Взагалі, гроші — дуже складна тема, і кожна людина з ними взаємодіє по-своєму. Хтось віртуозно маніпулює заощадженнями на біржі, хтось- зберігає з розумом, а хтось- ледь укладається в щомісячний бюджет. Давайте подивимося, як співвідносяться в житті знаки Зодіаку і гроші.

 

ОВЕН і гроші

Витрачає та заробляє гроші Овен з азартом. У типового представника знака достатньо енергії і сил для добрих заробітків, і він може багато чого, поставивши собі певну матеріальну мету (наприклад, купівлю автомобіля). Проте вже майже біля фінішу Овен здатний раптом захопитися і в останній момент спустити всі гроші на раптову примха. Пориви емоцій, властиві людям цього знака, заважають їх матеріальної стабільності, і це потрібно мати на увазі, якщо Ви хочете рано чи пізно добитися успіху.

 

ТЕЛЕЦЬ і гроші

Чи Любите Ви грошові знаки так, як любить їх Тілець? На відміну від палкого Овна, Телець — абсолютно не авантюрний тип. Здоровий глузд підказує йому, що, якщо сьогодні покласти в скриньку десять рублів, завтра ще стільки ж, і так робити щодня, чорний день ніколи не настане. Точніше, його вже не можна буде назвати чорним днем, тому що накопичена кругленька сума дозволить пережити будь-яку кризу. Тому Тельці зазвичай здатні витримати будь-яку фінансову катастрофу, подібно до птаха Фенікс повставати з попелу і знову повертати собі втрачене, часто навіть примноживши його.

 

БЛИЗНЮКИ і гроші

На жаль, типовий представник знаку Близнюки не надто церемониться з грошима. Для нього гроші — лише засіб для досягнення своїх цілей (часто — сьогохвилинних, наприклад, для розважальної поїздки з максимумом задоволень і відповідними витратами), тому Близнюки зазвичай легко заробляють і так само легко розлучаються з грошовими купюрами. Це один з найбільш щедрих знаків Зодіаку, здатний з легкої руки віддати кругленьку суму на допомогу кому-небудь.

 

РАК і гроші

Рак чимось схожий на Бичка у своїй спробі збирати гроші. Однак Рак дуже настроєвий, надто нестабільний, з-за чого поступається Тельцю пальму першості серед багатіїв Зодіаку. Заробляти великі суми йому заважають сумніви в своїх силах і часто — занижена самооцінка, тому Рак змушений задовольнятися тим, що приносить йому день прийдешній. Якщо ж Рак вилізе з панцира своїх страхів, побоювань і сумнівів, він здатний нагромаджувати і зберігати великі ресурси. Одним з рушійних мотивів у заробітках для нього — його діти. Заради того, щоб вони були ситі і задоволені він здатний пожертвувати багатьом.

ЛЕВ і гроші

Лев — типовий «мажор» Зодіаку. Він дуже любить пускати пил в очі, демонструючи себе більш багатим і респектабельним, ніж він є насправді. Я зовсім не хочу сказати, що Лев не любить і не вміє заробляти гроші, але він часто робить це чужими руками, вміло змушуючи інших працювати на себе коханого. Класичний ледар — це Лев. Існують, звичайно, і Леви-трудоголіки, хоча рідше, але і таким Левам зазвичай потрібна пауза для відпочинку, коли вони падають на диван, і хоч трава не рости. Типовий Лев не жадібний і легко розлучається з грошима, якщо його добре попросити, а ще краще — заспівати дифірамб його достоїнств.

 

ДІВА і гроші

Діва — класична трудяга Зодіаку, здатна тягнути лямку «за себе і за того хлопця» за невисоку плату, оскільки зазвичай невибаглива і здатна задовольнятися малим. Їй явно не вистачає нахабства і амбіцій Лева для того, щоб мати більше. Тому, якщо Діви і збивають собі стан, то лише копіткою працею і економією на всьому, на чому можна заощадити. Ще одна особливість Діви — відсутність щедрість і скупість, у деяких представників знаку «навіть снігу взимку не випросиш».

 

ВАГИ і гроші

Ваги намагаються знайти баланс навіть у грошах. Безглузді і нерозумні витрати на спонтанні бажання — це явно не їх варіант. У типових Терезів усе підраховано, розраховане, а дебет зведений з кредитом. Завдяки цьому типові Ваги не бідують і без праці дотягують до зарплати. Терези люблять прикрашення — як себе, так і свого життєвого простору, тому значні суми грошей у них йдуть зазвичай на красу і пошук гармонії в навколишньому світі.

 

СКОРПІОН і гроші

Скорпіон любить гроші не менший, ніж його антагоніст Телець, однак зберігати ресурси йому складніше через занадто великий пристрасності і схильності пристрастям, а також марнотратством. Під час нападу нерозсудливості Скорпіон здатний витратити все, що у нього є і навіть більше (яскравий приклад — письменник Достоєвський). Однак, справедливості заради, варто зауважити, що впадає в крайнощі Скорпіон не так часто. В інший час він цілком розважливий, здатний сконцентруватися на цілі заробити якомога більше і планомірно йти до цього.

СТРІЛЕЦЬ і гроші

Стрілець прекрасно розуміє, що створити собі матеріальну базу можна завдяки авторитету і впливу на суспільство, тому більша частина представників цього знака намагається зробити кар’єру і досягти рівня респектабельності з допомогою великих повноважень, крісла директора або посади судді. Кар’єра і гроші — синоніми для типового Стрільця. І зазвичай він домагається свого, створюючи свій стан на держслужбі або в офіційних структурах. Є ще, правда, типаж Стрільців-пофігістів, чимось схожих на Близнюків, що пропалюють життя, залишаючись під кінець без кола і двора, але таких менше.

 

КОЗЕРІГ і гроші

Козеріг — самий методичний і наполегливий знак Зодіаку, домагаються великих фінансових успіхів шляхом терпіння і копіткої проходження поставленої мети. Щоправда, зазвичай це відбувається вже ближче до середнього віку, а то і в старості. До грошей у нього раціональне ставлення, як до засобу для досягнення мети. Безглузді витрати на задоволення для Козерога немислимі і обмежена по своїй дурості. Він ніколи не дозволить собі такого безумства. Тому матеріальний рівень Козерогів зазвичай дуже високий.

 

ВОДОЛІЙ і гроші

Типовий Водолій в буквальному сенсі цього слова не рахує гроші. Гроші як мета зазвичай не входять в сферу інтересів Водолія. У нього багато інших інтересів, і, головне, ідей, заради яких варто жити на цьому світі. Тому Водолії легше інших знаків Зодіаку розлучаються з грошима, та ще й не дуже шкодують про це. Водолій — не самий грошовий знак Зодіаку, тому що «гроші люблять рахунок», а розраховувати що-небудь Водолії не люблять, їм нудно жити за планом і методичками. Тому частіше за інших знаків Зодіаку Водолії закінчують життя у повній бідності.

 

РИБИ і гроші

Риби гроші люблять. Насправді, серед цього знака досить багато фінансових ділків і великих бізнесменів, які зробили гроші на всіляких «чорних вівторках» та економічних колапсах. Саме здатності до лавірування в будь-якому середовищі допомагають представникам цього знаку робити гроші на спекуляціях і форс-мажорів. Ну і не варто забувати, що значна кількість шахраїв і різного роду шарлатанів також ховається під цим знаком Зодіаку, заманюючи недосвідчених людей фінансовими пірамідами або «акціями з безкоштовної роздачі подарунків».