Якщо прислухатися до підказок внутрішнього голосу, життя стає простіше і легше, а доля — щасливішими. Проте у кого-то дар інтуїції дуже сильний, а хтось скаржиться на повну його відсутність…

 

ОВЕН

Ваш внутрішній голос дуже сильний. Прислухаючись до нього, ви зазвичай долаєте перешкоди, не знаєте поразок. Однак і вам трапляється засумніватися в собі, піти на поводу у логіки, відкинувши підказки інтуїції. Найчастіше в таких випадках ви опиняєтеся в програші. Як тільки виникають страх або сумніви в правильності власних дій – зупиніться, прислухайтеся до себе. У вашому випадку сумніву – це сигнал, що ви вибрали неправильний напрямок.

 

ТЕЛЕЦЬ

Ваша інтуїція відмінно працює в усьому, що стосується сім’ї. Тому для домочадців ви – справжній ангел-охоронець. А от у тому, що стосується вас самих, відбувається осічка. Ви немов соромитеся захищати самих себе, піклуватися про себе. У вашому випадку краще не нехтувати підказками небесного захисника. Невпевненість – ось що вам заважає. Впораєтеся з нею, і інтуїція прийде на допомогу.

 

БЛИЗНЮКИ

Ваша інтуїція не знала собі рівних, якщо б не скепсис – постійний супутник високорозвиненого інтелекту. Вам варто частіше згадувати слова Євангелії: «Будьте як діти». Це допоможе вдумливо читати знаки, які посилають вам Вищі сили. Пам’ятайте: простір наповнений сигналами і знаками, які застерігають від бід і вказують шлях до успіху.

 

РАК

У вас дуже сильно розвинена здатність передчувати, передбачити можливе майбутнє – і тим самим уникати найбільш неприємних ситуацій. І нехай вас не лякають власні страхи перед можливими бідами – адже це внутрішній голос намагається відвести від вас біду! Прислухайтеся до своїх побоювань, невдоволення чимось, не намагайтеся від них позбутися – дозвольте інтуїції працювати.

ЛЕВ

Легкість, з якою ви йдете по життю, у багатьох викликає заздрість і бажання наслідувати вам. Але для того щоб бути на вас схожі, потрібно так само довіряти своєму чуттю, як ви. Ваша сила – в нестандартних рішеннях і ходах, які підказані розвиненим шостим почуттям і умінням сприймати його поради.

 

ДІВА

Ви звикли довіряти здоровому глузду. І правильно: голова людині дана, щоб нею думати. Ваше життя успішна тому, що побудована на логіці, вичищена від емоцій і пов’язаних з ними нестандартних ситуацій. Проте такі ситуації трапляються інколи – і застали вас зненацька. Почніть довіряти не тільки голову, але і серця – і завжди будете у виграші.

 

ВАГИ

Сумніви, вагання, «сім п’ятниць на тижні» – ось за що вас зазвичай дорікають. Будучи вкрай чутливими до думки оточуючих, ви починаєте боятися цих закидів. І, підлаштовуючись під нав’язані стандарти, самі собі шкодите. Тому що вищеназвані «недоліки характеру» – підказки інтуїції, кличе відмовитися від невірних кроків.

 

СКОРПІОН

Ваша чутливість до подій навколо, здатність мозку робити висновки з отриманої інформації і реактивність настільки великі, що при спілкуванні з вами складається враження, ніби ви – людина-рентген. А ви просто дозволяєте собі бути собою, а не «слухняною дитиною». Так і продовжуйте!

СТРІЛЕЦЬ

Ви не звикли довіряти внутрішньому голосу, який часом буквально кричить, намагаючись вберегти вас від невірних кроків. Щоб не було занадто пізно, почніть прислухатися до інтуїції, що утримує вас від зайвих подвигів і жертв.

 

КОЗЕРІГ

Ваш внутрішній голос з усіх сил намагається допомогти, шле попередження, а ви вважаєте це порожніми емоціями, вважаєте, що вони заважають логіці. І ломітесь напролом там, де інший пішов би в обхід. Цим ви створюєте собі зайві проблеми, а після витрачаєте дорогоцінний час на їх усунення. Навчіться довіряти своїм емоціям – це покращить якість життя.

 

ВОДОЛІЙ

Ви здатні прозрівати майбутнє цивілізації, але не можете поручитися за свій завтрашній день. Подібна «далекозорість» забирає максимум ресурсів у самозбереження. Щоб виправити ситуацію, почніть дивитися на себе як на окремий всесвіт, яка заслуговує особливої турботи.

 

РИБИ

Ваша інтуїція сильна, але… спрацьовує проти вас. Передчуття небезпеки переходить в паніку, не дає і кроку ступити в потрібному напрямку. Це той випадок, коли на інтуїцію треба надіти вуздечку розуму. Усвідомте і проаналізуйте свій страх, знайдіть вихід – і дійте!