Ворожіння на Різдво на судженого

Ворожіння на Різдво на судженого

 

Існує дуже багато різдвяних ворожінь, це пов’язано з тим, що в цю святкову ніч відкриваються тонкі енергії, які пов’язані з любовною тематикою.

Якщо Ви зібралися гадати в Різдвяну ніч, обов’язково тримати це в таємниці, особливо від подруг. Сучасний світ влаштований так, що заздрісники і недоброзичливці можуть ховатися за маскою друзів, тому будьте обережні і уважні. Я розповім Вам про деякі секрети любовних ворожінь на судженого, які допоможуть Вам побачити свого майбутнього нареченого і навіть дізнатися його ім’я.

Різдвяне ворожіння за допомогою дзеркал

Перша практика пов’язана з енергією дзеркал. Вам потрібно взяти нове дзеркало, в яке Ви не виглядали. Взяти велику церковну свічку, яку Ви запалите сірниками. Перед початком гадання необхідно прийняти контрастний душ, щоб активізувати ефірне тіло: почавши з гарячої води, закінчивши прохолодною. Після цієї процедури обітріться, стати ногами на приготоване новий рушник. Потім, розчісуючи волосся, думайте про своєму майбутньому обранцеві, про те, яка Ваша Доля з коханою людиною…

Читайте також:

Замовляння на заміжжя Покрив день

Поставте приготоване дзеркало, запаліть свічку поруч з дзеркалом таким способом, щоб від палаючого полум’я дзеркало запітніло (краще проводити цю практику в холодному приміщенні). Білий рушник, на якому Ви стояли, складіть навпіл і тримайте в лівій руці. Коли дзеркало не запітніє від тепла полум’я Вашої свічки, сконцентруйтеся на своєму питанні про судженого і вимовляєте: «Любов моя, стань переді мною, покажи своє обличчя в дзеркальному відображенні». Після того, як Вам з’явиться образ у дзеркалі, постарайтеся його запам’ятати: Ви можете побачити обличчя нареченого, картинку з обставинами вашої зустрічі, деталі її одягу…

Потім витріть дзеркало приготованим рушником, не дивлячись у нього. Щоб правильно завершити контакт з тонким світом, Вам необхідно загорнути це дзеркало в використане рушник, покласти туди недогарок свічки і сірники, все це винести з дому і залишити в пустельному відокремленому місці.

Ворожіння на ім’я судженого

Наступна гадательная практика, яку ми розглянемо допоможе дізнатися ім’я судженого. Вам знадобиться червона свічка, папір, гострий ніж, склянка води і гребінець, якою Ви користуєтеся. Запаліть свічку перед сном, напишіть на листку паперу різні чоловічі імена, літери алфавіту, розріжте ножем на маленькі папірці з іменами і літерами, які Ви писали, покладіть їх під свою подушку. Поставте склянку з проточною водою, на який зверху помістіть свій гребінець із залишками власних волосся.

Перед сном не расчесывайтесь. Свічку не тушкуйте на ніч, поставте її зліва від голови, а склянку з водою і гребінцем — праворуч. Лягаючи спати, думайте про своє майбутнє обранця, і промовте: «Суджений мій, явися переді мною, розчеши мене, відкрий своє обличчя, скажи своє ім’я мені». Ваш обранець з’явиться у сні, Ви зможете дізнатися після цього не тільки по зовнішності, але і за його дотиків.

Стаття по темі:

ЖаннаПожени. Випуск 5, Ігор і Люду в Іспанії

Вранці, прокинувшись, дістаньте з-під подушки першу-ліпшу папірець, на якій буде ім’я нареченого або літера (яка означає першу літеру його імені). Після цього інші папірці спаліть, розчешіть волосся і вмийтеся прохолодною водою. В цей день не можна мити підлоги і виносити сміття з хати, щоб не накликати на себе біду.

Якщо Вам знадобиться допомога в тлумаченні образу майбутнього обранця, або Вам здасться, що він схожий на того чоловіка, якого Ви вже знаєте, обов’язково зверніться до парапсихологу, тарологу або астролога, щоб отримати більше інформації про своєму майбутньому нареченому.