З днем Святого Валентина пов’язано безліч легенд, ритуалів, прийме. Люди вірять, що в цей день сам Валентин спускається з небес для того, щоб з’єднати половинки шукають одне одного. 14 лютого у всьому світі вважається днем романтичних знайомств, пристрасті і ніжності, зізнань у коханні.

Існують особливі ворожіння, які можна проводити лише раз у році — День Святого Валентина. З їх допомогою можна дізнатися, наскільки щиро ставиться до тебе кохана людина, і чи є майбутнє у ваших відносин.

Як дізнатися, чи союз вдалим? А дуже просто. Не потрібно ніяких особливих умов, лише присутність обох партнерів. До наших днів зберігся магічний обряд, який був популярним ще в Хозарському каганаті. З його допомогою можна визначити, наскільки люди сумісні один з одним.

Дві людини стають один навпроти одного, щоб між ними була відстань близько 5 метрів. Дивлячись в очі один одному, вони починають сходитися. Якщо в якийсь момент голови партнерів раптом нахиляться одночасно, як ніби їх щось тягне, значить, союз буде вдалим. Якщо ж люди наблизилися один до одного впритул, а результату не було, то на жаль… Варто спробувати, а раптом сам Святий Валентин допоможе?!

Щоб хлопець завжди любив, потрібно вишити любовний візерунок (малюнок може бути яким завгодно) на маленькому атласному сердечку і в День всіх закоханих подарувати обранцеві. Вважається, якщо займатися рукоділлям, думаючи про коханого, то любовний візерунок вийде сам собою. І йому приємно, і, головне, він завжди буде тебе любити.

Є повір’я, що в День Святого Валентина дівчина чи юнак можуть побачити свою любов уві сні. У ніч на 14 лютого незаміжня дівчина повинна з’їсти зварене вкруту куряче яйце і покласти під подушку два лаврових листків, складених навхрест. Лаврове листя попередньо змочується водою, настояною на пелюстках троянд. І тоді дівчині обов’язково присниться її суджений.

Ворожать і на гілочках дерев. У День Святого Валентина зрізують кілька гілочок верби. Витягують (не дивлячись) навмання одну з купки гілочок і надламывают. Якщо гілочка просто перегнулася — чекай весілля в цьому році, якщо надломилася, та ще і з хрускотом — навряд чи дівчина в цьому році приміряє весільну сукню.

Ворожіння на кільці з фотографією

Треба взяти фотографію коханого (коханої) і тримати перед нею кільце на нитці. Головна умова: рука не повинна тремтіти, щоб не перешкодити обертання кільця. Кільце повинне обертатися сама. Якщо кільце обертається по колу, то весілля з цією людиною відбудеться; якщо кільце гойдається з боку в бік, то чоловіком (дружиною) буде хтось інший. Якщо кільце взагалі нерухомо, то з весіллям доведеться чекати невизначений термін.

Ще одне ворожіння на 14 лютого

Задумай імена п’яти-шести чоловіків (жінок), за яких ти хочеш вийти заміж (одружитися). Тримаючи яблуко за стебло, розкрути нею і повторюй імена улюблених. Людина з тим ім’ям, яке ти будеш повторювати, коли стебло відірветься, і буде твоїм нареченим.

Хто стане твоїм нареченим

У ніч на 14 лютого на маленьких аркушах паперу напиши імена чоловіків, всіх кого знаєш, та будь-які інші. Всі папірці з іменами, їх повинно бути багато, добре перемішай і поклади під подушку. Коли вранці прокинешся, відразу засунь руку під подушку і вийми один папірець. Яке ім’я буде написано, так і зватимуть твого судженого.

Ворожіння на хлопця у День святого Валентина

Це слід робити в День Святого Валентина. Потрібно загадати хлопця, взяти листок паперу в клітку і обов’язково лівою рукою (у випадку, якщо ти лівша — тоді правою) намалювати на ньому серце. Далі, по контуру заштрихуй цілі клітини всередині намальованого серця. Потім вычеркиваешь заштриховані клітини по чотири, попередньо намалювавши фігури з чотирьох, поруч розташованих клітинок. Кількість цілих решти клітинок і буде враховуватися в судженні про почуття твого обранця до тебе.

Якщо всі клітини використані — любить.
Якщо тільки одна залишилася — байдужий.
Якщо дві — є інша дівчина.
А якщо три залишилося — ти йому симпатична.

Поворожи мені, Валентин!

Для цієї мети використовується розлогий кімнатний квітка в горщику або спеціально заготовлена гілка, поміщена в грунт. На гілочки розвішуються картки, на яких написані «передбачення». Це невеликі листочки щільного паперу на ниточках. «Передбачення» можуть бути різними: «Ім’я вашого улюбленого складається з шести літер», «Ви зустрінете свою долю на автобусній зупинці післязавтра», «Наступний тиждень буде вдалим для вас» і так далі. Збираються дівчата, які ворожать і по черзі з зав’язаними очима знімають з гілки один листочок, який також може бути виконаний у вигляді сердечка. Потім пов’язку знімають, і дівчина зачитує вголос те, про що говорить ворожіння.