ВОДОЛІЙ і ОВЕН

Активного по натурі Овна завжди привертає готовий до змін і авантюр Водолій, йде на все заради друзів. Шлюб Водолія, поважаючого в партнері особистість, свободу і самостійність, і Овна, одержує від Водолія підбадьорення і безмежні простори для творчості й розвитку, може стати ідеальним союзом.

 

ВОДОЛІЙ і ТЕЛЕЦЬ

Важкий, трудносовместимый шлюб. Водолія залучають у Тельці відданість, домовитість. Хоча сам він віддає перевагу свободу, йому необхідний будинок, щоб було куди повернутися. Для Тельця ж нестерпна свобода Водолія. В шлюбі їх чекають то холод, то жар відносин, вибухи почуттів, конфлікти і відчуження. Такий союз утримується рідко.

 

ВОДОЛІЙ і БЛИЗНЮКИ

Незважаючи на часті сварки і розбіжності, це вдалий союз. Водолій вчить Близнюків преображення, осяянню. Їх любов часто переростає в дружбу. У них багато спільних духовних інтересів, і цей союз сприяє еволюційному розвитку обох. Водолії настільки оригінальні і здатні до перевтілення, що у Близнюків, як правило, не виникає необхідності в інших партнерів. Вони ніколи не сумують один з одним. Але якщо Близнюки все-таки змінюють Водоліям, ті не прощають. Терплять до останнього, а потім йдуть безоглядно, безповоротно, назавжди.

 

ВОДОЛІЙ і РАК

Божевільний, важкий, але часто зустрічається союз. Їх тягне один до одного і знову відштовхує. Вони розходяться і сходяться. Їх відносини схожі на катарсис, що перетворює і того, і іншого. Рак звик утримувати і зваблювати партнера, але Водолія не обольстишь нічим: одного разу він обов’язково піде. І Рак його буде вічно чекати. Але як тільки Водолій повертається, Рак знову починає будувати для нього домашню в’язницю. Водолій тут же руйнує її — і все починається спочатку.

ВОДОЛІЙ і ЛЕВ

Перший час вони відчувають велике тяжіння один до одного, але потім, зрозумівши свою повну протилежність, як правило, розходяться. Лев любить бути в центрі уваги. Водолій свою особистість не виділяє, намагається триматися непомітно і незалежно. Не додає значення «дрібницям», які для Лева — символи. Тільки при високому духовному потенціалі і в більш зрілому віці ці люди розуміють, що дві протилежності суть ціле.

 

ВОДОЛІЙ і ДІВА

Союз рідкісний. Діва любить будинок, порядок, домострой. Водолій вільний, для нього головне, щоб, втомившись від друзів, від подорожей, від проблем, було куди повернутися. Шлюб триває, поки вистачає терпіння у Діви.

 

ВОДОЛІЙ і ТЕРЕЗИ

Вдалий, плідний союз. У них спільні творчі плани, спільні оригінальні ідеї. Обидва люблять подорожувати, люблю веселі компанії, друзів. Як правило, займаються однією справою, взаємно доповнюючи один одного.

 

ВОДОЛІЙ і СКОРПІОН

В цьому союзі за рідкісним винятком верх бере Скорпіон. Він явно або таємно направляє Водолія. Їх любов оригінальна і носить несподіваний ексцентричний характер. Вони весь час придумують нові і нові повороти долі. Мирні періоди співжиття чергуються з довгою війною, потім щасливе примирення до нової війни. Але при цьому їм дуже важко відмовитися один від одного.

ВОДОЛІЙ і СТРІЛЕЦЬ

Легкість, дружба, авантюризм і взаєморозуміння, міцніючий з роками, панують у цьому шлюбі. І Стрілець і Водолій люблять поїздки, зміни, суспільство, компанії. Обидва дають один одному відому частку свободи, пам’ятаючи про загальноприйнятих установках. Фантазія і гумор не залишають подружжя навіть у період поневірянь. Діти для них — друзі і сенс існування. Вони проживають з дітьми нове життя, оновлюючись, відкриваючи другу і третю молодість.

 

І КОЗЕРІГ ВОДОЛІЙ

На перший погляд однакові, зачаровані один одним мандрівники. Але це недовга ілюзія. Вона збережеться до тих пір, поки і того, і іншого дуже самотньо. Каприз природи створив їх для взаємного обману: Йому здається, що Козеріг постійний і абсолютно надійний, він навіть не підозрює, що той абсолютно вільний і дуже хитрий. Козеріг нікого не пустить у світ своєї внутрішньої свободи, і Водолій буде битися, як метелик про лампочку, щоб проникнути в його душу, поки не згорить. А Козерогові здається, що Водолій саме той чоловік, який, полюбивши, не буде робити замах на його свободу, він не розуміє, що Водолій хоче, як і всі, прив’язати його до будинку, отримавши при цьому повну незалежність для себе.

 

ВОДОЛІЙ і ВОДОЛІЙ

Рідкісний союз, який може бути побудований тільки на дружбі і рівноправності в сім’ї. Інакше спільне життя не вийде, і у того, і у іншого залишиться відчуття «порожнього дому».

 

ВОДОЛІЙ і РИБИ

Ідеалізм і віра в непізнане, нездійснене, вигадки і фантазії, ілюзії містерії життя притягують цих людей. Вони здаються один одному таємничими країнами, але не завжди «перехід кордону» можливий — заважає страх втратити свою особистість і розчинитися в партнері. В шлюбі чарівні картинки можуть змінитися тверезою й непривабливою реальністю. Побут для обох стане каменем спотикання. Як би він не став причиною безгрошів’я і бездомних блукань.