18 січня — Водохресний Святвечір, а 19 січня — свято Водохреща. За переказами, в цей день Ісус Христос пройшов через обряд хрещення водою. В Хрещення водас вважається головним символом і є особливою, цілющою і чарівною, змиває все негативне, що людина накопичила у своїй енергетичній оболонці. Святий або цілющою є вся вода на землі — в цей день планети і зірки постають таким чином, що вода кристалізується і стає живою, з гармонійною кристалічною решіткою, подібної воді в клітинах людини, тому може гармонізувати людину. Якщо людина відчуває на собі вплив чужої негативної енергетики — псування або пристріту, то потрібно вмитися, облитися або зануритися в Водохресну воду. І вона своєю енергетикою вирівняє спотворену енергетику організму.

Водний змова на Водохреща

Захистить від збитків і принесе фінансове благополуччя. Для цього потрібно, взявши в церкві святу воду, принести її додому і, послідовно обходячи всі кімнати і приміщення, говорити:

«Свята вода в будинок прийшла, достаток принесла мені.
Будуть збитки цей будинок минути,
буде достаток з кожним днем прибувати.
Буде удача мене у всьому супроводжувати,
ні в чому не буду невдачі я знати».

Залиште цю воду на ніч в тому місці будинку, що вважаєте найважливішим, а вранці вмийтеся нею.

Спеціальний змова для успіху і достатку

Читати Хрещення, коли виходите з храму з освяченою водою:

«Я зі святою водою додому,
А ви, гроші і успіх, за мною.
Всі неприємності і збитки,
Ідіть іншою стороною.
Ключ, замок, мову.
Амінь. Амінь. Амінь.»

На Водохреще за допомогою чудодійної хрещенської води знімали найважчі псування, використовуючи в лікуванні чудодійну водохресну воду. Для цього потрібно принести воду з храму (а краще з 7-ми храмів) і, стоячи у ванні, облити себе з голови до ніг зі словами:

«Господь народився,
В Хрещення хрестився,
Прославився іменем
Ісуса Христа.
Як ця вода
Стікає з мене,
Так щоб
І вся псування
З мене пішла.
Нині і прісно
І на віки віків. Амінь».