх чекають то холод, то жар відносин, вибухи почуттів, конфлікти і відчуження. Такий союз утримується рідко.

 

ТЕЛЕЦЬ і РИБИ

З боку ця пара справляє враження благополучної, а на ділі чутливу Рибу ранить грубість Тільця. Вона не здатна вгамувати його невтомну сексуальність, а він не розуміє підйоми і спади її почуттів — від повної холодності до розкутості і грайливості, що викликає у Тельця спалахи ревнощів. Цей шлюб буде міцним, тільки якщо Телець м’який і терпимо. Тоді у них спокійний, гармонійний взаєморозуміння. Чим простіше, «заземленней» Риба, тим легше вона знаходить спільну мову з Тельцем. Часто обидва таємно мріють про іншому партнерові.