У ніч з 13 на 14 січня на Старий Новий рік прийнято не тільки співати щедрівки та посівати, але й ворожити на долю, на майбутнє, на судженого. Про те, як ворожити на Старий Новий рік, ми зараз розповімо.

Ворожіння на Старий Новий рік на свічці

Для цього гадання знадобляться: воскова або парафінова свічка, тазик з водою і обов’язково твою присутність. Запали свічку і дочекайся, поки в ній не збереться достатня кількість розплавленого парафіну або воску. Вимкни світло для створення потрібної атмосфери, а потім постав запитання, що ж тебе чекає в цьому році.

?

Ворожіння на кавовій гущі по-турецьки

Потім візьми свічку і різко вилий з неї парафін або віск у тазик з водою. В воді утворюється фігурка, яка розповість про майбутні події. Дістань її з води і уважно роздивись, подумай, на що вона схожа і що може символізувати.

Якщо ж ти не боїшся похмурих прогнозів, то ось тлумачення фігур:

Хрест — хвороба; якщо його контури нечіткі, то незабаром слід готуватися до низки дрібних неприємностей, які торкнуться всі сторони життя.

Розпускається квітка — весілля через рік.

Тварина — в близькому оточенні з’явився недоброзичливець.

Розсип дрібних зірочок — удача в справах.

Смужки з розмитими краями — поїздка, відрядження, переїзд, подорож.

Людська фігура — швидку появу нового друга.

Ворожіння за допомогою різних дрібничок

Для цього знадобиться безліч речей — іграшки, листівки, вирізки з журналів, гроші, цукерки, квитки, все, що несе позитив і приємні очікування — підключайте фантазію. Виріши, що саме кожна річ буде символізувати. Наприклад, цукерки — солодке життя, квитки — подорожі, також обов’язково виріж бажані одяг, гаджети або фотографій курортів з журналів.

Розклади всі ці предмети на столі і зав’яжи очі шарфом. Потім візьми першу-ліпшу під руку річ. Можна проробляти дані маніпуляції кілька разів, головне — позитивний і приємний результат, адже на столі розташовані тільки бажані речі!

Ворожіння на горіховій шкаралупі

Перед тим як починати гадати, напиши на паперових смужках очікувані події в цьому році. Приміром, подорож, гарні оцінки, блискуча презентація, підвищення зарплати, здоров’я, виграш у лотереї або розіграшу, довгоочікуваний подарунок (можна навіть перерахувати на різних аркушах), ну і, знову-таки варто включити фантазію!

Потім даси ці паперові смужки на стінки миски або тазика з водою. Візьми половину шкаралупи волоського горіха і помісти в неї шматочок маленької свічки. Можна обмежитися і звичайної чайної свічкою. Запали свічку і опусти човник в воду! До якої папірці вона підпливе, яке бажання спалахне — то і збудеться!

Ворожіння на Старий Новий рік на книзі

Дуже веселе і цікаве ворожіння. Загадай бажання або постав який-небудь питання, а потім навмання відкрий книгу. Тикни пальцем і прочитай своє «передбачення». До речі, книги краще всього брати дитячі та добрі, без негативу. Точно так само можна ворожити і за допомогою телевізора або радіо. Знову-таки поставити запитання, загадати бажання і включити телевізор або радіо, що почуєте, то й чекає.

Ворожіння на варениках

Для цього гадання доведеться ліпити вареники. Але начинка у них буде незвичайна. Додай до начинки різні дрібниці. Кому який «сюрприз» у варенику попадеться, то і чекає в Новому році.

Чим начиняють вареники для ворожіння

Цукор або мед — вдалий і грошовий рік.
Кріп або інша зелень — здоров’я не підведе.
Монета — удача у фінансових питаннях.
Зерно або квасоля — теж обіцяють грошові надходження.
Хлібна кірка — ситий і благополучний рік.
Біла нитка — далеку подорож або поїздка.
Чорна нитка — короткі поїздки, не займають багато часу.
Кільце — до швидкої весіллі.
Лавровий лист — популярність і кар’єрні успіхи.
Ґудзик — обновка.
Яблуко — розмірене, спокійне життя.
Родзинки — різні спокуси у новому році.
Капуста (шматочок сирого листка) — сімейне щастя.
Морква (сира гурток) — цікаве знайомство.
Перець горошок — серйозні зміни.
Сіль — сварки.
Борошно — будеш весь рік мучитися.
Карамелька — до великої любові.
Журавлина — нерозділене кохання.
Огірок — успіх.
Горіх — кілька залицяльників.
Рис — радість.
Тісто — поповнення в родині.
Часник — перешкоди і труднощі.
Горох — безтурботне подорож.

Але пам’ятай, що ворожіння на Старий Новий рік — це всього лише розвага, не варто сприймати їх серйозно, і завжди варто вірити в краще!