На Різдво ворожать за двома календарями — Григоріанським та Юліанським. По датах це з 24 на 25 грудня і з 6 на 7 січня.

Опівночі з 6 на 7 січня або з 24 на 25 грудня наповніть чашу водою. Додайте щіпку солі, цукру і дрібку золи. Перемішайте всю масу ретельно. Коли вода в чаші заспокоїться покладіть в неї 2 волоса. Коханої людини і Свій. Спокійно лягайте спати, вранці Ви отримаєте результат Ворожіння за цим Волоссю. Вранці подивіться на розташування волосся на гладі води. Якщо волосся переплітаються між собою, то Вас чекає Весілля з Коханою людиною, якщо волосся тільки доторкнулися один до одного, то тривають дружні стосунки. Якщо волосся знаходяться паралельно по відношенню один одного, то Ваші дороги розійдуться в різні напрямки і ці відносини тимчасові. Якщо якийсь волосся потонув, то це до хвороби.

Ворожіння на бажання по волоссю

Купіть, обов’язково, — нову гребінець для волосся. Загадайте бажання. Перед дзеркалом розчісуйте волосся не менше 1-ої хвилини. Зберіть волосся, які залишилися на гребінці і порахуйте їх кількість.

Читайте також:

Магія для виконання бажань на Різдво

Тлумачення: якщо у Вас вийшло парне число волосся, то ваше бажання не здійсниться, якщо непарна, то бажання скоро виповниться.

Ворожіння триває далі…

Загадайте Бажання. Виберіть спонтанно кілька волосків і починайте їх намотувати на фалангу лівого мізинця. При цьому повторюйте слова — «Так» або «Ні». Якщо намотування волосся закінчиться на слові — «Ні», ваше бажання не збудеться, якщо на слові — «Так», збудеться неодмінно.

Онлайн ворожіння «Так чи Ні» на волоссі

Використовуйте абсолютно нову гребінець. Розташуйтеся перед дзеркалом. Розчісуйте волосся. Зніміть з гребінця лише одна волосина. Намотайте його на мізинець лівої руки. Вважайте витки при намотуванні. Парне число витків означає, що ваше бажання не збудеться, непарне число говорить про те, що все задумане звичайно збудеться.

Різдвяне ворожіння по гребінці на судженого

В ніч на Різдво покладіть улюблену ретельно помиту гребінець для Волосся під подушку і приговаривайте:

«Суджений мій, ряджений мій!
Причеши мені Волосся!»

Вам насниться ваш майбутній чоловік.

Дівоче ворожіння по волоссю Різдво

На Різдво дівчина шукає біля свого будинку волосся, який перший побачить. Несе його додому і дивиться його колір. Який колір цього волосся, такого кольору волосся будуть майбутнього чоловіка. Якщо дівчина не знайде волосся, то в цьому році не зустріне свого майбутнього чоловіка.

Ворожіння з волоссям на вогні

В Різдвяну ніч дівчина відрізає локон волосся. Розпалює невелике багаття. Кладе локон волосся в багаття і дивиться яким чином відбувається їх горіння. Якщо волосся при горінні димлять, то чекають її швидкі зміни в житті. Якщо до кінця волосся не згорають, це означає зраду і зрадництво. Якщо горять швидко і яскраво, згорають до кінця — чекає успіх і благополуччя. Якщо волосся тліють, погано горять — це до хвороби і навіть смерть. Якщо волосся спалахнули відразу і згоріли повністю без диму — це зміни в особистому житті на краще.