Будь-яка дівчина мріє, насамперед, про взаємної любові. І для того, щоб пробудити почуття обранця до себе слід скористатися сильним обрядом білої магії, який проводиться в повний місяць.

У ритуалі потрібно використовувати святу воду, але замінити її можна водою з природного джерела чи з криниці. Цим ритуалом можна не тільки збудити любов у душі обранця, але і спонукати його зробити пропозицію руки і серця. Саме тому такий вплив слід проводити тільки тоді, коли ви впевнені у власних почуттях.

Опівночі в повня необхідно усамітнитися в окремому приміщенні і, взявши склянку з водою в руку, проговорити тричі магічні слова.

Звучать вони так:

«Не можуть трави рости без води, не загасити пожежу без води, не живе риба без води, так нехай і Раб Божий (ім’я обранця) не зможе без мене, Раби Божої (ім’я) жити. Як тільки вип’ю я заговоренную чарівними словами воду, так в душі милого мого виникне нестерпна туга. Відчує він смуток по мені і народиться в серці у нього вічна любов. Він буде дивитися на мене і милуватися. Він буде слухати мене, але ніяк не наслухається. Амінь».

Після промовляння слів воду слід випити. Як правило, змова починає працювати відразу, але найсильніші почуття прокинутися в душі вашого обранця, приблизно через два тижні. Саме в цей час потрібно якомога частіше потрапляти йому на очі.