Як відомо багатьом, саме на різдво відбувається найцікавіше для любителів зазирнути у майбутнє і дізнатися, що ж їх чекає попереду.

Кожна людина ворожить по-своєму. Перед кимось розкриваються загадкові символи кавовій гущі, хтось палить папір, щоб поринути в тлумачення тіней, а для когось і валянок запустити проходить чоловіка не проблема.

Саме по собі слово «ворожіння» передбачає варіативність подій. Це означає, що будь-яке ворожіння може показати лише один варіант можливої події. Тут важливий Ваш власний мотив і наміри. Якщо відповідь не влаштував гадающего, значить в його силах щось змінити. Грубо кажучи, ну не хочеш ти, щоб це сталося — отже роби все для того, щоб вийшло так, як хочеш сам ти. Коду відбувається реалізація події, яку нам коли-то нагадаю, це говорить про те, що наше внутрішнє Я погодився з таким поворотом подій.

Це можна назвати маленький ліричним відступом. Я пропоную Вам, шановні читачі, випробувати на собі кілька ворожінь, які мало кому відомі. Але варіативність подій показують дуже добре. Зазначу, що конкретних відповідей або явищ, відображень у дзеркалі Ви навряд чи отримаєте. Але загальну інформацію на рік Ви цілком можете засвоїти.

Різдвяне ворожіння з допомогою вовни

Святочного пору, тобто після настання Різдва Христового, починаючи з 8 січня, візьміть клубок абсолютно нових вовняних ниток чорного і білого кольору або будь-яких інших улюблених квітів. В ідеалі мотки повинні бути одного розміру. Очистіть підлогу від всіляких перешкод, типу валяються шкарпеток, тапочок і т. п. Це потрібно для того, щоб клубки могли спокійно кататися по підлозі.

Далі сядьте зручно і візьміть в обидві руки по мотку вовняних ниток. (Якщо вибрані нитки інших кольорів, подумки визначте для себе, яка з них буде символізувати чорний колір, а яка білий). Подумки або вголос, не важливо, промовте наступні слова: «Чорне — біле, біле — чорне, всюди посмешено, істинно сіре, приховане — явне, очевидне — вірне, моя воля і бажання сміливе. Духи — охоронці допоможіть, підкажіть, покажіть, що більше в цьому році мене чекає»? І запустіть від себе вперед обидва клубка.

По довжині кожної з ниток можна визначити, яких подій в цьому році чекати більше. Наприклад, нитка чорного кольору виявилася довшою білої — це говорить про те, що рік, можливо, буде випробовувати Вас на міцність і давати гарні життєві уроки. Але це зовсім не означає, що тепер треба чекати все найгірше. Ні! Це скоріше говорить про те, що, безумовно, рік буде чергуватися радісними подіями з подіями більш серйозного характеру. Тобто потрібно буде подумати як себе вести, щоб все було в гармонії.

Якщо ж нитка білого кольору виявилася довшою, тоді все добре. Рік, швидше за все, буде врожайним. Імовірно, що Ви колись раніше доклали зусиль, і тепер час збирати плоди Ваших заслуг. Я маю на увазі позитивні аспекти. Але не варто забувати про те, що замислитися над тим, як і чим ми живемо ніколи не пізно. Адже і чорну нитку в нашому ворожінні ніхто не відміняв. Все повинно бути в гармонії. Тоді і в душі все складатиметься добре і мирно.

Різдвяне ворожіння «так-ні»

Це ворожіння більш легко для розуміння і сприйняття. Вам будуть потрібні прості чисті листочки. Суть цього методу полягає в тому, щоб побачити, що ж може відбутися в цьому році у Вашій подієвості. Приміром, є нагальне питання: «Продам я квартиру в цьому році?», Варіантів два — «так» і «ні». Відповідно беремо два якоря (краще листочки), подумки призначаємо один з них відповіддю «так», інший — «ні». Як-то відзначте їх для себе і переверніть, щоб не знати відповіді. Перемішайте і розкладіть в різні сторони. Самому треба встати і повільно підійти спочатку до одного листочка, потім до іншого і відчути, до якого з них Вас більше тягне.

Це ворожіння підходить саме для тих, хто хоче дізнатися відбудеться конкретну подію з ним в цьому році чи ні. А вже виходячи з відповіді, потрібно підключатися до розумовому процесу і думати, що ж потрібно зробити для того, щоб бажане подія все-таки сталося. Тобто, як я описувала раніше, змінювати свою варіативність.

Дорогі читачі, вітаю Вас зі святами! Бажаю Вам знайти мир у душі і тепло в будинку! Слухайте себе і любіть один одного!