Закохані пари підходять до організації весілля з максимальною відповідальністю, адже цей день вимагає особливої віддачі. Потрібно врахувати кожен нюанс. Багато хто вважає, що важливі не тільки вибір сукні та підготовка церемонії, але і уважне дотримання прикмет, які можуть стати запорукою щасливого сімейного життя.

Весілля у рік Вогняного Півня

Підходить 2017 рік для весілля чи ні, вирішувати вам. Символом 2017 року став Вогненний Півень, тому організовувати весілля в цьому році потрібно з урахуванням його покровителя. З цього можна виходити заміж або одружуватися в 2017 році — справа кожного з вас.

Півень — яскравий, але разом з тим, організований і стриманий, тому для Весілля в 2017 рік вогняного півня підійде торжество в класичному стилі. Консерватизм півня вимагає дотримання традицій, без екстраординарних нововведень, взагалі краще не вносити нового. Враховуючи стихію цього року, краще всього, якщо в нареченого або нареченої буде «вогняна» (червона, помаранчева) деталь у вбранні: підв’язка, квітка, стрічка і т. д.

Півень — досить неспокійний знак, тому може принести неспокій і у весільних клопотах, дрібні неприємності під час підготовки, але всі вони вирішаться позитивно. Їх можна сприймати як перевірку на вашу витримку.

Весілля в 2017 рік вогняного півня повинна бути яскравою, але Півень не допускає марної трати грошей, тому не варто робити весілля на кредитні кошти. Постарайтеся не влазити в борги, це буде поганою прикметою для шлюбу в цьому році, можуть чекати фінансові негаразди. Нехай краще захід буде не таким пишним, але на власні заощадження.

Астрологи стверджують, що відносини, укладені в день весілля в 2017 році, будуть гармонійними і легкими, із взаємною повагою і розумінням. У рік Півня вас чекає міцна і надійна сім’я, в якій чоловік займає чільну роль, шлюб буде консервативним.

Сприятливі дати для весілля у 2017 році

Дата весілля грає не останню роль для молодят. При її виборі основне правило — це не має бути день посту, святок або поминання родичів.

У рік Півня весілля краще грати вранці або вдень, найкращий день — п’ятниця. Півень вимагає рішучості і впевненості в собі, тому не варто довго роздумувати про весілля, дати та часу проведення.

П’ятниця в 2017 році випадає на красиві дати 7 квітня, 7 липня та 7 жовтня. Сімка в даті гарантує довгий щастя. Особливо привабливий день 7 липня — 07.07.2017 — відразу кілька сімок. Красиві цифри несуть в собі позитивну енергетику. Також щасливими вважаються числа 3, 5 і 9. Число 13 залишається нещасливим числом. Обряди і ритуали на весну, особливо на 8 березня допоможуть зміцнити відносини і привабити чоловіка.

Весільні прикмети на 2017 рік

Наречений не повинен бачити плаття нареченої до весілля. Сукня має бути білим і цілісним (наряд не повинен складатися з окремих частин).

Кільця повинні бути гладкими, без інкрустацій або насічок — тоді і сімейне життя буде гладкою. Кільця ніколи не можна давати міряти іншим людям.

Коли молодята вийдуть із рацсу чи церкви, вони повинні бути обсипані пшоном і зерном для здоров’я дітей, цукерками — для солодкого життя, і грошима — для сімейного достатку.

Свідки нареченого і нареченої не повинні перебувати у шлюбі, це погана прикмета для сімейного життя.

Під час весілля не можна вставати між нареченим і нареченою, вони весь час повинні триматися разом.

При організації весілля важливо врахувати традиції і прикмети, але в першу чергу для міцної сім’ї і радісною сімейного життя необхідні любов і взаєморозуміння між подружжям.

Пости в 2017-му році:

Великий — від 27 лютого до 15 квітня (крім 7 і 9 квітня)

Петровський — від 12 червня до 11 липня (крім 7 липня)

Успенський — 14-27 серпня ( крім 19 серпня)

Різдвяний від 28 листопада до 6 січня.

Сприятливі дні за місячним календарем— зростаюча Місяць, дні перед Повним місяцем і Молодиком.