Хрещенська вода — це свята вода з особливими, самими сильними властивостями. Під час Хрещення 19 січня вся вода на планеті структуризуется, приймає кристалічну решітку ідеальної форми. З-за цього така вода, що володіє особливими цілющими властивостями і може зберігатися дуже довго.

Вже науково доведено, що вода добре приймає і передає інформацію, закладену в неї — як любов, так і негативні емоції. Тому в свято Хрещення багато людей набирають таку особливу святу водохресну воду для того, щоб очистити свою душу і поправити своє здоров’я за допомогою води, в якій закладена сама сприятлива інформація. Також, сюди відноситься така традиція, що водохресні купання, під час яких відбувається повне очищення всіх тонких тіл людини. Все це відбувається у водохресний вечорок в ніч з 18 на 19 січня.

Читайте також:

Яблучний Спас 2016: ворожіння на майбутнє

Хрещенська вода добре очищають житло від злих духів, допомагає при різних психічних захворюваннях, депресіях, нестійкою психіці. Водохресною водою можна святити квартири, будинку, будь-які приміщення, автомобілі та будь-які речі. Причому, існує думка, що вода 18 січня, в Хрещенський Святвечір, також вважається цілющою і схожої по впливу з водохресною водою. Така вода називається богоявленської, і її добре використовувати для купання немовлят, щоб захистити їх від хвороб і зміцнити ще несформировавшиеся енерго-інформаційні оболонки.

Водохресне ворожіння на майбутнє

Ворожать у ніч з 18 на 19 січня, можуть брати участь кілька осіб. Потрібно приготувати предмети: ключі, кільце, ручку (олівець), ножиці, хліб, цукерочку. Візьміть 7 порожніх черевик, покладіть в них усі предмети, один черевик залиште порожнім. Перемішайте все черевики, і потім кожен ворожбит вибирає собі черевик з прогнозом. Ключі означають велику покупку — квартиру або машину. Кільце означає заміжжя, створення родини. Цукерка означає швидку радість чи свято. Ручка або олівець означають багато роботи в майбутньому році. Хліб означає багатий рік, буде багато їжі для себе і для рідних і близьких. Порожня взуття показує, що майбутнє гадающего ще не відомо, він сам може побудувати його. Ножиці — рік буде нелегким, з перешкодами і кризами, але через них ви зможете вийти на новий рівень і стати сильніше і краще.