Люди завжди грали і будуть грати в ігри. І протягом століть кожен чоловік вибирав собі гру до душі. Ігри розвивають нас, тренують, а іноді і вчать. А тепер ще з’явилися і комп’ютерні ігри, розібратися в яких буває зовсім непросто. І, на жаль, не завжди комп’ютерна гра може навчити людину чогось хорошого. Але, тим не менш, індустрія комп’ютерних ігор існує і серйозно впливає на мільйони людей по всьому світу. Тут ми спробуємо виділити основні комп’ютерні ігри, відповідні за характером для представників різних знаків Зодіаку.

 

ОВЕН

Характером енергійних Овнів найкраще відповідатимуть якісь мобільні ігри, які потребують обов’язкового залучення контролера рухів. Це дозволяє невгамовним Овнам повністю викластися в грі і витратити свої сили з максимально можливою ефективністю. Найбільш підходящим варіантом для них будуть ігри, що є спортивними симуляторами. Це можуть бути різного виду гонки на автомобілях, а також будь-які варіанти змагань та змагань, такі як стрілянина, бійки на мечах чи спортивні змагання, які вимагають використання в грі контролера рухів.

 

ТЕЛЕЦЬ

Вибирає для себе ігри, пов’язані з певною складністю в проходженні. Тому що в силу свого запеклого характеру Тельці готові витратити абсолютно всі свої сили на проходження улюбленої гри на найвищому рівні. Однак занадто складні завдання в грі можуть вивести вас із себе. Тому деякі Тельці віддають перевагу заздалегідь переглянути як потрібно проходити складний етап для того, щоб потім успішно його минути. А якщо такої можливості у них немає, то вони готові до нескінченності вмирати і знову відроджуватися тільки лише для того, щоб продовжити непросту гру.

 

БЛИЗНЮКИ

Ви обожнюєте грати в компанії з друзями, а тому для вас одним з найкращих варіантів гри буде гра поєдинок. Бійка з використанням не одного, а відразу двох або навіть чотирьох контролерів. Такий жанр дозволяє вам битися з друзями або навіть з самим собою. Такий вид гри дозволяє двоїстим Близнюкам розглянути ситуацію з різних сторін і різних варіантів розвитку подій поєдинку. Вибираючи різних персонажів бійців, ви отримуєте можливість вибрати одного героя і перемогти всіх ворогів по черзі. А можливо й інший варіант — перемогти одного, який буде управляти цим же героєм (адже він не знає секретного комбо-удари).

 

РАК

Для представників знаку Рак комп’ютерні ігри або взагалі нічого не значать, або вони занурюються в них з головою і дуже надовго. Причому Раки досить консервативні у своїх уподобаннях і з задоволенням купують все нові доповнення до ігор, а також нові версії полюбилася гри. Тому продовження відомої і гаряче улюбленої серії ігор в новій версії завжди знайде відгук у ваших серцях.

ЛЕВ

Що б ви не робили і що б ви не грали, вам обов’язково знадобиться компанія для проходження полюбилася гри. До того ж вам подобається проходити улюблену гру удвох, утрьох або у великій компанії. Тому мережеві ігри, розраховані на велику кількість людей — це те, що вам сподобається найбільше. Саме Леви, як особистості до глибини душі соціальні, по більшій частині і складають рейтинги найбільших мережевих ігор на планеті, які розповсюджуються в соціальних мережах і у вільному інтернет-просторі.

 

ДІВА

Стратегії — це те, що підходить Дівам найбільше. І такий висновок, звичайно ж, заснований на вашому, Діви, прагненні до того, щоб з’єднати воєдино частинки розрізненої картини. Ігрові стратегії з їх різними комбінаціями підходять для цих цілей найкращим чином. Причому чим більше і краще ви знаєте карту бою, тим цікавіше вам буде в неї грати знову і знову, розробляючи при цьому нові тактики ведення бою і змінюючи стратегію захоплення у відповідності з діями інших гравців.

 

ВАГИ

Для вас найбільш придатними за духом будуть ігри, в яких ви будете діяти від імені персонажа, який бореться за справедливість, допомагає пригнобленим і всіма силами намагається розібратися в тому, що є насправді добро, а що — зло. Тому різні ігри в жанрі РПГ — це те, у що ви любите грати найбільше. Справа в тому, що жанр РПГ робить будь-яку, навіть дуже бойову гру, максимально наближеним до об’єктивної реальності. Адже і в житті ми теж часто здійснюємо різні квести для отримання певних привілеїв і постійно вибираємо між добром і злом.

СКОРПІОН

Скорпіон, як відомо, вважається генералом Зодіаку. Тому ігри з дрібнотою йому нецікаві. Скорпіонам більше підходять гри на проходження, де потрібні перемоги над великими і головними босами. Ви з тих гравців, які готові стерти собі всі пальці джойстиком до мозолів, але все ж пройти головного боса на самому складному рівні гри. При цьому ви завжди потай сподіваєтеся, що після цього вам відкриється якась ще невідома секретна місія, де, звичайно ж, буде сидіти якийсь ще більш крутий бос.

 

СТРІЛЕЦЬ

Вам підходять різного роду стрілялки та шутери від першої особи, в яких необхідно швидко рухатися і вбивати ворогів з різних видів зброї. При цьому абсолютно не важливо за якого персонажа грає Стрілець, позитивний він чи негативний. Куди важливіше як віртуозно він при цьому використовує різні види вогнепальної зброї і наскільки вправно він при цьому може маневрувати, виживаючи і забираючи одну за одною життя ворогів. Для успіху в такій грі потрібна не просто вроджена динаміка, але також і певна тактика мислення.

 

КОЗЕРІГ

Вам більше підходять Іри, пов’язані з якоїсь глобальної ідеєю (захоплення світу, захоплення всесвіту, поневолення галактик і т. п.). Це можуть бути як стратегії, головна мета яких захопити якомога більше ворожих територій, так і рольові ігри, де головний герой поступово будує свою кар’єру, розвиваючи в собі ті чи інші навички. Тобто йдеться про ігри, в яких потрібно використовувати стратегічне мислення і вміння бачити перспективу. І перемоги у такій грі зовсім необов’язково може бути досягнута військовим способом. Козероги знають, що завжди є й інші, альтернативні варіанти.

 

ВОДОЛІЙ

Вам до вподоби ігри з відкритим світом, в яких ви маєте можливість пересуватися в будь-якому напрямку, в якому заманеться. Причому ваші дії при цьому зовсім необов’язково повинні бути за сценарієм гри. Швидше навпаки, вам подобається, коли гра надає вам певну свободу дій і свободу вибору на ваш розсуд. У цьому бажанні зробити все не так, як годиться, приховано справжнє бажання і прагнення Водоліїв до свободи вибору. Якщо Водоліїв цього позбавити і змусити їх рухатися у вузьких коридорах обмежених приміщень, то така гра буде їм зовсім не до смаку.

 

РИБИ

Представники знаку Риби з задоволенням поринуть в будь-які ігри, пов’язані з фантастичними світами та іншими реальностями. І чим більше в грі буде містики, магії, полтергейсту та інших речей, далеких від повсякденної реальності, тим сильніше у вас буде тяга до того, щоб швидше закінчити чергову місію цієї гри, при цьому повністю відключившись від реального світу. Небезпека для Риб представляють складні ігри з магами і драконами. Такі дітища комп’ютерного світу можуть повністю поглинути ваше уяву і захопити в ігровий процес, позбавивши вас необхідності їсти і спати.