Ідеальних людей не буває, пропонований гороскоп ознайомить вас з негативними характеристиками кожного знака Зодіаку. Не представляє можливості визначити найнеприємніший у спілкуванні Знак, оскільки для одних певну якість є достоїнством, а для інших воно ніби смертного гріха. Отже, відразливі риси при бажанні можна знайти у кожного зодіакального Знаку, тільки не всіх вони можуть відштовхнути.

Важким характером наділені Овни, Скорпіони, Діви і Козероги. Це вперті люди, з якими деколи складно ужитися, особливо, якщо йдеться про спільне проживання та сфери побуту. Але будь-який з них може виявитися представником конкуруючої фірми чи вашим опонентом в діловому суперечці.

Спільна справа може добре постраждати завдяки важкій характером Скорпіонів, запальності Баранів, упертому песимізму Козерогів і занудству Дів. Однак з іншого боку, ці ж якості можуть стати запорукою успіху, тому що Скорпіон стовідсотково відстоїть свою думку, а Діва не дозволить собі пропустити важливу зустріч. Тому, перш ніж погодитися співпрацювати з ними (або відмовитися від нього), доцільно прорахувати всі достоїнства і недоліки від спілкування з ними.

Риби, Раки і Терези мають більш м’яким характером. Хоча це хтось може вважати недоліком. Напевно в них будуть розчаровані ті, що хоче бачити у своїй другій половинці вольової людини, здатного на прийняття швидкого рішення. А в підсумку доводиться задовольнятися кепським характером і м’якотілістю партнера.

Просто до цих Знаків треба підібрати ключик, а саме постаратися вчасно направити на правильній дорозі. Деколи більше користі буде від ретельного зваженого рішення (нехай на його прийняття піде багато часу), ніж від поспішних дій більш твердого Овна.

Легким характером природа наділила Близнюків, Водоліїв і Стрільців. Ложкою дьогтю слугує їх мінливість. Цілком в їх дусі відмовити від своїх слів, змінити думку і, прикриваючись приводами піти від відповідального рішення. Що, погодьтеся, може перекрити багато гідності. Так що легкість у спілкуванні з одного боку, таке райдужне.

Є думка, що з негативної сторони легко передбачити Львів і Тельців. В принципі це досить позитивні Знаки, які також мають непривабливими рисами характеру. Так, Тельці ще ті матеріалісти, для яких на першому місці гроші, побутовий комфорт і вартість подарунків. З таким партнером романтичній натурі буде складно.

Лідер за самозакоханості серед Знаків це Леви. А тепер про плюси — це віддані Знаки, які дарують любов близьким і дорогим їм людям.