Чому для одних чоловіків слово «вірність» практично синонім «кабалі», а інші представники сильної статі, навпаки, готові прожити зі своєю обраницею все своє життя? Розібратися в цьому питанні допоможе астрологія. Ця стаття розповідає про те, чоловіки яких знаків Зодіаку вважаються самими вірними, а заодно і про те, як на ставлення до відданості впливає положення Сонця в момент народження.

За традицією нагадуємо, що «чистими» знаками вважаються люди, народжені з 1 по 18 числа, а на інших впливає попередній або наступний знак — як в характеристиці особистості, так і в астрологічних прогнозах. І це треба враховувати.

Вірність Овни (21 березня – 20 квітня)

Чоловік-Овен залишається вірним своїй дружині або коханої рівно до того моменту, поки його все влаштовує. Але коли жінка перестає бути йому надійною опорою, розчаровує його як особистість або починає від неї вимагати надмірно багато, він відправляється на пошуки нових любовних пристрастей. Причому часто у нього в кожному районі міста з’являється «подрузі», і він навідується до них, згідно зі складеним розкладом.

При цьому до тих пір, поки в Овні «каже» тільки фізіологія, його дружина не буде ні про що знати. Але як тільки він зустріне чергову «справжню любов», він одразу ж і розлучиться, так як жити на дві сім’ї просто не вміє.

Вірність Тельців (21 квітня – 20 травня)

Чоловіки-Тельці, в принципі, не схильні до зрад, адже для цього треба щось міняти в житті, а їм так ліньки цим займатися. Але це не означає, що представник цього знака ніколи не піде «наліво». Він із задоволенням це зробить, якщо особа, поклала на нього око, буде безсоромно, активно і навіть дещо агресивно домагатися від нього взаємності.

І в цьому випадку його вже ніщо не зупинить — він пуститься в усі тяжкі, а якщо йому це сподобається, то він і від давньою коханою піде, і навіть з дружиною розлучиться. Втім, не факт, що надовго. Так що якщо ви живете з Тельцем і дорожите відносинами з ним, то будьте готові відпустити його, і прийняти його назад. Представнику цього знака дуже важливо знати, що є місце, де його чекають.

Вірність Близнюків (21 травня – 21 червня)

Близнюки, мабуть, самий вітряний знак Зодіаку. Вони позиціонують себе як найкращий подарунок, який міг «статися» в житті жінки. Представники цього знака надзвичайно нерозбірливі в зв’язках, для них кількість коханок замінює їх якість, так як їм важливий лише сам процес спокушання і наступний за ним секс.

І навіть якщо чоловік-Близнюки все-таки одружується, то в одному шлюбі він затримується рідко, тому що воліє мати не стільки надійний тил, скільки різноманітність. Так що він не соромиться приводити своїх «лівих» партнерок в подружню спальню, тому причиною розлучення часто стає викриття його у зраді. До речі, чим активніше представник цього знака Зодіаку гуляє, тим регулярніше нищить свою дружину ревнощами.

Вірність Рак (22 червня – 22 липня)

Традиційно прийнято вважати, що Раки — самі вірні чоловіки з усього зодіакального пантеону. Однак за статистикою вони теж іноді зраджують своїм благовірним. Правда, вони не колекціонують любовні і сексуальні перемоги, а вибирають одну коханку і залишаються з нею на довгі роки, зберігаючи при цьому світ у своїй офіційній сім’ї і ретельно приховуючи від дружини свої походи на бік.

Найцікавіше, що якщо дружина чоловіка-Рака тиха, спокійна і домашня, то він знаходить яскраву і галасливу даму, а якщо його друга половинка ефектна і активний, то він шукає «тиху заводь», де можна відпочити душею. Так що якщо хочете уникнути зрад, то спробуйте поєднати в собі обидві ці іпостасі.

Вірність Львів (23 липня – 22 серпня)

Дивлячись на чоловіка-Лева, можна подумати, що у нього обов’язково є хтось «на стороні», і що ця творча особистість просто не може без зрад. Але насправді представники цього знака Зодіаку рідко зустрічаються з кількома жінками одночасно.

«Разовий» секс під настрій або під випивку — будь ласка, але на продуману «ліву» зв’язок Лев, як правило, не йде, причому внаслідок вродженої ліні і через прагнення уникнути додаткових труднощів. Він швидше розлучиться з дружиною або з коханою, яка стала надто нав’язливою, що буде їй таємно змінювати. Якщо ж його все влаштовує в його дамі, то він воліє керуватися принципом: «від добра добра не шукають».

Вірність Діви (23 серпня – 22 вересня)

Діви рідко опускаються до зрад. Представники цього знака Зодіаку дуже охайні і бридливі, тому їх важко спокусити випадковим сексом, до того ж вони в основному поважають своїх дружин, так що не наважуються завести постійну коханку. Втім, якщо вони відчувають себе в сім’ї незрозумілими або невизнаними, то починають обережно придивлятися до іншим жінкам у пошуках «ідеальної коханої», яку вони зневірилися побачити в своїй дружині.

Розлучаються Діви-чоловіки нечасто, для такого кардинального кроку мають зійтися декілька чинників, тобто вони йдуть, тільки позбувшись всіх важливих для них складових шлюбу. І, до речі, як правило, вони далеко не відразу починають жити з іншою дамою, тому що сприймають розлучення як «пропуск на свободу» і як можливість почати життя з чистого аркуша.

 

Вірність Ваг (23 вересня – 22 жовтня)

Чоловіки-Терези навіть не намагаються зберігати вірність. Вони змінюють часто і зі смаком, а наслідки їх «загулів» залежать від того, чи вони розважаються, або в черговий раз закохалися. Якщо представник цього знаку «сходив на бік» заради спортивного інтересу, то він постарається зробити так, щоб його дружина ні про що не дізналася. І, як правило, вона дійсно залишається в невіданні.

Але якщо його накрили нові почуття, то він абсолютно спокійно залишає попередню партнерку і з головою кидається в наступний роман. Правда, як правило, він не просто змінює жінок, а насправді шукає той ідеал, з яким йому захочеться прожити все життя. І деколи цей пошук стає сенсом його існування.

Вірність Скорпіонів (23 жовтня – 21 листопада)

Всупереч поширеній думці, далеко не всі Скорпіони схиблені на сексі. Вони швидше гурмани в цій справі, ніж шанувальники безсистемних зв’язків. Тому якщо поруч з представником цього знаку Зодіаку опиняється дама, яка повністю задовольняє всі його інтимні потреби, на сторону він не піде. По крайней мере, до тих пір, поки йому не стане нудно.

Так що вірність Скорпіона в руках і інших частинах тіла його дружини або коханої. Ці чоловіки люблять або вчити майстерності сексу, або осягати його, і, крім того, вони не терплять зрад і відмов від близькості. Якщо ці правила дотримані, то Скорпіон стає одним з найвірніших представників зодіакального пантеону.

Вірність Стрільців (22 листопада – 21 грудня)

Чоловік-Стрілець — чудовий сім’янин, вірний і відданий чоловік. Але не тому, що він не зраджує своїй дружині, а тому, що для нього всі швидкоплинні зв’язку — всього лише чергові забавні пригоди. Часто спонтанний секс стоїть у представників цього знака на одному рівні з подорожами, творчими хобі та спілкуванням з друзями, і не має основного значення.

Загалом, випадкові зв’язки Стрільця приваблюють, поки він сприймає їх як розвагу, але як тільки він втрачає до них інтерес, тобто пересичується, він насправді стає вірним. Головне, не реагувати на його «загули», не позбавляти його черговий «іграшки» і частіше демонструвати, що ви його чекаєте. І тоді він зрозуміє, що так добре, як з вами, йому ніде не буде.

Вірність Козерогів (22 грудня – 19 січня)

Чоловік-Козеріг так ретельно вибирає собі супутницю життя, що потім просто вважає нераціональним їй змінювати. Правда, до того моменту, коли поставлено штамп у паспорті, представника цього знака Зодіаку можна назвати вірним коханим. Він знаходиться в постійному пошуку ідеальної дружини, так що пробує на цю «посаду» всіх, хто, так чи інакше, відповідає його уявленням про прекрасне.

Зате після весілля цілком можна розраховувати на його відданість, особливо якщо ви займаєте більш високу, ніж він, щабель соціальної драбини чи в змозі допомогти йому зробити кар’єру. До речі, самим Козерогам змінюють досить часто, причому зазвичай просто рятуючись від нудьги.

Вірність Водоліїв (20 січня – 18 лютого)

Чоловіка-Водолія можна назвати безумовно вірним, однак при цьому найчастіше він змінює не фізично, а морально. Тобто кожну наступну дружину або кохану він обов’язково порівнює з попередньою, причому не соромиться робити це вголос. Так що пані представника цього знака Зодіаку доводиться змагатися не з реальною розлучницею, а з привидом минулого.

Якщо ж Водолій втрачає голову від нової любові, то він не буде мучитися і жити на два будинки, а просто піде, причому без пояснень. У астрологів і тарологов є навіть вираз: «розірвані по-водолейски любовні зв’язки», тобто відносини, перервані раптово і мовчки.

Вірність Риби (19 лютого – 20 березня)

У чоловіків-Риб своєрідне ставлення до вірності. Представники цього знака вважають, що вони самі можуть мати зв’язок на стороні, і це лише зміцнює шлюб, але їхні дружини повинні бути поза підозрою. При цьому йдуть на зраду Риби вельми охоче, особливо якщо поряд з ними з’являється недосвідчене створення, якому легко можна задурити голову і закрутити необтяжливий і не витратний роман.

Однак дружин зрадників не можна назвати нещасними, так як чоловіки-Риби в першу чергу дбають про благополуччя подружжя і взагалі всієї родини. Вони ретельно приховують свої пригоди і ніколи не віддадуть перевагу коханці, коли є можливість провести час зі своїм сімейством.

Підводячи підсумки, скажемо, що самими вірними чоловіками є Раки, Діви і Козероги. Хоча, природно, з будь-яких правил бувають винятки, адже характер формує не тільки положення Сонця в момент народження, але і розташування інших планет. Так що можна зустріти і неймовірно відданих Близнюків або Терезів, і гуляють «по-чорному» представників тих знаків, які визнані найнадійнішими.