Різдвяні ворожіння відбуваються в період святок. Святки — це двотижневий період зимових свят. Вони починаються в Різдвяний святвечір, який припадає на 6 січня, а закінчуються 19 січня, на Водохреща. Ворожіння у цей період вважаються найбільш правдоподібними.

У період різдвяних і святочні ворожіння можна знайти тільки найкраще у всіх прогнозах. У різдво особливо популярні ворожіння на кавовій гущі і гадання на кохання. Якщо результати будь-яких ворожінь Вас не влаштують, не варто звертати на це увагу, так Ви можете негативно себе налаштувати на наступний рік. Давайте розглянемо одні з найпопулярніших ворожінь в період Святок. Сподіваюся, вони відкриють Вам всю правду і доставлять тільки позитивні емоції.

Різдвяні ворожіння по гавкоту собак

Різдвяні ворожіння по гавкоту собак допоможуть розповісти Вам про Ваше майбутнє дружині. Для цього гадання Ви повинні опівночі взяти у руки ніж і вийти на вулицю. На вулиці підійдіть до найближчого замету і почніть різати сніг. В цей же час промовляти такі слова: «Чорт не мовчи, чорт підкажи, який чоловік мені попадеться, плакати чи сміятися доведеться?». Після того, як Ви скажете слова, прислухайтеся до собачого гавкоту. Якщо Ви почуєте уривчастий і злісний гавкіт, то значить, Ваш чоловік буде похмурий і суворий. Якщо Ви почуєте заливчастий і «веселий» собачий гавкіт, значить, чоловік буде добрий і веселий. Якщо Ви почуєте собаче завивання — це не до добра. Виття говорить про те, що Ваш шлюб буде недовгим, а дружина може овдовіти.

Різдвяні ворожіння на свічках (на воску)

Різдвяне ворожіння на воску робиться наступним чином. Необхідно взяти залишки воску або парафіну від свічок (тільки білого кольору, різнобарвні та святкові свічки не підійдуть). Віск викласти в металевий посуд, швидко розплавити на великому вогні і моментально влити в холодну воду. Фігура, яка утворюється при цих дії і розповість Вам про майбутнє. Різдвяних ворожінь передують ворожіння на новий рік.

Значення фігур:

 • Якщо Ви побачили будинок — це означає, що в найближчому майбутньому у Вас з’явиться нове господарство, для дівчини — це в першу чергу наречений.
 • Якщо фігура безформна — це означає погане майбутнє.
 • Печера або яма — одна з найбільш небажаних фігур, оскільки вона символізує похоронне місце, це передбачає найближчу смерть або важку хворобу.
 • Дерево — є кілька тлумачень це фігури. Якщо гілки спрямовані вгору — це означає найближчу радість, якщо в низ — нудьгу, тугу і смуток.
 • Свічка або кільце — пророкує близьку весілля.
 • Якщо на дно впав блін — це, навпаки, мовить, тривалий дівоцтво.

Різдвяні ворожіння на молоці і воску

Це різдвяне ворожіння проводиться таким чином. В блюдце необхідно налити молока, потім поставити його на поріг. Далі треба взяти залишки від свічок (воскових), розтопити на вогні, при цьому вимовляючи слова «Мій господар домовик, прийди до мене на поріг, молочка попити, поїсти воску». Після виголошення останнього слова, відразу вилити розтоплений віск у молоко і придивитися, що за фігура вийшла.

 • Хрест — ознака найближчій хвороби. Якщо краї хреста не чіткі, розпливчасті, це означає, що незабаром Вас чекатиме безліч маленьких неприємностей, які торкнуться всі аспекти Вашого життя.
 • Розпускається квітка — протягом року Ви обвенчаетесь.
 • Будь-яка тварина — серед вашого оточення завівся Ваш недоброзичливець.
 • Дрібні зірочки — удача в роботі.
 • Смужки — найчастіше це який-небудь переїзд, будь-то подорож, відрядження чи будь-яка інша поїздка.
 • Людська фігура — означає, що у Вас незабаром з’явиться новий друг.

Різдвяне ворожіння з тіні

Ворожіння на Різдво з тіні проводиться дуже легко. Потрібно взяти лист від газети, і гарненько пом’яти його. Тільки не скатуємо його дуже щільно в кулю. Після того, як його гарненько помнете, викладіть газети на тарілку і підпаліть. Після повного згоряння папери, поруч з тарілкою поставте свічку і підпаліть її в повній темряві. Зверніть увагу на тінь на стіні, яка вийде від згорілого паперу. Фігура, яка з’явиться і вкаже Вам відповідь. Фігури аналогічні ворожіння на воску.

Ворожіння на різдво по волоссю

Різдвяні ворожіння по тіні здійснюються в опівночі. В цей час доби потрібно налити води в миску і додати трохи солі, потім трохи цукру і ще раз трохи солі. Після чого рідину потрібно ретельно перемішати, а коли вода зупиниться і перестане колихатися, потрібно кинути в неї кілька волосків, перший волосок — витягніть з своєї голови, а другий — з голови своєї коханої людини. Миску з водою і волоссям залиште до ранку. Якщо Ваші волосся переплелися одна з одною, то незабаром у Вас відбудеться весілля. Якщо волосся віддалені один від одного — означає що розлука вже зовсім близько. Якщо один з волосків потоне — це означає важку хворобу або навіть смерть власника волоска.

Ворожіння на різдво по кільцю

Для ворожіння на різдво по кільцю необхідно взяти найпростіший склянку, у якого гладкі стінки. На ньому не повинно бути різних малюнків і шліфування. Налийте в неї води три чверті від обсягу, після чого на середину дна обережно опустіть обручку. Кільце попередньо потрібно почистити. Якщо довго і пильно вдивлятися в середину кільця, то моно побачити свого майбутнього нареченого. Важливо запам’ятати, для того щоб розгледіти образ, потрібно дуже довго вдивлятися в кільце.

Різдвяні ворожіння по поліну

Різдвяні ворожіння по поліну покажуть Вас, яким буде Ваш майбутній чоловік. Для цього зайдіть в дерев’яний сарай, прикрийте в ньому двері, так щоб стало темно. Після чого навмання витягніть одне поліно і повертайтеся додому. Вже вдома уважно розгляньте поліно. Яким буде поліно — таким і буде Ваш чоловік.

 • Якщо поліно рівне, а кора тонка і гладка — значить, чоловік буде молодий і красивий
 • Якщо кора товста і шорстка — чоловік буде не дуже гарний.
 • Якщо кора буде обдерта місця або взагалі відсутня — означає, що чоловік буде бідний.
 • Якщо поліно растрескавшееся — значить, чоловік буде старий і дряхлий.
 • Якщо поліно велике — чоловік буде міцний і сильний.
 • Якщо на поліні багато сучків — означає, що у Вас буде багато дітей. Кожен сучок — це дитина.

Якщо у Вас не виявилося під рукою поліна, то його можна замінити будь-яке дерево, у лісі, парку або сквері. Для цього зав’яжіть очі, попросіть кого-небудь із знайомих розкрутити Вас, після чого можете відправляти на пошуки Вашого дерева. Характеристики, якими буде володіти дерево, будуть аналогічно характеризувати Вашого майбутнього чоловіка, як і тлумачення для поліна.

Ворожіння на різдво — давні традиції російського народу. Не варто відчужуватися або боятися різдвяних ворожінь. Ворожіння не займають особливих зусиль і знань, і доступні абсолютно кожному. Після різдва наступають святочні ворожіння, які тривають 12 днів з 7 січня по 19 січня.