Чому ворожать на Святки?

Хто з нас хоча б раз у житті не спробував гадати на Святки? Святки — це 2 тижні свят, які починаються на Святвечір — 6 січня і закінчуються на Водохреща — 19 січня. Завжди вважалося, що саме в цей період можна дізнатися всю правду про майбутнє. І, безумовно, саме під час святочних ворожінь можна дізнатися, хто він той самий Звужений-Ряженный. У період різдвяних і святочних ворожінь можна знайти тільки найкраще у всіх прогнозах.

Безумовно, в цей чарівний період найважливішими були і залишаються ворожіння на любов і на швидке заміжжя, ворожіння, які допомагають визначити стать дитини і кількість дітей. Особливо популярні ворожіння на кавовій гущі, на дзеркалах, на обручці, ворожіння на воску і на тіні. Безліч різних ворожінь використовували наші бабусі. Їх суть збереглася і дійшла до наших днів, але треба пам’ятати, що багато в самій життя змінилося з тих пір, тому і тлумачення сьогодні трохи відрізняються від тлумачень, які були у наших бабусь.

Отже, я наведу декілька прикладів різдвяних ворожінь. Варто пам’ятати, що найбільш повні і точні трактування Вам дадуть тільки професійні експерти, однак це чудовий час — на Святки — дещо можна дізнатися і самому.

Давайте розглянемо одні з найпопулярніших ворожінь в період Святок. Сподіваюся, вони відкриють Вам всю правду і доставлять тільки позитивні емоції.

Ворожіння на воску

Щоб поворожити на воску, нам необхідно приготувати такі обов’язкові атрибути: глибоку чашу (піалу) з холодною водою, віск або воскові свічки, металеву столову ложку.

Складіть шматочки парафіну від палаючої свічки у металеву ложку і нагрійте її над полум’ям свічки, щоб віск розплавився. Як тільки це відбудеться, максимально швидко вилийте віск в миску з холодною водою. Коли він застигне в химерних варіаціях, потрібно дістати його з миски і розгледіти форму вийшла фігури.

Значення фігур у ворожіння на воску

плоский млинець без фігур — довго в дівках ходити;
будинок — заміжжя, переїзд до чоловіка, обзаводитися новим господарством;
кільце — скоро заміж виходити;
незрозумілі руїни, пагорби — неприємності;
дерева з пишними кронами — велика, багата, міцна сім’я;
дерева з голими гілками — вийти заміж і жити в матеріальній скруті;
гілки, немов обломленные — до неприємностей;
людина, обличчя, фігура — швидке знайомство;
хрест — хвороба;
бачити дім і дорогу (смужки) — вийти заміж за приїжджого;
квіти, букети — зустріти любов, вийти заміж протягом року;
тварина — в оточенні з’явиться недоброзичливець.

Різдвяне ворожіння з тіні

Гадати по тіні дуже легко. Беремо газету, гарненько її мнемо, але не згортаємо в кулю, так як він не зможе прогоріти. Кладемо газету на велику плоску тарілку і підпалюємо. Після того, як газета повністю згорить, поруч з тарілкою поставте свічку і підпаліть її в повній темряві. Дивіться на тінь на стіні, яка утворюється від згорілого паперу. Фігури, які Ви побачите, і дадуть Вам відповідь на Ваше запитання. Розшифровка тіней аналогічна ворожіння на воску.

Ворожіння на кавовій гущі

Якщо Ви вирішили гадати на кавовій гущі, пам’ятайте, необхідно варити каву в турці на повільному вогні, варити і пити без цукру. Так, і не поспішайте випити кави одним залпом. Зосередьтеся і пийте, насолоджуючись смаком цього божественного напою. Не варто самій дивитися свою чашку, краще, якщо при ворожінні Вас буде 2 і більше осіб. Наприклад, Ви дивіться в чашку подруги, а подруга нехай дивиться на Ваші передбачення. Це буде більш чесний і об’єктивний погляд. І ще один важливий момент: перед тим як приступити до ворожіння, треба чітко сформулювати Ваше питання.

Потім в ліву руку береться чашка. Зробіть кілька кругових рухів (тільки за годинниковою стрілкою!), трохи збовтуючи вміст. Потім поставте чашку на блюдце, рухом від себе так, щоб один край був на дінці, а інший на краєчку, щоб чашка стояла навскоси. Таким чином, з неї стікає все зайве, на стінках при цьому утворюється рисунок, який потрібно розшифрувати. Чашка повинна постояти кілька хвилин, після цього переверніть її лівою рукою, а потім приступайте до ворожіння.

Слід зазначити, що тлумачення малюнків на кавовій гущі — справа досить складна, і воно підвладне тільки досвідченим людям в даному питанні. Самі незначні на перший погляд нюанси можуть виявитися насправді надзвичайно важливими. Звичайно, краще всього звернутися за допомогою до професіоналів, але на Святки Ви можете спробувати просто послухати свій внутрішній голос: відчуття і асоціації, які виникають у Вас з отриманих малюнків, багато допоможуть прояснити.

Я наведу Вам кілька поширених значень, але це далеко не вичерпний список:

Образ дівчинки — ніжна і щира любов;
Людина з твариною — про Вас хтось порається;
Очі — зміни в житті;
Рука — розчарування;
Метелик — любовний лист;
Бик — прибуток або здоров’я;
Змія — чиїсь підступи або зрада;
Лебідь — несподівані гроші;
Мураха — клопіт;
Півень — заміжжя і щастя;
Ліс густий — міцні сімейні узи, зв’язок з рідними;
Конюшина — удача, вирішення проблем;
Троянда — заручини, весілля;
Автомобіль — подорож, якийсь шлях;
Ангел — гарні звістки.

Ми розглянули з Вами деякі моменти і малюнки, які зустрічаються при гадання на кавовій гущі. Звичайно, всіх їх не опишеш. Важливе місце у трактуванні займає досвід гадающего. З часом і починаєш бачити більше, і малюнки здаються живими і виразними. Потрібно трохи уяви, терпіння, бажання, і Вас все вийде.

Вдалого ворожіння на Різдво! З наступаючими Вас святами!