Романтичні та чуттєві Ваги можуть стати практично ідеальними партнерами для спільного життя. Їх природна схильність до компромісів у спірних ситуаціях і вміння знімати напругу в розмові роблять відносини з ними міцними і довгостроковими. Перебуваючи під управлінням планети Венери, народжені під знаком Терезів знають, що необхідно для того, щоб Ваша любов протягом довгих років зберігала чарівність і взаємність.

Володіють відмінним смаком

Природжені естети, Ваги чудово розбираються в останні віяння моди і при цьому в будь-якій ситуації виглядають елегантно. Їм зовсім не обов’язково спускати немислимі суми на одяг і аксесуари, щоб виглядати бездоганно. І ще Ви ніколи не застанете Ваг в неохайному одязі — навіть вдома вони ніколи не стануть носити обтянувшиеся штани або діряві майки. Якщо Ви сумніваєтеся, чи йде Вам та або інша річ — адресуйте це питання Терезам і готуйтеся отримати точну і вичерпну відповідь.

Володіють мистецтвом компромісів

Ваги можуть підібрати аргументи практично до будь-якого тези в суперечці, однак вони кілька разів уважно подумають, чи варто вступати в полеміку. Їм набагато важливіше зберегти мир і спокій у родині, ніж здобути урочисту перемогу, пожертвувавши відносинами. Ваги частіше за інших йдуть на компроміси і поступки і роблять це зовсім не в силу природної м’якості. Просто вони можуть без шкоди для власного самолюбства вчасно відступити і притримати раціональні доводи, щоб не вразити співрозмовника. До речі, саме Ваги можуть першими піти на перемир’я, адже часто буває не так вже й важливо, хто саме зробить перший крок назустріч один одному.

Вміють красиво залицятися

Романтичні подарунки, розкішні букети квітів, Ваші улюблені парфуми або просто коробочка елітного шоколаду — ось таємна зброя Ваг, проти якого неможливо встояти. Вони цінують не тільки словесне вираження почуттів, то і зовнішню сторону відносин — гарні подарунки, які дозволяють партнерці відчути себе бажаною і привабливою. До речі, Ваги не дуже охоче дарують листівки або подарунки з жартівливими написами. Вони справедливо вважають, що почуття гумору — річ суто індивідуальна, і те, що одному здасться смішним, інший може просто не оцінити.

Подобаються Вашим близьким

Ви можете сміливо знайомити своїх батьків з обранцем, народженим під знаком Терезів! І будьте впевнені в тому, що Вам не доведеться червоніти за слова і вчинки Вашого супутника. Ваги будуть демонструвати своє виховання і знання хороших манер як за столом, так і в розмові. І вже тим більше, народжений під цим знаком не дозволить собі нецензурної лайки, принаймні в компанії малознайомих людей або тих, хто старший за віком. Ваги вміють тонко дотримуватися субординації, не переходячи на дистанцію коротше, ніж потрібно по ситуації. Ваги зовсім не виносять безапеляційною настирливості й самі охоче демонструють виховання і тактовність.

Вміють підбирати слова

Якщо Ви чимось засмучені або пригнічені, то Вам варто згадати про Вагах і їх дар майже миттєво знаходити потрібні слова підтримки і розради. Ваги буквально в лічені секунди нагадає Вам про Ваші сильні сторони, постараються повернути колишню самооцінку та віру в себе. Терези не люблять сліз і печалі, вони не дуже впевнено почувають себе там, де хтось сумує і всіма силами намагаються уникати подібних ситуацій. Не бійтеся довірити Терезам свої секрети — вони дуже дорожать відносинами з Вами і не стануть вибовкувати таємниці Вашим спільним знайомим.

Винахідливі в любові

Не варто забувати, що Ваги — діти повітряної стихії, і вони дуже цінують спонтанність і різноманітність в любові і відносинах. Якщо Ваш партнер, народжений під знаком Терезів, відчує, що Ви злегка занудьгували або у відносини вкралася рутина, він неодмінно докладе всі сили для того, щоб внести різноманітність в почуття. Запрошення на перегляд еротичного кіно або романтичну вечерю на найвищій оглядового точці Вашого міста — ось тактика Ваг, успішно відволікає Вас від турбот повсякденності і вносить дещицю різноманітності в звичні вечори біля телевізора.

Успішні в очах протилежної статі

Зізнайтеся собі, тільки чесно — Вам адже в якійсь мірі лестить увага інших жінок до Вашого обранця? Ваги привабливі і вміють подобатися навколишнім і більш того — вони чудово усвідомлюють свою привабливість і магнетизм. Терезам подобається час від часу грати словами, зачаровувати співрозмовника і повністю заволодівати його увагою. І разом з тим, Ваги відмінно розуміють, де проходить грань між кокетством і невірністю — представники цього знака рідше за інших йдуть на випадкові зради, воліючи зберігати вірність тому, кого люблять. Прекрасно усвідомлюючи ступінь своєї привабливості, Терези ніколи не втратять голову з-за красивих слів, сказаних в їх адресу. Ви можете бути впевнені, що об’єкт захоплення багатьох жінок вірний саме Вам, якщо одного разу він дав таку обіцянку.