В наш світ технологій і новацій люди все одно не перестають вірити в передбачення — відвідують ворожок, щоб дізнатися, що чекає в майбутньому і любить задумана людина, збираються дівчатами, щоб у різдвяну ніч дізнатися всю правду про себе і своїх близьких, загадують заповітні бажання, чекаючи на новий рік. Але, виявляється, гадати необов’язково в певний день, можна в будь-який час і практично з будь-якими предметами, наприклад, використовуючи фрукти і овочі.

Поворожимо по яблуку

Споконвіку яблуко було втіленням любові і пристрасті, тому саме ворожіння на яблуці на любов — найпоширеніше і правдиве. Отже, щоб дізнатися, чи любить вас хлопець, потрібно взяти червоне яблуко, розрізати на дві половинки, помітивши, де ліва половинка, а де права, вкласти між ними записку з ім’ям чоловіка, про почуття якого хочете дізнатися, і перев’язати його червоною стрічкою. Тепер покладіть яблуко на підвіконня і чекайте, коли воно почне темніти. Якщо першою і сильніше потемніє ліва половинка — любить, якщо права — немає. Яблуко бажано після ворожіння не викидати, краще віддати птахам.

Також можна поворожити на трьох яблуках на виконання бажання. Одне нехай буде зелене, друге — червоне, третє — жовте, тільки постарайтеся, щоб вони всі були одного розміру. Тепер покладіть їх у коробку, закрийте, загадайте бажання і витягніть, не дивлячись, яблучко. Якщо попалося червоне — задумане здійсниться, якщо жовте — є велика ймовірність, що так, але а зелене, відповідно, несе відповідь негативна.

Ворожіння на луці

Якщо у вас кілька чоловіків, які вам подобаються, то дізнатися, хто саме ваша доля, можна, посадивши то кількість цибулин в воду, скільки претендентів. Який перший проросте, з тим ви і будете.

Ворожіння на луці на бажання можна провести легко і просто: візьміть цибулину і загадайте на неї бажання. Тепер спробуйте її: якщо солодка або нейтральна, то бажання здійсниться, якщо гірка, то ні.

Можна використовувати і цибульне лушпиння для ворожіння. Треба її підпалити і подивитися, які образи вийшли, з їх допомогою можна передбачити своє майбутнє.

Ворожіння на буряках

Просте ворожіння на буряках на майбутнє. Розріжте її на дві половинки і подивіться на зріз. Він може підказати, що вас чекає попереду.

Буряк буває двох видів — солодка та солодке (кормова). Передбачити, яка у вас, складно. Тому візьміть овоч і загадайте на нього бажання, тепер відваріть. Якщо попалася солодка, то задумане здійсниться, якщо ні — відповідь негативна.

Часто дівчата опиняються в ситуації, коли за ними доглядають кілька хлопців. Щоб вибрати, з ким залишитися, можна взяти потрібну кількість сірників і увіткнути їх у буряк. Сірники — це ваші хлопці. Яка перша почервоніє, з тим і варто будувати свої майбутні стосунки.

Ворожіння на апельсині

Треба взяти апельсин і загадати на нього своє заповітне бажання. Тепер почистити його і підрахувати кісточки всередині. Якщо парна кількість — задумане здійсниться, якщо непарна — не виконається.

Треба взяти кілька апельсинів і наклеїти на кожен записку. На перший плід — Любов, на другий — Робота, третій — Гроші, четвертий — здоров’я, п’ятий — сім’я, шостий — діти, сьомий — бажання. Тепер покладіть їх у сумку. Починайте гадати з понеділка. Витягайте кожен день по плоду. Якщо випаде любов, то в цей день у вас буде романтичне побачення, знайомство або зустріч, робота — сьогодні на роботі вас чекає похвала від начальства, кар’єрне зростання, підвищення зарплати, гроші — в цей день ви отримаєте гроші, це може бути повернутий борг, так і зарплата, здоров’я — сьогодні варто подумати про своє здоров’я, воно буде пустувати, сім’я — клопоти пов’язані з родиною, діти — якщо вони у вас є, то в цей день ви з ними проведете багато часу, а якщо ви поки не батько, то до вас або родичі приїдуть з дітьми, або друзі, бажання — сьогодні здійсниться ваше заповітне бажання.

Можна зрозуміти, як до вас ставиться ваша друга половинка або ж просто симпатичний вам чоловік, якщо провести ворожіння на апельсині на любов. Отже, треба порізати на кілька часточок плід і запам’ятати любовний, а краще його трохи посипати цукром, але тільки непомітно. Якщо він візьме саме цю часточку, то він вас любить, якщо немає — то він до вас не живить пристрасних почуттів.