Рік Вогняного Півня готує чимало сюрпризів, і хороших і поганих. Яких саме — розповіла Василина Володіна, провідний астролог Росії.

2017 рік для світу і Росії

2017 рік буде непростим, стверджує Володіна. Загальна економічна ситуація продовжить погіршуватися, розрив між багатими і бідними ніколи ще не був таким великим.

Основний вплив на суспільство в цьому році буде надавати Нептун. Воно загрожує конфліктами, зростаючим напруженням, яке може вилитися у громадянську війну. Ймовірність такого результату — 64%. Для порівняння можна згадати грузинську кампанію 2008 року, яка також пройшла під несприятливим положенням планет.

Однак астролог закликає не втрачати оптимізм: якщо це трагічна подія обійде нас стороною, можна буде не боятися повторення ситуації ще 20 років.

Остаточне напрямок, по якому рухається Росія, визначиться тільки в другій половині року, восени. Це стосується й економічної кризи, яка найбільше хвилює росіян. До цього часу стане остаточно ясно, чи чекати покращення.

Фінансова життя росіян

Серед представників знаків зодіаку найбільшої небезпеки піддаються Скорпіони і Козероги. Останнім рекомендується навчитися дипломатичності, щоб не образити людей, від яких залежать кар’єрне зростання і фінансові можливості. Астролог радить терпиміше ставитися до недоліків оточуючих, щоб задумане здійснилося.

Скорпіонам ж варто залишити образи минулого, не нести їх із собою в майбутнє. Найкраще першим запропонувати примирення. Особливо якщо мова йде про людей, що впливають на фінансову сторону життя.

Корисним і вигідним цей рік для Дів, Стрільців, Львів і Баранів. Їм все дістанеться з найменшими зусиллями. Зусилля докласти доведеться хіба що Дівам: часто їм бракує іскри, відправної точки для напруженої роботи. Перемога над собою та власною бездіяльністю обіцяє перемогу у грошових справах.

Левам потрібно деяка підтримка близьких. Дуже важливо вдатися до неї в ключових ситуаціях.

А ось Стрільцям і Овнам практично не доведеться докладати зусилля. Це їх рік. Головне — не концентруватися на чужому думці і критики, яка може збити з обраного шляху.

Особисте життя у 2017 році

Удача у відносинах буде супроводжувати весь рік Овнам, незважаючи на їх простоту. Море приємних сюрпризів в інтимній сфері чекають також Тельців, Скорпіонів, Риб і Ваг.

Небезпека поточний рік становить для Дів і Водоліїв. Проблема Дів — страх перед змінами. Вони можуть сміливо відмовитися від сумнівів: 2017 рік не обіцяє негативних потрясінь, і радикальна зміна курсу буде до речі.

А Водоліям рекомендується шукати спільну мову з оточуючими, уникаючи поблажливого ставлення. В іншому разі є небезпека залишитися на самоті.

Самопочуття та здоров’я в прийдешньому році

Гарне самопочуття — запорука життєвої сили. Найсильнішим вважається знак Стрільців. Його представникам прийдешній рік обіцяє не тільки фінансове благополуччя, але і відмінне здоров’я.

Не гірше будуть відчувати себе і Близнюки. Однак у цьому році у них може виникнути нестача часу, що відіб’ється на настільки необхідному відпочинку. Не забувайте про нього — і здоров’я не підведе.

Раки зможуть знайти підтримку і енергетичну підживлення в спілкуванні з близькими людьми.

Нарешті, хорошим самопочуттям зможуть похвалитися Ваги. Їх перевага — вміння не приймати критику оточуючих на свій рахунок. Саме тому вони будуть відчувати себе найкраще і майже забудуть про проблеми зі здоров’ям.

Решті знаків рекомендується не забувати про себе і ретельно слідкувати за власним станом.